Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    uslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uslu
    Bilgisayar Programcısı
     YOK
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı snrhsn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o fiyata kask olmaz. canını emanet edeceksin kaskına.
    250 - 500 ₺ arası kasklar
    500 + ₺ kasklar
    2500 3000e 2. el zor alıyoruz zaten motosikleti paramız var biz keyfimizden 150 200tl lik kask gösteriyoruz. arkadaş güzel demiş param olsa bunu alırdım diye 8bin TL lik kaskı göstermiş.
    paranızı cebinize koyun yada kredi kartınızı geçin mağazaya yardımcı olurlar. olmayan paraya kaskta veremezler

Tuğrul Baylan
    Piping Designer
     Kawasaki Vulcan 800/Vn800
     İstanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı sedarth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekli hersey yazılmış sanırım, konu eskide olsa foruma girenlerin görmesi gereken en önemli konu aslında.Herseyden önce kask alırken ucuza kaçılmamalı zaten bahsettiğimiz güvenlik sertifikalarına sahip ürünler 300 üzeri fiyatlarla satışta oluyor.Bir diğer konuda gerçekten kapalı bir kask sahibi olmak gerekliliğine inanıyorum zira çarpışma anında çene ve yüz bölgemiz ilk temas yüzeyini oluşturmakta maalesef.Ayrıca kapalı bir kask alacaksanız kask içine monte güneşlik vizörü olan ürünlerden kaçının zira kaskın impact bölgesinde önemli ölçüde zayıflamaya sebep olur.Bu zayıflamayı Arai nin birkaç modelinde görmüyoruz fakat onların fiyatlarıda malum.Bu zayıflığı tercih edeceğimize bir güneş gözlüğüyle çözebiliriz bu sorunu diye düşünüyorum.Kafa tasınız için pazarlık yapmayın derim
    Saygı ve sevgiler.
    sedarth'a şiddetle katılıyorum. Kesinlikle ucuz mala kaçmayın. Canınızı emanet ediyorsunuz. Bindiğimiz aracın kaportası biz sürücüleriz. Paran yoksa binme arkadaş o motora 50-100 liralık kaskla. Biraz birikim yap, bir süre sonra kaliteli bir kask aldıktan sonra biniver demir atına. Sevdiklerini üzmenin bir mantığı yok. Hadi bindin diye kaza yapacaksın gibi bir kaide yok. Ama kimse canını riske atmamalı. Hele böyle bir konuda asla atmamalı.

Sevgiler.

tb

anchorman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burak Kürkçü
    Fotoğrafçı
     Regal Raptor D250 Spyder
     İstanbul-Gaziosmanpaşa
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    5
    Dün LS2 FF352 aldım sharp 4 yıldızlı. 166 liraya. En ucuza alınabilecek en iyi kask bence. ff351 ile karıştıran arkadaş çok fiyatları aynı fakat ff351 1 yıldızlı
    www.evafotofilm.com Düğün Fotoğrafçısı

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı anchorman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün LS2 FF352 aldım sharp 4 yıldızlı. 166 liraya. En ucuza alınabilecek en iyi kask bence. ff351 ile karıştıran arkadaş çok fiyatları aynı fakat ff351 1 yıldızlı
    Merhaba Burak bilğilendirme için teşekkürler
    Kendini alttaki Tanışma başlığı linkinde tanıtırsan seviniriz
    http://www.raptorriders.com.tr/forum...newthread&f=27

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Kask motor ekipmanları arasında en önemlisi can güvenliğiniz için bu yüzden Tuğrul a katılıyorum

Ufuk Üzgün
    öğrenci
     Kawasaki EN 500
     İzmir - Karşıyaka
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    22
    Alıntı Mantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor almak için adım adım ilerliyorum ama galiba motordan önce koruma kıyafetlerini almak daha mantıklı. Bütün parayı motora verip ondan sonra kelle koltukta gezmeyelim

Kasktan başlamayı düşünüyorum. Daha önce spyder kullanmış bir arkadaşım kendi kullandığı kask LS2 F351 mono'yu tavsiye etti. http://sharp.direct.gov.uk/ sitesinde de 4 yıldız almış fiyatına göre güvenli ve güzel bir kask gibi. Tipi ve rengi de kapalı kasklar arasında chopper kullanımına gider diye düşünüyorum. Değerli fikirlerinizi bekliyorum Bu kaskın fiyat aralığında hangi kaskları tavsiye edersiniz? (Kask 130-140 TL civarında buarada)
    LS2 F351 ben kullanıyodum ve memnun degildim çene bağlantısı cok rahatsız etti beni boğazıma deyiyodu seside cok fazla geciriyo.Kışın rüzgarlığı kapatınca kaskın içinde yağmur yağıyodu bide sağ yandaki vidasını kaç kez sıktım bilmiyorum.Güvenlik konusuna gelirsek düştüğümde artçım takıyodu hala yaşıyo tavsiyem biraz daha fazla bütce ayırıp başka kask alman.

pacasi_camurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Senses
    insaat muhendisi
     regal raptor dd 250cc
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kasklar da üretim tarihi önemli bi konu bunu dikkate alarak alın ve yurt dışından kask alımında üretim tarihini sorun çok ucuza olmasının sebebi 2 yıldan eski olmalarından

kaskın içinde kaza anında darbeyi emmesi için köpük gibi bi malzeme var bunun esnemesi gerekiyor. 2 seneden sonra bu esnekliği kaybediyor ve darbeyi sönümleyemeyerek direk aktarıyor.

marushin kask hakkında yorumu olan var mı ( japondor kendisi )

M.T.
    SS
     Harley D.
     Ötüken
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı anchorman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LS2 FF352 ses geçirme durumu nasıl?

pacasi_camurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Senses
    insaat muhendisi
     regal raptor dd 250cc
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ehuya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LS2 FF352 ses geçirme durumu nasıl?
    ses sorunu bizim motorlardan çok racing ci arkadaşların sorunu zaten yaptığımız maksimum 135 filan sorun çıkmıyor onda da

Tuğrul Baylan
    Piping Designer
     Kawasaki Vulcan 800/Vn800
     İstanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı pacasi_camurlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ses sorunu bizim motorlardan çok racing ci arkadaşların sorunu zaten yaptığımız maksimum 135 filan sorun çıkmıyor onda da
    Furkan kardeşim kendi adına konuşur musun lütfen. Bende Vn800 var. Üstünde de Vance&Hines egzoz var. Bazen 160-190 km hızlarda seyrettiğim oluyor

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler