Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mustafa Gözgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Gözgen
    Öğrenci
     Daytona 250
     Ankara/Bilkent
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Teşekkür ederim bende şu an ls2 var 4 yıldızlı fuar zamanı veya yaza doğru mt veya nolan düşünüyorum bu arada belki forumda geçmiştir ama hudson fuarda bütün nolan ürünlerinde %50 indirim yapacakmış şu anki fiyatların yarısına fuardan alabilicez yani :D

Ufuk Üzgün
    öğrenci
     Kawasaki EN 500
     İzmir - Karşıyaka
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    22
    Alıntı ehuya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ikisi arasında kaldım;

http://urun.n11.com/kask/mt-blade-ra...iyah-P91162177

http://urun.n11.com/kask/ls2-ff352-f...odel-P94364277

MT Blade sharp'ta 3 yıldız, ls2 ff352 4 yıldız. Her ikisinde de iç vizör yok. Dış siyah vizör alsak ls2 vizör 35 lira, Mt 90 lira. Gelgelelim MT blade hep hoşuma gitmiştir. Ancak ls2 ff352 daha avantajlı. Sizce hangisini seçmeli. Bu gece n11'de motosiklet kategorisinde 30 TL indirim var, kullanabilirim.
    İki kaskı da kullandım kesinlikle mt.Daha rahat camı daha geç buğulanıyo ve sesi biraz daha az geçiriyo.Ls2 nin çene bağlantısını çok geriye yapmışlar boğazına deyiyo ve cok rahatsız ediyo kayışı uzatıncada çene bağlantısını bağlamanın bi anlamı kalmıyo.

M.T.
    SS
     Harley D.
     Ötüken
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    351 ile karıştırılıyor deniyor, siz 352 kullandınız doğru mudur

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk Üzgün
    öğrenci
     Kawasaki EN 500
     İzmir - Karşıyaka
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    22
    351 ile karıştırılıyor deniyor, siz 352 kullandınız doğru mudur

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    352 kullandım ben bide bu linkteki fiyat biraz pahalı 140 tlye almıstım ama bu yeni modeli galiba görünürde arka hava cıkıs yerinde değişiklik yapmışlar.

Nymphe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pınar Hacıömeroğlu
    Mimar
     YOK
     İzmir-Göztepe
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ls2 nin bu modelini kullandım çok buğu yapıyor sadece bunu söyleyebilirim

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ereneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erenacikgoz
    antrenör
     250 spyder
     Ankara/Mamak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    bende shoei xr1100 var buhu konusu aslında düzenli olarak her yıl pinlock ları değiştirmek lazım yoksa yapıyo buhuyu

M.T.
    SS
     Harley D.
     Ötüken
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Dün bayaa yorumlarınızı bekledim, yorum gelmeyince, Mt blade'e göre hafif olması, siyah vizörün daha ucuz olması ve sharp'tan mt'ye göre +1 yıldız daha fazla olmasından dolayı ls2 ff352 sipariş ettim. Ama yorumlarınızı okuduktan sonra içime sinmedi bu sabah siparişi iptal ettim. 30 lira hediye çekini yaktık ama yaza kadar bir daha kampanya olur diye tahmin ediyorum. Nasip

Ufuk Üzgün
    öğrenci
     Kawasaki EN 500
     İzmir - Karşıyaka
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    22
    Dün bayaa yorumlarınızı bekledim, yorum gelmeyince, Mt blade'e göre hafif olması, siyah vizörün daha ucuz olması ve sharp'tan mt'ye göre +1 yıldız daha fazla olmasından dolayı ls2 ff352 sipariş ettim. Ama yorumlarınızı okuduktan sonra içime sinmedi bu sabah siparişi iptal ettim. 30 lira hediye çekini yaktık ama yaza kadar bir daha kampanya olur diye tahmin ediyorum. Nasip
    İyi yapmıssın abi çene bağlantısı cok geride biraz daha zorlasalar ensemizden cıkartcaklarmış kayışları.

M.T.
    SS
     Harley D.
     Ötüken
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Geldi çattı bir kask tavsiyesi alma vakti daha Hiç memnun olmadığım ama beni idare eden (düşmezsek eğer) çene açılır kaskım var. Gözlük kullandığımdan çene açılır kasklar daha cazip geliyor. Ancak her ne kadar güvenlik nedeniyle kapalı kasklara baksam da içimdeki chopper rider canavarını durduramıyorum. Son tahlilde aklımda; soğuk havalarda ve uzun sürüşlerde kullanmak üzere çene açılır bir kask almak, yaz aylarında şehir içinde ve buluşmalara giderken kullanmak üzere açık bir kask edinmek var. Büyük ihtimal çene açılır kask olarak LS2 FF370 veya MT Flux alacağım, her ikisi de sharp 4 yıldızlı. Diğer taraftan açık kask için kafam karışık, internet üzerinden yaptığım araştırmalarda sadece şekline bakarak beğendiğim modeller şunlar;

http://urun.n11.com/kask/nitro-x581-...klet-P66299864
    http://urun.n11.com/kask/mt-le-mans-...klu-P110338372

Açık kask kullanan arkadaşların marka model ve açık kask kullanımı hakkında her türlü önerisini alabilirim.

knn80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kenan Taş
    Turizm
     Daytona 250-6c & Harley Davidson Forty Eight
     İstanbul - İçerenköy ( Anadolu Yakası )
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı detailer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldi çattı bir kask tavsiyesi alma vakti daha Hiç memnun olmadığım ama beni idare eden (düşmezsek eğer) çene açılır kaskım var. Gözlük kullandığımdan çene açılır kasklar daha cazip geliyor. Ancak her ne kadar güvenlik nedeniyle kapalı kasklara baksam da içimdeki chopper rider canavarını durduramıyorum. Son tahlilde aklımda; soğuk havalarda ve uzun sürüşlerde kullanmak üzere çene açılır bir kask almak, yaz aylarında şehir içinde ve buluşmalara giderken kullanmak üzere açık bir kask edinmek var. Büyük ihtimal çene açılır kask olarak LS2 FF370 veya MT Flux alacağım, her ikisi de sharp 4 yıldızlı. Diğer taraftan açık kask için kafam karışık, internet üzerinden yaptığım araştırmalarda sadece şekline bakarak beğendiğim modeller şunlar;

http://urun.n11.com/kask/nitro-x581-...klet-P66299864
    http://urun.n11.com/kask/mt-le-mans-...klu-P110338372

Açık kask kullanan arkadaşların marka model ve açık kask kullanımı hakkında her türlü önerisini alabilirim.
    Mehmet ben MT Kaskın Raptor Modelini kullanıyorum ( Çene Açılır ) genel olarak memnunum çene açılır düşünürsen bir incele istersen.

Sayfa 4 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler