Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

innocentbystander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aydin Sahin
    İnşaat Mühendisi
     Yamaha Virago XV 535
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Bendeki de aidikurt'unkiyle aynı kask, markası Caberg yalnız. Satan dükkan aynı fabrika malı olduğunu, fason imalât/marka basma mevzu olduğunu anlatmıştı. Hatta benimki mat değil, okaninkiyle aynı o zaman. mat az daha pahalı mıydı neydi. Parlasın görünsün diye düşünmüştüm galiba. Yalnız cruiser motora yakışıyor mu bilemem. Bence biraz anten duruyor. Bana göre bu tarz motora en çok yakışan eski alman miğferine benzeyen, nazi denilen tip ama okan'ın da dediği gibi yeterli koruma sağlayacak bir şeye benzemiyor. Önce güvenlik deyip flip-up almam da bu yüzden. full-face denilen çenesi açılmayanlar iyice anten durur diye düşünüp onlara yaklaşmadım bile ama takanı da görmedim. xerline'inkini görmek lâzım. Aslında biz gençken madasret ile Bismarck miğferi (hani tepesinde sivri böyle ok gibi bi nane var ya, birinci cihan harbine kadar kullanıldı alman/prusya ordusunda) bulmak isterdik bitpazarından ama yoktu tabi.
    Alıntı xerline Nickli Üyeden Alıntı
    her sigara içeceğim zaman durmak zor geliyor yinede içiorum

Abi sigara içmek için durmak daha iyi olur bence. Hem güvenlik hem görsellik açısından. Var mı başka hareket halinde sigara içen?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    bendede cenesinden acılmayandan var ve cok sinir oluyorum her sigara içeceğim zaman durmak zor geliyor yinede içiorum ama bi gün kaskla birlikte yanıp gidecegim ceneden acılanlardan alacagım, alacagım da bi fikir verin saglam olsun marka ismi falan bide resmi olursa super olur.
    baba inşallah şaka yapıyorsundur eğer cidden motorda giderken sigara içiyorsan bişey diyemiyorum :evil:

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    bendede cenesinden acılmayandan var ve cok sinir oluyorum her sigara içeceğim zaman durmak zor geliyor yinede içiorum ama bi gün kaskla birlikte yanıp gidecegim ceneden acılanlardan alacagım, alacagım da bi fikir verin saglam olsun marka ismi falan bide resmi olursa super olur.
    baba inşallah şaka yapıyorsundur eğer cidden motorda giderken sigara içiyorsan bişey diyemiyorum :evil:
    arkadaşlar sigarayı bırakmayı deneseniz...34 yaşındayım daha hiç içmedim...haftada iki üç akşam da alkol aldığım halde... :D
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

El_Mariachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volkan eken
    Mühendis/Exper
     RR DD250E9-B
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar okan abiye katılıyorum. aranızda en küçük galiba benim, ben de sigara hiç içmedim ama çevremde içen bir sürü insan var, içen farketmiyor ama kendisine verdiği zarar yanında çevreye de olumsuz bi etki bırakıyor. tabi herkesin kendi seçimi, ama bırakmak için bu iş ile ciddi ciddi uğraşan kuruluşlar var..

kask olayına gelince, ben de cox'un o modelini beğeniyorum, ama nolan daha çok hoşuma gidiyor.

www.nolan.it bu siteden nolan modellerini bulabilirsin.

herkese saygılar.. :D
    34 J 1239-A Rh(+)İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir- Goethe-

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkin SEZER
    TSK
     DD 250 E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bende de Airoh SV-55 flip-up çift vizörlü kask var.Bu arada günde 2-2,5 paket sigara içen biri olarak seyir halinde sigara içmeyi tavsip etmiyorum.
    34 HVD 12- A Rh(+)

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    markayı bilmem de en kullanışlısı çeneden açılan kask bence de... gerçi güvenli olmasa bile yazın kesin bir nazi kaskı alıcam güvenliği çok düşünseydim hiç motora binmezdim
    düz mantık atasözü: söz sükutse gümüş altındır

serhat kodaloglu
    Maden Mühendisliği
     e9b
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Slm beyler hepinizden ayrı ayrı alıntı yapmak istemiyorum bakıyorum koymusunuz ortaya beni taslıyorsunuz
    berraber bir yere gidersek o 2-2,5 paket içen arkadas 4 pakete cıkarsa yanıma bir kişi daha bulmuş olurum
    Bende biliyorum aslında içmemek lazım ama işim gereği alkol alamıyorum 12 saatte calısıyorsun e tabi dag başı tek eylencemiz buydu ama azaltıyorum. size birsey daha soyleyeyim ne kadar bagımlı oldugu mu anlayın. yatmadan once 1 sigara içerim ki bu ısıklar sonuk ve tamamen uyur pozisyonda olmalıdır yoksa sayılmaz (yani kesinlikle uyku tutmaz).
    buarada 100-120 vs gibi hızlarda içmiyoruz zaten ama kaskımı merak edenler için söylüyorum sıradan cenesi acılmayan kasklardan sigaranın yarısından sonra başlıyor yangın tehlikesi ama tavsiye etmem
    MESAFENİ KORU

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    allah kurtarsın kardeş... çok içmesen ii olurdu ama yazdıklarına göre treni kaçırmışsın gibi geliyo bana ... hiç kullanmadığım için içenlerinde duygularını hiç anlayamamışımdır ne yazıkki..
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yasin MISIR
    Bilgisayar Mühendisliği
     Yamaha Dragstar XVS 650A
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bence en guzeli nazi kaskı manyak karizma duruyor iste ornek asagida

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Slm beyler hepinizden ayrı ayrı alıntı yapmak istemiyorum bakıyorum koymusunuz ortaya beni taslıyorsunuz
    berraber bir yere gidersek o 2-2,5 paket içen arkadas 4 pakete cıkarsa yanıma bir kişi daha bulmuş olurum
    Bende biliyorum aslında içmemek lazım ama işim gereği alkol alamıyorum 12 saatte calısıyorsun e tabi dag başı tek eylencemiz buydu ama azaltıyorum. size birsey daha soyleyeyim ne kadar bagımlı oldugu mu anlayın. yatmadan once 1 sigara içerim ki bu ısıklar sonuk ve tamamen uyur pozisyonda olmalıdır yoksa sayılmaz (yani kesinlikle uyku tutmaz).
    buarada 100-120 vs gibi hızlarda içmiyoruz zaten ama kaskımı merak edenler için söylüyorum sıradan cenesi acılmayan kasklardan sigaranın yarısından sonra başlıyor yangın tehlikesi ama tavsiye etmem
    baba ne diyimki sana
    valla en iyisi sen arka koltugun oraya bir aparat yaptır nargile bağlat orayada boylece yanma tehlıkesı yaşamazsın :D

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)