Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Çok zevkli diyo.................................. Ben sana neler diyorum bir bilsen

Alıntı kofitürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim kesilen cezanın ispata dayalı olmasıdır. Altında imzan olmayan bir tutanak veya motosikletle seyir halindeyken kasksız bir fotoğrafın yoksa itiraz etmelisin. Ayrıca kask cezalarının emniyet kemeri gibi plakaya değil şahsa kesilmesi gerekmez miydi? Tebliğ değişmediyse durum bundan ibarettir. Benim başıma gelse itiraz dava yoluna giderdim.
    İtiraz edicem zaten. 77 lira ceza ödemek bana koymaz. Ama o adamın kestiği ceza mıh gibi suratına vurulursa koyar... Tabi haysiyetliyse...
    "CaRPe DieM"

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Cihan'cım geçmiş olsun. Paylaştığım yazıya bakarsan orada adamlardan herhangi bir ispat istemedikleri yazıyor. devlet ceza koçanını vermiş ve sadece doldurmaları yeterliymiş. Hatta adam olay sırasında küçük kağıtlara araç bilgilerini not alıyorum eve gidince dolduruyorum yazıyor.

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı ozguralic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihan'cım geçmiş olsun. Paylaştığım yazıya bakarsan orada adamlardan herhangi bir ispat istemedikleri yazıyor. devlet ceza koçanını vermiş ve sadece doldurmaları yeterliymiş. Hatta adam olay sırasında küçük kağıtlara araç bilgilerini not alıyorum eve gidince dolduruyorum yazıyor.
    O koçanı ben bi monte yöntemi bulucam. Sakarya'da zaten diğer illere göre 9 kat fazla fahri vukaatları. Bunu ben indirmez miyim Müvekkil hala haber yok mu. Ceza kesildiği gün ve tam saati lazım bana. Bölgedeki kamera olan cafeleri ayarladım benden haber bekliyolar.

Bi de mobeseler için kimden nasıl nereye gitmemiz gerekiyo. o bölgede mobese de var..
    kucağıma geleceksin Fahriiii..
    "CaRPe DieM"

eralp_goksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eralp Göksu
    Öğrenci
     Regal Raptor DD250E-9B 2011
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Gecmis olsun

Ahmet Çakıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahmet çakıl
    işsiz
     2013 250e-6c Daytona (Beyaz)
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Trafikte her gün öyle saygısızca davranışlara maruz kalıyorum ki önünü kesip adama dalasım geliyor. Bazen diyordum fahriler bunları görmüyorlar mı diye. Şimdi sana bu ceza yazılınca anladımki bu fahri müfettişilik sistemi de boşmuş. en sağ şeritte 90 la gidiyorum arabayala arkadan kamyon gelip bana selektör yapıyo kıçıma kadar dayanıyo beni taciz ediyo ama gel gör ki bu adamlara demekki hiç ceza kesilmiyor.

Üç ay önce arabayı bakıma götürdüm. Normalde hep kemer takan biriyimdir. Servisten çıktım tam yola katılayım kemeri takayım diye düşünüyorken şak diye polis çevirdi. Hayatımda İstanbul'da kimsenin kemerden ceza yediğini ne gördüm ne duydum ama bana hiç acımadan 77 lirayı kestiler. O günden bugüne değişen birşey yok kemer kontrolü hiç görmedim de duymadım da. Olan benim 77 liraya oldu.

Uzun lafın kısası biz Türk Milleti olarak malesef kafa yapımız geri. Medeniyetin ülkenin gelişmişliğiyle alakası bence yok. Biz bu kafayla süper güç olsak bile hiç bir zaman medeniyette Avrupa'daki dandirik ülkeleri bile yakalayamayız.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)