Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Tır lara dikkat

TIR LARA DİKKAT
    Geçen gün mahmut bey gişelerinden girdim e6 ya girişde iki otomobil kaza yapmış araba girişleri çok sıkışmış orayı geçtikten sonra otoban boş gibiydi, bende hazır boşluk bulmuşken biraz gaz açayım dedim en sol şeritte170 km civarında seyrederken az önümde tahmini 80-100 mt en sag şeritte kırkayak denilen harfiyat tırlarından biri hızla ilerlerken birden toz duman karıştı tırdan bir şeyler fırlamaya başladı bende gaz kestim orta şeritten siyah bir oto tırdan fırlayan parçalara çarpıp benim şeride fırlattı bende gelen kocaman siyah parçaların gelişine göre sagından geçecek şekilde manevra yaptım ve Allaha şükür sıyırarak geçtim.
    Tır,oto ve ben yavaş yavaş sag arıza şeridine girerek durduk.Ben en önde neydi diye durumu kavramaya çalışırken gördümki oto nun önü parçalanmış tırın sol orta lastiklerinden biri gümlemiş ve üzerindeki kaplama koparken çamurlugunuda koparmış fırlıyan nesne oymuş barıyerlere çarpıp tekrar orta şeride fırlamış duruyor orda.
    BUYUK araçların yanından geçerken bu lastiklerden hep çekinirim mümkün oldugunca yakın geçmemek lazım hele hele sag taraflarına barıyerle araya kesin girmeyiniz bu durum orda geçerken olsa çok kötü bir durum.
    Bilhassa köprüde metrobüslerin sagından geçen arkadaşlar lütfen geçmeyin sol tarafından rahat rahat geçin.Böyle bir şey olmazsa bile soldan bir araç saga kaçsa sürücü de çarpmamak için sag yapacak ve bariyerle arada sıkışacagız.
    SİZ SİZ OLUN BÜYÜK ARAÇLARIN SAGINDAN ARADAN VE YÜKLÜ BÜYÜK LASTİKLİ ARAÇLARIN YAKINLARINDAN GEÇMEYİN.
    Hiç bir şey fırlamasa bile aniden boşalan hava dahi büyük tehlike bizim için.

korhan_751 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    özellikle tırların lastiklerinden fırlayan o kaplamalar aşırı derecede tehlikeli. otobanı kullanan arkadaşlar bu siyah kaplamalara dikkat etsinler üstlerinden geçtikleri anda büyük bir kaza geçirebilirler.

geçmiş olsun büyük kaza atlatmışsınız..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Geçmiş olsun büyük tehilke atlatmışsın eskilerden bülent (sen tanırsın) geçen sene enduro aprilla ile kamyondan kopan kaplama parçasına çarptı takla attı makina pert kendi ölümden döndü kaburgaları falan kırldı allah hepimizi bu gibi durumlarlardan korusun :(

kayar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAYA SÖZGEN
    MÜHENDİS
     HYOSUNG GV650 AGUİLLA
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

sa

Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun büyük tehilke atlatmışsın eskilerden bülent (sen tanırsın) geçen sene enduro aprilla ile kamyondan kopan kaplama parçasına çarptı takla attı makina pert kendi ölümden döndü kaburgaları falan kırldı allah hepimizi bu gibi durumlarlardan korusun :(
    geçmiş olsun onada şimdi nasıl çok kötü celil çamurluk daha büyük kaplamada agır ve büyük süratli makina ya denk gelirse felaket.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun onada şimdi nasıl çok kötü celil çamurluk daha büyük kaplamada agır ve büyük süratli makina ya denk gelirse felaket.
    Şimdi çok iyi bir sorun kalmadı çok şükür

Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salih Özler
    Serbest
     Harley Davidson XL883L Superlow
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    19
    Bu kaplamalar Avrupada filan yasal mı? Her otobana çıkışta görüyorum bir değil iki değil.:evil:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)