Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    alemCi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kuba 200 cc sizce nasıl ? Fiyat açısından daha makul duruyor gibi performansı nasıl olur 250 cc likle arasında çok hissedilir bir fark olur mu ?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı alemCi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuba 200 cc sizce nasıl ? Fiyat açısından daha makul duruyor gibi performansı nasıl olur 250 cc likle arasında çok hissedilir bir fark olur mu ?
    Ben çinli makinalarda RR dan başkasına bulaşmam hiçbirinin ikincieli satmıyor ve hiçbiri RR kadar sağlam değil

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çinli makinalarda RR dan başkasına bulaşmam hiçbirinin ikincieli satmıyor ve hiçbiri RR kadar sağlam değil
    Bende araştırdım okudum ettim RR en sağlamı etrafımda ki insanlarında yönlendirmesi RR oldu. En iyisi 250 rr şu kredi işini bi araştırayım ben

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Bende araştırdım okudum ettim RR en sağlamı etrafımda ki insanlarında yönlendirmesi RR oldu. En iyisi 250 rr şu kredi işini bi araştırayım ben
    Sıfır makinalarda peşin fiyatına taksit yapıyorlar krediye vade farkı vericeğine düşünülebilir
    sıfır makina düşünürsen yukarıda linki olan motosikletcim yüksel beyi ara benim adımı ver elinden gelen kolaylığı yapar

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır makinalarda peşin fiyatına taksit yapıyorlar krediye vade farkı vericeğine düşünülebilir
    sıfır makina düşünürsen yukarıda linki olan motosikletcim yüksel beyi ara benim adımı ver elinden gelen kolaylığı yapar
    Celil abi teşekkür ederim

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Selam, 2006 Model 14 binde 250 -E9 motorsiklet bizim şirketin insan kaynakları müdürünün garajında yatıyor. Motordan çok anlamıyorum dedi aldım kullandım biraz duruyor öylece dedi. ben 3 bin tl verim dedim 2 binde versen olur dedi sizce alınır mı ? 2 bin vermeye değer mi başımı ağrıtır mı çok ? Bakımları falan cok ucuz dedi ustaya veriyorum dedi herseyini yapıo aku falan değiştiriyor dedi 100 tl tutuyor dedi.
    Ben varsam ölüm yok, ölüm varsa ben yokum. O halde üzülecek ne var!

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Selam, 2006 Model 14 binde 250 -E9 motorsiklet bizim şirketin insan kaynakları müdürünün garajında yatıyor. Motordan çok anlamıyorum dedi aldım kullandım biraz duruyor öylece dedi. ben 3 bin tl verim dedim 2 binde versen olur dedi sizce alınır mı ? 2 bin vermeye değer mi başımı ağrıtır mı çok ? Bakımları falan cok ucuz dedi ustaya veriyorum dedi herseyini yapıo aku falan değiştiriyor dedi 100 tl tutuyor dedi.
    Merhaba Yavuz bence 2000 tl ye 250 cc nin hurdasın bile vermezler makina yürüyorsa sıkıntısı yoksa gözün kapalı al yürür haldeki 250 cc makina en ucuz 3000 - 3500 tl den başlıyor

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Celil abi, makina demir aksamında paslanma vs yok garaj motoru dedi, ama aküsü bitik olabilir dedi tahmin ediyorum komple bir bakıma sokup 300 500 e cıkar makina gül gibi diye düşünüyorum birde yeri sarıyerde pazar günü sende gelsen belki başta motoru çalıştıramayız o acemi ben acemi bana eşlik ederbilir misin

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Celil abi, makina demir aksamında paslanma vs yok garaj motoru dedi, ama aküsü bitik olabilir dedi tahmin ediyorum komple bir bakıma sokup 300 500 e cıkar makina gül gibi diye düşünüyorum birde yeri sarıyerde pazar günü sende gelsen belki başta motoru çalıştıramayız o acemi ben acemi bana eşlik ederbilir misin
    Dediğine göre garajda yatan arada bakımlarıda yapılmış bir makina aküden başka bir sorun olacağını sanmıyorum aküyü 1 gün önceden şarza koyup doldurmak lazım şarz almazsa yeni akü alınır yakın olsan geleyimde orası bana 60 km gidiş 60 km dünüş 120 km gelmem biraz zor :(

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Celil abi motor alacağım için okadar heyecanlıyım ki pazar gününe kadar uyku girmez gözüme aldıktan sonra da girmez 2,5 hafta önce motorla gezinmiş motorun sahibi. Benim anlamadığım 2 - 3 haftada akü durduğu yerde biter mi akü yeni birde. Birde geçen gün çalıştırmayı denemiş çalışmamış, Zincir, buji, balata, yağı suyu lastiği değiştirmem ne kadar tutar ? Birde 2006 modellerinde su soğutma standart mı ? Sahibinden de gordum kimisi su soğutmalı diye yazmıs sanki diğerlerinde yokmus gibi gerçi ön kısımdan belli oluyor o ızgara olanlar su soğutmalı sanırım ? Birde çok cahilce olabilir motor çalışmazsa aküden kaynaklı araba gibi vurdurup çalıştırılır mı ? :D

Birde anadolu yakasında bakımını yaptırmak için neresi uygun olur yüksel abi yapar mı ?
    Konu alemCi tarafından (20.Kasım.2013 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)