Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    satma müslüm baba başka alırsanda bunu elinden çıkarma .. ben öyle yapacam valla ...insan kıyamıyo satmaya...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Dostlarla bir arada olmak çok güzeldi, hele birde hava sıcak olunca baya keyifli bir gün oldu, gerçi biz geç kaldık geleceğimizide haber vermedik, o yüzden buluşma yerinde kimse yoktu sonra telefonlarada cevap veren olmadı bizde eşimle birlikte marketi dolaştık,sonra aradık ve buluştuk, hemen hemen tüm arkadaşları tanıyorduk, eeee nede olsa regalci hepsi, baba müslüm olacak ta regalcileri tanımıyacak, artık İstanbul dışında da regalci dostlarımız var, yavaş yavaş onlarıda toplıyalım ben hemen haber vermeye başladım bile.

Motorumu satacaktım vaz mı geçsem acaba :?: :|
    baba valla gelmene cok sevindim bida bu kadar uzun sure bızı muslum babasız bırakma

www.regalraptor.net bir çığ gibi büyüyor bizden ayrılmayın.

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    arkadaşlar çok güzel bi buluşmaydı herkes sağolsun
    birbirimizi kırk yıldır tanıyor gibi hissettim aranızda kendimi
    aamma devrik cümle oldu hee
    walla carvalho sizin siteye girişimiz ve çıkışımız çok görkemli oldu
    ayrıca bostancı sahil yolunda ip gibi dizildiğimizde kornalar çalarak bizi selamlıyan teyzem geçerken tüylerim diken diken oldu her şey çok güzeldi benim erken kalkmak zorunda kalmam haricinde
    inş. yeni buluşmalarda görüşürüz arkadaşlar
    alper resimler için saol kardeş
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Siteye girişiniz muhteşemdi valla. Sayenizde karizma yaptım...

Sahil yolunda yanımızdan geçen araçların kornayla bize eşlik etmesi, insanların araçlarından sarkarak bizi selamlamaları güzel ve ilginçti...

Ama en güzeli beraber sohbet ettiğim dostlarımdı. Aidikurt dışında hepsiyle yeni tanıştım ama sanki 40 yıllık dostmuş gibi sımsıcak sohbetle birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.

Hepiniz sağolun

Motorlarımızı yatırmayalım beyler

Agresus Volkan dostum.. Bu Pazar bana uğra da gör bakalım motor nasıl cayır cayır yanarmış. Bakım apparatlarım hazır, ben de hazırım. Haa, gelirken güneş gözlüğünü de yanına al ki gözlerin zarar görmesin...
    yol yapalım yol

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aytek Doğ
    Serbest Meslek
     Regal Raptor Dadyw E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ah sen yok musun Aidikurt !
    Aynı gün, daha önce sözleştiğim motorcu kardeşimle buluşacaktım arkadaşlar. Ctsi akşamı da Aidikurt beni aramış, Regal'cilerle bir organizasyon yaparsa Beylerbeyi'nde buluşacağım kardeşimle gurubu birleştirebileceğimizi konuşmuştuk.
    Sabah herhalde aramayı unuttu. Haksız da değil hani; o kadar Regal'ciyi bir araya toplayabilsem ben evin yolunu bile unutabilirdim sanırım..
    Neyse, güzel bir buluşma, keyifli bir birliktelik yaşamışsınız. Hele müslüm baba'nın da aranızda olmasını kıskandım doğrusu. Onun kadar dost canlısı, yardımsever bir Regal'ciyle birlikte yapılan gezilerin keyfi ,biliyorum ki başka oluyor arkadaşlar.. :lol:
    c a r p e d i e m

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı dogma Nickli Üyeden Alıntı
    Ah sen yok musun Aidikurt !
    Aynı gün, daha önce sözleştiğim motorcu kardeşimle buluşacaktım arkadaşlar. Ctsi akşamı da Aidikurt beni aramış, Regal'cilerle bir organizasyon yaparsa Beylerbeyi'nde buluşacağım kardeşimle gurubu birleştirebileceğimizi konuşmuştuk.
    Sabah herhalde aramayı unuttu. Haksız da değil hani; o kadar Regal'ciyi bir araya toplayabilsem ben evin yolunu bile unutabilirdim sanırım..
    Neyse, güzel bir buluşma, keyifli bir birliktelik yaşamışsınız. Hele müslüm baba'nın da aranızda olmasını kıskandım doğrusu. Onun kadar dost canlısı, yardımsever bir Regal'ciyle birlikte yapılan gezilerin keyfi ,biliyorum ki başka oluyor arkadaşlar.. :lol:
    yok be aramayı unuturmuyum aytek abi aradım ama bizim tam toplanmamız saat 13:30 buldu bir arkadaşımızın motorunda sorun cıktıda sahile bile 14:00 gittik sonra müslüm baba falanda geldi bende aradım seni cepten sahildeyken nerelerdesiniz diye soracaktım ama teliacmayınca dedım herhalde motordalar sonra sende aramıyınca dedim herhalde unuttun diye neyse bidakine inşallah.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)