Bugün Bostancı'dan nişanlımı aldıktan sonra Erenköy civarından Bağdat Caddesi'ne geçme yollarını arıyorduk. Bir yerlerden bir altgeçide yöneldik.Tren yolunun altından geçiyor tabi ki. Giriş biraz ıslaktı. Tedirgin oldum ama mecburen sudan geçtim.Arkamda da araba vardı ve yakın seyrediyordu. Tünele girdim ve çıkışı yaklaşık 80 derece sağa dönüyordu ayrıca yokuş yukarıydı. aynamı kontrol ederek yavaşladım. 1. vitese geçtim ve debriyajı bırakmamla motor altımdan kaçtı.artçımla beraber yere düştük. sağ tarafa doğru. hemen arkaya baktık araba köşeyi döner dönmez frene bastı ve durdu. Ayağa kalktık silkelendik. Motor 10metre ötede ve sağa yatmış ve HALA ÇALIŞIYORDU. Ben dizliğimi pantolonun içine taktığımdan pantolunun sağ dizi yırtıldı. Mont sağ dirsek ve omuzluk sıyrıldı. artçım da aynı şekilde. Çok şükür sadece sağ kalça bölgem şişti ve morardı o kadar. Sırtlık ve mont sırtlığı da vardı. Hiç birşey olmamış gibi kalktım ama bir yandan korktuk öte yandan korkumuzla yüzleştik.

Bu arada ikimiz de kafaları yere çarpmışız ama kasklar o kadar iyi emmiş ki darbeyi kaskları inceledikten sonra çiziklerden farkettik.

Kasklar,montlar,sırtlıklar,dizlikler,eldivenler olmasaydı neler olurdu düşünmek istemiyorum.

Allah beterinden saklasın...En kötüsü böyle olsun...