Pazar günü 2 bayan arkadaşımızla beraber şile tarafına denize gittik, gün içinde çok güzel eğlendik ve sıra dönüşe geldi, saat 18:30 gibi yola çıktık yavaş yavaş, istanbula dönüş trafiği maksimum seviyedeydi, arabalar milim milim ilerliyordu ancak. Bizde aramıza giren 3. ve yabancı bir motorla beraber yolun en sağından emniyet şeridi diycem ama öyle geniş bir yer değil ilerliyorduk, yabacı olan motor uzun bir süre önümüzde gitti ve sonra sigara yakmak için durdu bu arada alper öne geçti ve bende 2 metre arkadasından takip etmeye başladım, çıkabildiğimiz maksimum sürat 30 kilometreydi boşluklarda, işte bu sırada ömerliye yakın bir yerde sıkışık trafikte tuvaleti gelen bir vatandaş orta şeritteki araçtan inip sağına soluna bakmadan sağa doğru geldi ve direk alpere çarptı, alper darbeyi tam sol elcikten aldığı için motorun hakimiyetini kaybetti ve motoru sağa yatırmak zorunda kaldı, inanılmaz birşey ama 30 km süratle alperin altından çıkan motor ortalama 10 yada 15 metre sürüklendi sağ tarafı üzerinde ve çalışır vaziyette durdu, alper ve artçısı ise 7 metre kadar sürüklendikten sonra yerde 1 metrelik su arkına yuvarlandılar, adam alpere çarptığında adamda yere düştü ve 2 metre arkasında olduğum için allah bana yardım etti ve adamın kafasının üzerinden geçmekten milimle kurtardım, hemen motoru durdurup alperlerin yanına koştum, kız hemen şoka girdi ve ağlamakla titremek arasında bir hal aldı, alperin korumaları tam olduğu için çiziği bile yoktu ve kaskı onu çok güzel korudu çünki kaskının sağ yanı tam yanağına gelen tafar boydan doya çizik içindeydi, ya kaskı olmasaydı! Arabalarından inen insanlar yardıma geldi hemen, sonra geziye çıkmış bir racing gurubu geldi hemen yardıma, ambulansa haber verdik ve 10 dakika içinde geldi, alperi trafik raporu için orda bıraktım ve kızları ambulansa bindirip ambulansı takip ederek ümraniye eğitim ve araştırma hastanesine gittim, yaralı olan arkadaştaki hasar sağ kol dirsekte kemik gözükecek derecede yarık, belde ufak bir sıyrık ve ayak parmaklarının soyulmuş üst tarafı, bizim hastaneden çıkmamız saat 11 geçmişti, alper ise tüm işleri ancak saat 1 gibi bitirip evine gelebildi. Geçmiş olsun dileklerinizi alper arkadaşımızdan esirgemeyin arkadaşlar, bir hafta sonuna güzel başladık ve kötü bitirdik, hepinize trafikte bol şans diliyorum, siz ne kadar dikkatli olsanızda ne kadar işi bilsenizde bela sizi gelip buluyor DİKKAT!

Alperin telefon numarası : 0533 491 99 10