Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abantta çadır kurulabiliyormu acaba :evil:
    foam party :mrgreen:

Ard'çı minderiniz çok hoş.Pratik çözüm diye ben buna derim.

altug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

A.Altuğ ASARLIOĞLU
    Mühendis
     REGAL RAPTOR
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sizi gördüm orda . hatta park halinde motorunuzu eşime anlattım ve sanırım ikna ettim. farkında olmadan belkide benimde regal raptorsahibi olabilmemin yolunu açtınız.

sevgiler
    GRİ KUZU 06 BA 0660

TAŞLAR TEKERİMİZDEN UZAK DURSUN

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Deli çerkes Nickli Üyeden Alıntı
    Ard'çı minderiniz çok hoş.Pratik çözüm diye ben buna derim.
    Ne yapayım bir pazar günü boş oluyorum o günde de her yer kapalı. Pazar günü bahçeyle mi uğraşayım (Allah dan su sıkıntısı var da çim işleri ile uğraşmıyorum) motorla mı arabayla mı yoksa motor gezisi mi. Haftaya cumartesi Pazar Mengen taraflarına gideceğim Yedigöllere de uğrarım ama yolları çok bozuk dediler, sizin için teftiş edeyim, sizlere resim hazırlarım oradan da. sonraki hafta artçı döşemesini ve sırt dayamasını düzenleyeceğim inşallah. Çünkü ondan sonra da Tosya gezisi var.
    Bu Abant işi de piyango dan çıktı. Esas niyetim cumartesiden Yalova Çınarcık idi ama olmadı. Pazar sabahı da Abant aklımızı çeldi. Ama güzel yerler de işte en az 2 gece kalacaksın ki bir şeye benzesin. Oksijen den ve rakım dan dolayı insanı aptallaştırıyor ve akşama da dönüyorsun ne olduğunu anlamıyorsun. İlk gün kafa yerine gelecek ertesi gün çevreyi de gezeceksin yürüyüş falan.
    Yorumda bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim ve gitmeyenler için tavsiye ederim. Hatta oraya bir organizasyon bile yapılır.
    Alıntı altug Nickli Üyeden Alıntı
    sizi gördüm orda . hatta park halinde motorunuzu eşime anlattım ve sanırım ikna ettim. farkında olmadan belkide benimde regal raptorsahibi olabilmemin yolunu açtınız.

sevgiler
    Hatırladım dört kişiydiniz. Sen yanındakilere hararetli hararetli motorun özelliğini anlatıyordun. Galiba D 9 alacaksın çünkü E yazısı hakkında yorumlar yapıyordun. Başkaları ile karıştırmadıysam. İstersen bu motoru sana verebilirim.
    Alıntı doğan Nickli Üyeden Alıntı
    abantta çadır kurulabiliyormu acaba :evil:
    Evet Doğan çadır kuruluyor ama çadır alanı girişde sol tarafta tepenin üzeri ağaçlıklı bir yerde ve 7,5 TL. alıyorlar.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Aksu babaaaa.... helal olsun beaaaa..... yavv biri bizi durdursun diye hava atanlar seni görünce utanıyorlarmı acaba merak ediyom..... :P :lol: :lol: :lol:

bu ne hız baba .. maaşallah.....allah tekerine taş değdirmesin ... çok iyi geziyon valla... hakkını veriyon motorunun....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    Aksu babaaaa.... helal olsun beaaaa..... yavv biri bizi durdursun diye hava atanlar seni görünce utanıyorlarmı acaba merak ediyom..... :P :lol: :lol: :lol:

bu ne hız baba .. maaşallah.....allah tekerine taş değdirmesin ... çok iyi geziyon valla... hakkını veriyon motorunun....
    Yok valla, utanmıyoruz, çünkü Aksu baba da "biz"den
    Zaten hepimiz "biz" iz değil mi ama

Tabii Aksu abimizin dinamizmini görünce saygıyla şapka çıkartıyoruz, ayrı
    yol yapalım yol

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı

Okan senbeni yolda gör gerisine karışma derler ya. Ankara dan bir roket 140 km. Gerede de 15 dk. mola. Bir buçuk saat kadar sürdü eski yoldan, otobandan olsa daha az. Öyle kamyon arkasına takılmak, şahin kartal doğan reno 12 gibi eski modeller tarafından sollanmak o da ne ki. Benim motorun maşallahı var. Artçılı olarak hani artçı da artçı yani en az 75 kğ. neyse depoyu doldurdum Abant a gittim geri döndüm, Gerede yi Ankara ya doğru geçtim 330 km. de gaz kesti yedeğe geçtim. Yaw git git benzinlik yok ilk benzinlik Kızlcahamam girişinde varmış. Yani 40 km. yolu yedek depoyla gittim ama Akyarma dan aşağı motoru stop ettirip salladım en az 7-8 km. öyle kurtardım. Yani yedek depo kafadan 30 km. gidiyor da fazlasını bilmiyorum. Normalde ben tek iken 370 de falan gaz keserdi. Bir senedir de lastik havalarına bakmıyordum. Ön lastik 17 arka lastik 21 e düşmüş. Gitmeden sabah havaları bastım amortisör ayarını bir e aldım depoyu doldurdum ve artçıyı aldım önce Allaha sonra kendime güvenerek devam.
    Şimdi Yaşar baba seneye Ankara ya gelecek Müslüm de İstanbul dan. Bir haftalık Karadeniz turu başlayacak. Varsa arttıran ve bize ayak uydurabilecek adını yazdırsın şimdilik hayali listemize.

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    karadeniz turuna beni banko yazın aksu baba.....ama ben yine 120 yi geçemiyom.. dün o kadar uuraştım...artçıyla 120 düzyolda .. daha fazla yok.. heralde çantalar yapıyo bu işi....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Senin dün bana gösterdiğin 40 lık makinayı alman şart oldu OKAN :evil: :evil: :evil: şöle oya da arkada 150 falan :D tor tor yaparsın artıkın :evil:
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı inci Nickli Üyeden Alıntı
    Senin dün bana gösterdiğin 40 lık makinayı alman şart oldu OKAN :evil: :evil: :evil: şöle oya da arkada 150 falan :D tor tor yaparsın artıkın :evil:
    valla dooru diyonda örtmenim ona 40 verene kadar ne makinalar var ... adama motorunun fiyatını sorduk kötülük ettik zaten .. 40,000 ytl dediya başkasına 39 a da vermes şimdii... hehehhe....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)