Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
Toplam 467 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boru Eksoz

elif yildirim
    cagri merkezi
     Asya Ghost 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Performans pek artmamia sanki ciliz bir ses tok gurul cikmitor yada videoda problem var gne burda bir arkd biryer vermsdi orda smokhead diye egzoz var uci yukariya bakik harika muthis bir ses sanki harley kullaniyorsun ama pahali hakkini veriyor egzozda ucuza kacacaksn hic yaptrmcnguzel performans guzel tok ses guzel malzeme ile olur

Özgür Bayram
    Muhasebeci
     RR DAYTONA 350 SİYAH
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20

Wolki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı yolcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WOLKİ Ben bir hafta sonra teslim alıcam motoru şimdi bu egzos konusunda bi kaç soru var aklımda tabi sen yaptırıp deneyimlediysen

1-) yapılan egzos değişimi motorun sübab ayarlarını bozarmı ? ( yoksa bu bir hurafemidir )

2-) Eğer memnunsan bana bu konuda yardımcı olabilirmisin?? saygılarımla
    Ben yaptırdım ses bence çok güzel tatmin edici Sübap ayarlarını bozarmı dersen bilmiyorum bakımlarda tekrar yaptırırsın . Ben 1000 km den fazla yaptım bir sıkıntı yok motor biraz daha rahat gidiyor. Yakışı herkezin merak ettiği durum uzun yolda 280 km yaptım yedek depoya yeni düşmüştü gittim benzin aldım 220 km şehir içi yapıyorum son iki depodur. Not: Ben yağmur filan demeden hep kullanıyorum işe gidip geliyorum günden sabah 20 akşam 20 olmak üzere 40 km yol gidiyorum Bu verdiğim km ler yedek depoya düşünce gidip hemen benzin aldığım km ler 220km yolu 2 kişi yapıyorum haberiniz olsun o da yakışı yükseltir 260 i filan bulur tek kullanılırsa bende Spyder 350 E-6 var. Mecidiye köyde hafta içi telefonumu arayıp herkez görebilir işe onla gidip geliyorum çünkü test sürüşü bile yapabiliriz.

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı End Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında benim uymadıgını bile bile bu egsozu alasım var :mrgreen:
    Benim eksozumun yeri uyarsa çıkarıp deneyebiliriz mecidiye köye buyur gel seninki tek eksoz ise biraz daha makul yapılır.

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Performans pek artmamia sanki ciliz bir ses tok gurul cikmitor yada videoda problem var gne burda bir arkd biryer vermsdi orda smokhead diye egzoz var uci yukariya bakik harika muthis bir ses sanki harley kullaniyorsun ama pahali hakkini veriyor egzozda ucuza kacacaksn hic yaptrmcnguzel performans guzel tok ses guzel malzeme ile olur
    Videodaki sesle normal sesi çok farklı gelip görmeniz lazım hafta içi hergün sabah 9 akşam 6 arası görebilirsiniz sıkıntı olmaz benim için. Ama benim çok hoşuma gitti. Buyrun gelin görün öyle karar verin.

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ahaha bu güzelmiş Yağmurda su kaçabilir içine yada yıkamada aklınızda olsun. :D

sercan.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan
    İşsiz
     DD250E-6C "FAK85"2014
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Wolki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim eksozumun yeri uyarsa çıkarıp deneyebiliriz mecidiye köye buyur gel seninki tek eksoz ise biraz daha makul yapılır.
    Süper teklif ancak ankaradan bu havada gelmek biraz zor olur:mrgreen:
    RR-ANKARA
    FAK85

Özgür Bayram
    Muhasebeci
     RR DAYTONA 350 SİYAH
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    Alıntı Wolki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaptırdım ses bence çok güzel tatmin edici Sübap ayarlarını bozarmı dersen bilmiyorum bakımlarda tekrar yaptırırsın . Ben 1000 km den fazla yaptım bir sıkıntı yok motor biraz daha rahat gidiyor. Yakışı herkezin merak ettiği durum uzun yolda 280 km yaptım yedek depoya yeni düşmüştü gittim benzin aldım 220 km şehir içi yapıyorum son iki depodur. Not: Ben yağmur filan demeden hep kullanıyorum işe gidip geliyorum günden sabah 20 akşam 20 olmak üzere 40 km yol gidiyorum Bu verdiğim km ler yedek depoya düşünce gidip hemen benzin aldığım km ler 220km yolu 2 kişi yapıyorum haberiniz olsun o da yakışı yükseltir 260 i filan bulur tek kullanılırsa bende Spyder 350 E-6 var. Mecidiye köyde hafta içi telefonumu arayıp herkez görebilir işe onla gidip geliyorum çünkü test sürüşü bile yapabiliriz.
    TEsekkurler verdigin bilgiler icin tam olarak nerde calisiyosun yarin bi ziyarete gelelim :D

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    TEsekkurler verdigin bilgiler icin tam olarak nerde calisiyosun yarin bi ziyarete gelelim :D
    Haliç üniversitesine çok yakın. 535 924 63 16 arayabilirsin. ilk başlıkta numaram vardı.

Özgür Bayram
    Muhasebeci
     RR DAYTONA 350 SİYAH
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    egzozu açtırdım artık ses harika oldu ya artık boru egzoz düşüncesi aklımdan çıktı TURGAY ABİYE TEŞEKKÜR EDİYORUM çok yardımcı oldu :D

Sayfa 5 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)