Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 467 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boru Eksoz

Konulanmış Görüntüleme

Wolki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Boru Eksoz

16.04.2014 Beyler Euro yükseldiği için fiyat yükselmiştir haberiniz olsun 230 ila 250 arası değişir fiyatlar.

Arkadaşlar malumunuz boru eksoz bizde pek bir moda oldu ama piyasada tanıdık yapan bir kaç arkadaş çok uçuk fiyatlar istiyor. ben eksozuma hiç elletmeden istedim 250 tl fiyat çıkardılar. Yaptıracak yer arıyorum ve yaptırmak isteyen arkadaşlar Serkan abide ben ile yaptıracak. Başka bir yerde indirime getirip yaptıralım diyorum isteyenler buradan yazsın Tahminimce en çok 100 150 tl ye yaptırırız ama genede bilmiyorum. Yapacak kişiyi bulduğumda yazacağım.

25.11.2013
    Flanş, Altparça, Conta, Boru, normalde parlatma işlemide yapılacak ama benim zamanım yoktu daha sonra yaptıracağım. Pazarlıksız 180TL arkadaşlar. Siz dersinizki ben flanş alt parça istemiyorum benim eksozumdan yapılsın daha uygun bir fiyat verilir ama bence mantıklı değil. Sağlamı ile yan yana duruyor fotoraflarını çektim gayyet güzel. Motorun sesini duymak isteyen Mecidiyeköy e gelip haliç üniversitesinin orayda şarlı iş merkezine gelebilirler orada çalışıyorum.

Fiyatı da : 180 TL Oldu Çok uygun fiyat Pazarlık hiç yok kurtaranı bu benim tanıdığım burası volkan 250 filan olsun dedi bende abi çok dedim 180 TL yapacak siz parça filan almayacaksınız
    Telefonum: 0535 924 6316
    Eksozu yapan kişi Mustafa bey: 0532 352 8636
    Google map işaretide koydum:
    https://maps.google.com/maps/ms?msa=...098d71f1004281

Videosu Youtube
    http://youtu.be/i03yQ3dpk5U

Konu Wolki tarafından (16.Nisan.2014 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)