Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 47 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 467 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boru Eksoz

Wolki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Boru Eksoz

16.04.2014 Beyler Euro yükseldiği için fiyat yükselmiştir haberiniz olsun 230 ila 250 arası değişir fiyatlar.

Arkadaşlar malumunuz boru eksoz bizde pek bir moda oldu ama piyasada tanıdık yapan bir kaç arkadaş çok uçuk fiyatlar istiyor. ben eksozuma hiç elletmeden istedim 250 tl fiyat çıkardılar. Yaptıracak yer arıyorum ve yaptırmak isteyen arkadaşlar Serkan abide ben ile yaptıracak. Başka bir yerde indirime getirip yaptıralım diyorum isteyenler buradan yazsın Tahminimce en çok 100 150 tl ye yaptırırız ama genede bilmiyorum. Yapacak kişiyi bulduğumda yazacağım.

25.11.2013
    Flanş, Altparça, Conta, Boru, normalde parlatma işlemide yapılacak ama benim zamanım yoktu daha sonra yaptıracağım. Pazarlıksız 180TL arkadaşlar. Siz dersinizki ben flanş alt parça istemiyorum benim eksozumdan yapılsın daha uygun bir fiyat verilir ama bence mantıklı değil. Sağlamı ile yan yana duruyor fotoraflarını çektim gayyet güzel. Motorun sesini duymak isteyen Mecidiyeköy e gelip haliç üniversitesinin orayda şarlı iş merkezine gelebilirler orada çalışıyorum.

Fiyatı da : 180 TL Oldu Çok uygun fiyat Pazarlık hiç yok kurtaranı bu benim tanıdığım burası volkan 250 filan olsun dedi bende abi çok dedim 180 TL yapacak siz parça filan almayacaksınız
    Telefonum: 0535 924 6316
    Eksozu yapan kişi Mustafa bey: 0532 352 8636
    Google map işaretide koydum:
    https://maps.google.com/maps/ms?msa=...098d71f1004281

Videosu Youtube
    http://youtu.be/i03yQ3dpk5U

Konu Wolki tarafından (16.Nisan.2014 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    100 TL civarında olursa işçiliği de iyi olursa baya bir düşünen olur diye tahmin ediyorum.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    Alıntı Wolki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar malumunuz boru eksoz bizde pek bir moda oldu ama piyasada tanıdık yapan bir kaç arkadaş çok uçuk fiyatlar istiyor. ben eksozuma hiç elletmeden istedim 250 tl fiyat çıkardılar. Yaptıracak yer arıyorum ve yaptırmak isteyen arkadaşlar Serkan abide ben ile yaptıracak. Başka bir yerde indirime getirip yaptıralım diyorum isteyenler buradan yazsın Tahminimce en çok 100 150 tl ye yaptırırız ama genede bilmiyorum. Yapacak kişiyi bulduğumda yazacağım.
    volkan forumdan korhan arkadaşımız zeytinburnunda bir yer bulmuştu orda yaptıranlar oldu ses çok iyi kromajı hafif sarımtırak fiyatta forumdan gidenlere 150 -180 tl gibiydi ilğili konu linki altta yapıştırıyorum bakarsın
    http://www.regalraptor.net/forums/sh...n+egsoz&page=4

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volkan forumdan korhan arkadaşımız zeytinburnunda bir yer bulmuştu orda yaptıranlar oldu ses çok iyi kromajı hafif sarımtırak fiyatta forumdan gidenlere 150 -180 tl gibiydi ilğili konu linki altta yapıştırıyorum bakarsın
    http://www.regalraptor.net/forums/sh...n+egsoz&page=4
    Abi orjinal eksozu bozuyor (kafa tarafı ile gövdedeki parçaları söküyor yenisini koymuyor ) Serkan abi ile ben bozulsun istemiyoruz bize 250 tl fiyat verdi bu şekilde

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    Abi orjinal eksozu bozuyor (kafa tarafı ile gövdedeki parçaları söküyor yenisini koymuyor ) Serkan abi ile ben bozulsun istemiyoruz bize 250 tl fiyat verdi bu şekilde
    kafa taraftaki bağlantı vidalarının girdiği flanşları diyorsun sanırım
    benim bildiğim eski eksozu söküyor ona dokunmadan komple yenisini flanşlardan itibaren yapıp vidalayarak takıyordu

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafa taraftaki bağlantı vidalarının girdiği flanşları diyorsun sanırım
    benim bildiğim eski eksozu söküyor ona dokunmadan komple yenisini flanşlardan itibaren yapıp vidalayarak takıyordu
    Flanşlar aklıma gelmemişti ismi onu ve alttaki somun giren yerleri söküyor eksozdan yani eski eksoz çöp. Tekrar lazım olduğunda öbürüne kesip taktırmak lazım ben onların yenisini alıp yapalım dedim. Hiç birşey sökmeden eksozun üstünden 250 tl dedi direk. Bakalım araştırma içindeyim flanşların ölçüsünü aldıracağım bir abime ve alt parçanın.Ne kadara o parçaları yaparlar diye sorduracağım. Sonra zaten boru alıp kaynağa iş kalıyor onu yapacak yerim var bayağı ucuza getireceğim sanırım. Koray lada konuştum nasıl bir malzeme kullandıkları hakkında bilgi aldım parçaları ucuza yaptırırsam bu ufak bir yerde bulursam çok kolay olacak iş ama çok fahiş fiyatlar 250 200 150 bence bu paraları hak edecek bir iş değil parçalarla zaten 6 metre boru en fazla olacak şey 80 100 tl 75 cm den kesirsen 4 motor için eksoz çıkar. tam hesapları yapınca arkadaşlarla paylaşacağım neresi ne kadara yapar.
    Konu Wolki tarafından (11.Kasım.2013 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir.

Ünal Volkan ALTUR
    Bilgi İşlem
     YAMAHA XMAX400
     İstanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    diyelim eksozu bozmadan bu işi yapsa 150 TL ye hakkıdır diyip veririm ama bence fiyat çok abartı.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    Flanşlar aklıma gelmemişti ismi onu ve alttaki somun giren yerleri söküyor eksozdan yani eski eksoz çöp. Tekrar lazım olduğunda öbürüne kesip taktırmak lazım ben onların yenisini alıp yapalım dedim. Hiç birşey sökmeden eksozun üstünden 250 tl dedi direk. Bakalım araştırma içindeyim flanşların ölçüsünü aldıracağım bir abime ve alt parçanın.Ne kadara o parçaları yaparlar diye sorduracağım. Sonra zaten boru alıp kaynağa iş kalıyor onu yapacak yerim var bayağı ucuza getireceğim sanırım. Koray lada konuştum nasıl bir malzeme kullandıkları hakkında bilgi aldım parçaları ucuza yaptırırsam bu ufak bir yerde bulursam çok kolay olacak iş ama çok fahiş fiyatlar 250 200 150 bence bu paraları hak edecek bir iş değil parçalarla zaten 6 metre boru en fazla olacak şey 80 100 tl 75 cm den kesirsen 4 motor için eksoz çıkar. tam hesapları yapınca arkadaşlarla paylaşacağım neresi ne kadara yapar.
    Anladığım kadarıyla o egzos cuda uyanmış fiyatı extra yükseltmiş
    senin dediğin gibi çokda o paraları edecek işler değil ama herkes elbirliği yapmış yolmaya çalışıyor uygun fiyatta halledersen pek çok arkadaş sana katılır kolay gelsin

sercan.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan
    İşsiz
     DD250E-6C "FAK85"2014
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    2013 dd150yede uyarsa sizinleyim ama tahmin ediyorumki uyar :mrgreen:
    RR-ANKARA
    FAK85

sercan.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan
    İşsiz
     DD250E-6C "FAK85"2014
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    diyelim eksozu bozmadan bu işi yapsa 150 TL ye hakkıdır diyip veririm ama bence fiyat çok abartı.
    Spiderlar çift egsoz değilmi?
    RR-ANKARA
    FAK85

Sayfa 1 Toplam 47 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)