Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    alemCi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bu motor bir harika

yeni aldığım motorumla test sürüşleri yapıyorum akü problemi olduğundan vurdurmam gerekti.

Motorla tepeye cıkıyoruz iniyoruz çalıştıramıyorum. İn çık in çık artık ciğerlerim açıldı

Meğerse jigleyi çekmemişim halimde kalmadı, artık seni çıkaramam dostum çok yoruldum 1. viteste çalışman lazım diyip yürümeye başladık hızlandık debriyajı bıraktım motor kendini ileri attı benim sağ bağacığıma neresi çarptı tam anlayamadım motorun çalışma sevincinden daha sonra baktığım da 2 cm çapında morluk oldu

Çalıştıktan sonra; hiçte onaylamadığım bir durum aslında sözde motoru çalıştırıp ısıtıp yerine bırakacaktım kask vs hiç bişi olmadan ufak ufak sürmeye başladım yağmur yeni durmuş yerler jilet gibi.. ben motorun sesini duydukça gaz açmaya başladım caddeye cıktım geliş gidiş 2 şeritli bir cadde arka frene sanırım sert bastım bir başladı arkası kaymaya Allahım sana geliyorum dedim (Karşı şeritten araçlar geliyor) neyseki frenden cektim bişeyler yaptım toparladım.

Bu iş böyle olmaz diyip bıçkın motorumu yerine goturdum. Motorsiklet kilidini ön koruma demirinden doğru çevirirken şu boruda sıcak mı diye dokundum parmağım da yandı. Motor sevgisi diyip parmağıma taş bastım

Benim bilgisizliğim, motor hevesim bunlara sebep oldu. İnşallah daha acı tecrübelerle imtihan olmayız.

Sevgilerimle,
    Ben varsam ölüm yok, ölüm varsa ben yokum. O halde üzülecek ne var!

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Yavuz allah korusun şansını zorluyorsun tehlikeyi canlı yaşadın bir daha yapmazsın umarım
    Çalıştıma işlemi için vurdurmak şanzuman dlşlilerini çok zorlar mecbur oldıkça yapma vurdururkende 2 .viteste daha rahat çalışır

iskenderyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iskender yaz
    turizm
     dd 250e-10 spyder
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hepimizin acemilikte yaşadıgı şeyler kardeş

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Haklısın iskenderyaz Şu acemiliği bi atlatsam kışın almakla kötümü yaptık bilmiyorum aksam olsada yanına gitsem diye bekliyorum

Celil abi haklısın ciddiye almadım kaza ne zaman geleceği belli olmaz ki orda o freni yapmamı gerektircek ani bir durum yoktuda onum acıktı toparlayabildim. araç insan vs olaydı asfalta uzanırdım 2x80

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,702
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı alemCi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni aldığım motorumla test sürüşleri yapıyorum akü problemi olduğundan vurdurmam gerekti.

Motorla tepeye cıkıyoruz iniyoruz çalıştıramıyorum. İn çık in çık artık ciğerlerim açıldı

Meğerse jigleyi çekmemişim halimde kalmadı, artık seni çıkaramam dostum çok yoruldum 1. viteste çalışman lazım diyip yürümeye başladık hızlandık debriyajı bıraktım motor kendini ileri attı benim sağ bağacığıma neresi çarptı tam anlayamadım motorun çalışma sevincinden daha sonra baktığım da 2 cm çapında morluk oldu

Çalıştıktan sonra; hiçte onaylamadığım bir durum aslında sözde motoru çalıştırıp ısıtıp yerine bırakacaktım kask vs hiç bişi olmadan ufak ufak sürmeye başladım yağmur yeni durmuş yerler jilet gibi.. ben motorun sesini duydukça gaz açmaya başladım caddeye cıktım geliş gidiş 2 şeritli bir cadde arka frene sanırım sert bastım bir başladı arkası kaymaya Allahım sana geliyorum dedim (Karşı şeritten araçlar geliyor) neyseki frenden cektim bişeyler yaptım toparladım.

Bu iş böyle olmaz diyip bıçkın motorumu yerine goturdum. Motorsiklet kilidini ön koruma demirinden doğru çevirirken şu boruda sıcak mı diye dokundum parmağım da yandı. Motor sevgisi diyip parmağıma taş bastım

Benim bilgisizliğim, motor hevesim bunlara sebep oldu. İnşallah daha acı tecrübelerle imtihan olmayız.

Sevgilerimle,
    Kardeşim geçmiş olsun

Yavuz
    Telemarketing
     RR 250E-9 / 2006
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Saolun eksik olmayın şu ehliyeti sigortayı muayenesini yaptırayım akıcaz alemleree :D

AyhanBağcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayhan Bağcı
    Öğrenci
     Spyder 350
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    dikkatli olmak lazım :D arka frene asılınca bi bakıyosun arka tekerlek kayarak yanından geçiyo :D

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)