Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    sinem54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sinem erbay
    öğrenci
     spyder350 sattım yeni motor alacam
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

merhaba regal raptor ailesi

merhabalar aranızda olmakdan mutluyum adım sinem sakaryalıyım istanbul üniversitesi hukuk bölümü öğrencisiyim. Bende sizler gibi motor tutkunuyum ama chooper motor:mrgreen: ilk motorum keewey super shadow 250lik oldu. En son Regal Raptor Daytona 350cc aldım ama 250lik keeweyle pek fark olmadı şimdi onuda sattım. 10bin maksimum 11bin bütcem var. Yeni modern tarzıyla süratıyle hysung gv650 çok hoşuma gidiyor ancak mekanik arızası çok oluyormuş sizce hysung gv650 nasıl arıza çok verirmi ? Bide race motoru olduğu için egzoz performansı pek iyi değilmiş ? Gerçi kaliteli bir egzozla o açık kapanırda bu elektronik arızası varmış bilginiz varmı 9bine gv650 alınırmı sizce?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Merhaba Sinem aramıza hoş geldin
    Anlaşılan bizim gibi chopper a gönül vermiş tecrübeli bir arkadaşsın
    uzmanlık konumuz olan Regal Raptor varken gelseydin daha faydalı olurduk
    Hyosung Gv 650 hepimizin çok sevdiği ama almaktan kaçındığımız bir makina
    kasası çok alımlı motoru çok güçlü 220 km lere çıkabiliyor egzos u modifiye edilebiliyor çok güçlü ses alınabiliyor ama seninde duyduğun gibi kronik elektronik arızaları var denk geldimi canına okuyor konjetör yakma ve beyin sorunu çıkarıyor servisine kanunu bakıyor parçaları pahalı ikinci el satışı çok zor ama illada ben alırım dersen forumda bir arkadaşta enjektörlü yeni kasasından var satıyor

sinem erbay
    öğrenci
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sinem aramıza hoş geldin
    Anlaşılan bizim gibi chopper a gönül vermiş tecrübeli bir arkadaşsın
    uzmanlık konumuz olan Regal Raptor varken gelseydin daha faydalı olurduk
    Hyosung Gv 650 hepimizin çok sevdiği ama almaktan kaçındığımız bir makina
    kasası çok alımlı motoru çok güçlü 220 km lere çıkabiliyor ama seninde duyduğun gibi kronik elektronik arızaları var denk geldimi canına okuyor konjetör yakma ve beyin sorunu çıkarıyor servisine kanunu bakıyor parçaları pahalı ikinci el satışı çok zor ama illada ben alırım dersen forumda bir arkadaşta enjektörlü yeni kasasından var satıyor
    enjektörlü motorlardan arıza verdinmi gerçekten çok can yakıyor almadan önce sağlam bir motorcuya göstermekde fayda var. Beni cezbeden yeni dizayn olması ve 10-15yıllık japonlardan kurtarması.Geçen kullandım bence harika bir motor çok dikkat çekiyor şu kronik sorunu olmasa ama genede düşünüyorum 1,2yere gösterip onay verirlerse alacam birtane

ereneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erenacikgoz
    antrenör
     250 spyder
     Ankara/Mamak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    hoşgeldin öncelikle gv650 evet güzel motor gerçi az bi sportif görünümüde var depo tarafı özellikle pek orasını sevmedim honda shadow 600 e bütcen yeterse mükemmel bişey ama artık üretmiyo parça sıkıntısı olur tabi ondada :D

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı sinem54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enjektörlü motorlardan arıza verdinmi gerçekten çok can yakıyor almadan önce sağlam bir motorcuya göstermekde fayda var. Beni cezbeden yeni dizayn olması ve 10-15yıllık japonlardan kurtarması.Geçen kullandım bence harika bir motor çok dikkat çekiyor şu kronik sorunu olmasa ama genede düşünüyorum 1,2yere gösterip onay verirlerse alacam birtane
    Hayırlısı olsun insanın aklına takılıp gönül verince problemleri gözü görmez gv 650 nin beyini 2000 tl aktarma kayışı 600 tl olduğunu hatırlatayım beyin arızasını kontrol eden ustada bazen fark edemiyor motor ısınınca veya canı isterse yapabiliyor

sinem erbay
    öğrenci
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun insanın aklına takılıp gönül verince problemleri gözü görmez gv 650 nin beyini 2000 tl aktarma kayışı 600 tl olduğunu hatırlatayım beyin arızasını kontrol eden ustada bazen fark edemiyor motor ısınınca veya canı isterse yapabiliyor
    beyinde sorun varsa bunu iyi bir usta görür diye düşünüyorum. Kayış 30bin km sonra sıkıntı yaratıyormuş zaten 30binden sonrada 600tl verip değişmek çok birşey ifade etmez
    Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya! ..

sinem erbay
    öğrenci
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ereneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin öncelikle gv650 evet güzel motor gerçi az bi sportif görünümüde var depo tarafı özellikle pek orasını sevmedim honda shadow 600 e bütcen yeterse mükemmel bişey ama artık üretmiyo parça sıkıntısı olur tabi ondada :D
    10,11bin bütcem var ama sırf honda yada yamaha alacam diyede 98,99 2000binli 60binden fazla km olan motora okadar para vermek istemiyorum. Dediğim gibi motor yeni dizayn bir motor hem hızlı hem tork iyi. 9bin motor 1milyarada iyi bir egzoz yaptırınca motor

ereneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erenacikgoz
    antrenör
     250 spyder
     Ankara/Mamak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    yani o paraya honda shadow 2002 alan olur sanırım km si yüksek olur ama honda kaliteside var hyosung hızlı evet ama sende chpper sevdiğinden hızı pek önemsemezsin diye düşündüm :D hyosung hakkında söylenenler nekadar doğru bilmiyorum araba motosiklet konusu oldumu herkes onu alma der yada şu cok iyi diye oyüzden bişey diyemicem

sinem erbay
    öğrenci
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ereneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani o paraya honda shadow 2002 alan olur sanırım km si yüksek olur ama honda kaliteside var hyosung hızlı evet ama sende chpper sevdiğinden hızı pek önemsemezsin diye düşündüm :D hyosung hakkında söylenenler nekadar doğru bilmiyorum araba motosiklet konusu oldumu herkes onu alma der yada şu cok iyi diye oyüzden bişey diyemicem
    ben oldum olası sukadar ekle sunu al dediler zaten ekliyebilsem şukadar bukadar gider harley alırdım :mrgreen: beni cezbettiği yeni modern tarzı gücü ve hızı

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı sinem54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben oldum olası sukadar ekle sunu al dediler zaten ekliyebilsem şukadar bukadar gider harley alırdım :mrgreen: beni cezbettiği yeni modern tarzı gücü ve hızı
    Aynı şeyler bizide cezbediyor fakat makinanın tekrar eden çözülemeyen bir sorunu olunca makinadan soğursun kullanamazsın satmak istersin satamazsın satmayınca yeni makina alamazsın çok can sıkıcı olur Gv 650 gerçekten sorunsuz bir makina bulsam bundan emin olabilsem hiç durmadan alacağım ilk makinadır piyasada herkes bu güvensizliği yaşadığı için makina aynı özellikteki tüm makinalardan çok daha ucuz satılamayan makinanın fiyatı düşük olur

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)