Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

SERDAR KAYACIK
    EKLEKTRONİK
     XVS-650 DRAGSTAR
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alışta satışta hayırlı olsun dostum,Benim son hayalimi almışsın yanlız fairing çok şık olmuş.

Bugra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buğra Karagönlü
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 350 Harley Davidson Sportster İron 883
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı UCANLAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alışta satışta hayırlı olsun dostum,Benim son hayalimi almışsın yanlız fairing çok şık olmuş.
    Eyvallah abi fairingin hastasıyım şimdi irona da takıyorum ondan :mrgreen: İnşallah sende hayaline en yakın zamanda kavuşursun
    Gün gelecek sadece motorum ve ben çıkacağız yola nereye gittiğimizi bilmeden sadece gideceğiz..

mehmet yumak
    otobus kaptanı
     yok
     bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tamam tabikide herkes istedigi fitati isteyebilir ama birazda ticaret ahlaki olmasi gerekmezmi insanda bunun sifiri ne kadarki ne kadar istiyorsun hadi sahibinden com sitesine koydun burda arkadaslar sizin icinizdende keriz ariyorum haberiniz olsun demenin mantigi varmi

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı dogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam tabikide herkes istedigi fitati isteyebilir ama birazda ticaret ahlaki olmasi gerekmezmi insanda bunun sifiri ne kadarki ne kadar istiyorsun hadi sahibinden com sitesine koydun burda arkadaslar sizin icinizdende keriz ariyorum haberiniz olsun demenin mantigi varmi
    İlk mesajnın eleştiri mesajı olması doğrumu sence önce kendini tanışma başlığında tanıtsaydın bizde kimle muhatab olduğumuzu bilseydik güzel bir başlangıç yapsaydık ne güzel olurdu burası diğer forumlar gibi tartışma gerginlik uslupları olan bir yer değil biz burada aile ortamı uslubumuzu koruyup birbirimize destek olmak için varız
    Her kişi özgür iradesi ile kendi motoruna istediği fiyatı çeker alan olur olmaz herkesin kendi tercihidir

Tuğrulhan Özçelik
    öğrenci stajer
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı dogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam fiyat konusunda haklisiniz ama diger konulara girmemek gerekir zaten pahali bulan almaz.

orion1933 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

furkan aydıner
    Öğrenci
     Regal Raptor DD250 E-10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ticaret ahlakı önemli tabiki... Ne kadar dolu da olsa makinenin motorunu mu modladiniz naptiniz :D ustunde bin tl masraf olsa 8 bin etmez ikinci eli. olay tokluk açlık olayı değil biraz düşünce meselesi ama tabi kimsenin de cikip fiyati düşür demeye hakkı olmaz

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Mal sahibi malına istediği fiyatı biçebilir arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz?

Beğenmeyenler beğenecekleri ürüne yönelsin. Sizin bu yazdıklarınızdan sonra Buğra fiyatı aşağı çekecek diye mi düşünüyorsunuz?

Boşu boşuna ortamı germeyin.

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

erhan gumusdag
    öğrenci
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ozguralic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mal sahibi malına istediği fiyatı biçebilir arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz?

Beğenmeyenler beğenecekleri ürüne yönelsin. Sizin bu yazdıklarınızdan sonra Buğra fiyatı aşağı çekecek diye mi düşünüyorsunuz?

Boşu boşuna ortamı germeyin.
    Bencede pahali ama adam sonucda kimseye zorla alacaksiniz demiyor ole fiyati uygun gormus uygun gormeyen almaz zaten problem nedirki

Bugra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buğra Karagönlü
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 350 Harley Davidson Sportster İron 883
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Vay arkadas olaya bak guluyorum sadece 10 bin de yazarim 20 bin de kimseye zorla mal satmaya calismiyoruz burda kimsenin malini da kotulemiyoruz ne ahlaksizligiymis bu ya parasi kiymetli olan gider ucuz mal alir sacmalamayalim ahlakli olmaya calisiyorum burda lutfen ama
    Gün gelecek sadece motorum ve ben çıkacağız yola nereye gittiğimizi bilmeden sadece gideceğiz..

mehmet yumak
    otobus kaptanı
     yok
     bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Admin cok guzel deginmis kardeslik ortami kurmak cok guzel bir sey bende suna inaniyorum her uye kendini bu ailenin bir ferdi gibi gormeli ve bu ilanin aile ortamina yakismadigini dusunuyorum tabiki kisisel gorusum. Istemeye istemeye motorumu satiyorum diye baslik acacaksin ve abzurt bi fiyat yazacaksin milletle dalga gecer gibi.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)