Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı FATİH Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    çok iyi makine olduğunu biliyorum onların ama beni soğuttulşar yaff....lastikler şamyelli felan dediler.. :( ama hiç virago itekleyeni görmedim... :? .arka silindir hava almadığından dolayı sorun çıkarıyo dediler... :(

dostum sen bi dayına sorsana herhangi bi sorun yaşamışmı bu güne kadar .... okey verirse pazarlıkta olduğum bi virago var onu alacam.....en azından 3 yıldır kullanıyo bizden daha fazla bilgilidir virago hakkında...
    Okan abi Arkadaş sağolsun dayısına sormuş ama senin istediğin soruyu sormamış..
    Virago 535 benimde çok sevdiğim ve takip ettiğim bir motor..2003 sonrası 535 yok ve 2003 bulmak neredeyse imkansız..Bu motorlar 46bg yani Drag Star dan 6 bg daha güçlü..Tek sıkıntısı kasanın biraz ufak olması..Neredeyse bizim regallerden daha küçük görünüyor..Artçı ile seyahat etmek bu sebepten çok sıkıntılı oluyor..Birde kasanın dizaynı bir Alman kurt köpeği gibi , başı yukarda poposu aşşağıda..Rampada dur kalkta arkada yine artçı varsa ağırlık nedeniyle kalkışlarda ön tekerin yere daha az basmasının verdiği bir rahatsızlık söz konusu oluyormuş..(bunu kullanan bir abim söylemişti) fakat artçısız kullanacaksan sorun olmazmış ki senin artçısız kullanman söz konusu değil okan abi :D
    Sonuç olarak dostum handojoe nin de belirttiği gibi farklı seçenekler yakın fiyatlara bulunabiliyorken virago ile artık ilgilenme bence..Üretimi 2003 yılında bitmiş bir motor..Arkadaşım BWS için parça bulamadı ki BWS 2005 te üretimden kalktı , 2003 te üretimi biten motorun parçasını beldeyama da bulmak çok zor olacaktır..
    teşekkürler fatihim...gerçekten ikna edici bi açıklama yapmışsın...yanyana çektiğimizde benim çantalı regal ondan 10 kat daha havalı duruyodu valla....milletin ilgiside benim motor üzerine yoğunlaşmıştı.. dedim okan sen bu motoru alacan bi de tipten kaybedecen .. . :lol: şu an dediğim gibi motorumu satmıyorum zaten...alırsamda satmadan almayı düşünüyorum...işler böyle giderse o da zor görünüyo ama :( hayırlısı artık... bi dipsiz göl yapalım ondan soora yaz sonuna dooru hızlandıracağım arayışlarımı...alacağım motorun önce gözüme hitap etmesi gerekiyor.. temizlemekte bana büyük keyif veriyor çünkü...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

ToMCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayhan
    TSK
     RR
     Çorum
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    okan ım bak sen şimdi bu motor alma sevdasını bırak be abi. bin RR ına hele şu dipsiz göle gel sonra sat motoru. sonra sezon ölünce yapış motor satanların yakasına. yaz ortasında motor mu alınır be kardeşim akıllı oolllllllllll :D :evil:
    [color=cyan]Yaşamak zevki nedir bilmez ölümden korkan.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı ToMCaT Nickli Üyeden Alıntı
    okan ım bak sen şimdi bu motor alma sevdasını bırak be abi. bin RR ına hele şu dipsiz göle gel sonra sat motoru. sonra sezon ölünce yapış motor satanların yakasına. yaz ortasında motor mu alınır be kardeşim akıllı oolllllllllll :D :evil:
    ayhan baba .. motor aldım hemde 5 tane ... 150 lik scooter... belki haberin vardır.. emrah komtanım biliyodu .... bi yerden haysoung 650 lik gelecekti.. gelmeyince 5 tane scooter aldım .. tahsilat amaçlı....birini sana gönderiim istersen ... ehehehhehe.... az bişi küccük gelir ama idare et işte.... :lol: :lol:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

ToMCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayhan
    TSK
     RR
     Çorum
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ToMCaT Nickli Üyeden Alıntı
    ayhan baba .. motor aldım hemde 5 tane ... 150 lik scooter... belki haberin vardır.. emrah komtanım biliyodu .... bi yerden haysoung 650 lik gelecekti.. gelmeyince 5 tane scooter aldım .. tahsilat amaçlı....birini sana gönderiim istersen ... ehehehhehe.... az bişi küccük gelir ama idare et işte.... :lol: :lol:
    yok baba ben onlara binemem kalsın... :D
    [color=cyan]Yaşamak zevki nedir bilmez ölümden korkan.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)