Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Satılık Zebani

MODEL : 2011 DD350 E-6 SPYDER

TRAFIGE CIKIS : 12.08.2011

KM : 9255

MUAYENE : 08.10.2013 (MUAYENESİ GEÇTİ)

KAÇ PARAYA ALDIM : 8750TL

NE KADAR HARCADIM : 750 TL CIVARI + AYLARCA GARAJDA GECE GUNDUZ CALISTIM

KAC PARAYA SATMAYI DUSUNUYORUM : 8000 TL ( "veterinerhekim" adlı kardesimiz icin 7500 tl)

(motorun balansörlü model değilmiş, eski modelmiş, bende yeni öğrendim, bu nedenle 500 tl daha düşüyorum, forumdaki arkadaşlara 7500tl, veterinerhekim kardeşimize 7000tl dir.)

Sevgili RR Ailesi,

Uzun yıllar boyu hayalini kurup, 2013 mart da aldığım canavarımı üzülme ötesine geçerek satıyorum,

Satma nedenlerim şu şekildedir;

1. Sokağa bırakıp rahat bir uyku çekmem bu makina söz konusu olduğunda benim için mümkün olmadığından dolayı, babamın kendine ait garajında duruyor, ben demetevlerde oturuyorum, babam da batıkentte oturuyor, yani bu durum beni motorumdan sürekli olarak uzakta tutuyor,

2. Bu uzak kalma durumundan ve yogun calısma duzenimden dolayı sadece pazar gunlerim var, ve bu kesinlikle bana yetmiyor,

3. Henuz A2 ehliyetini halen almıs değilim, son dört sınavda hep yurt dışına göreve gitmem gerekti, son girdiğim sınavda da kurs motorlarının trafik sigortasını yaptırmayı unuttugu icin sınavım gecersiz sayıldı...Vakit ayıramıyorum...

4. Yattıgı yerde muayenesi gecti, icim parcalanıyor, her pazar gidip yarım saat sohbet ediyorum, oksuyorum, karsısına gecip seyrediyorum, sarılıyorum...

5. Bunun dışında sadece gecen sezon toplamda 176 km gezdim... Onun dısında sürekli garajda onunla ugrastım...Arızası vb var diye değil, ugrasmayı sevdigim ve istedigim icin.

6. Son olarak, borclarım var, hemde essek gibi, ama asıl satma sebebim yukarıda anlattıklarımdır.

Kısacası,

Bu makinaya sahip cıkacak, ona hakkını vererek binecek, onu hep sevecek, benden daha cok sevecek bir sahip arıyorum. Ona hergun giydigi kıyafetlerle binmeyecek, ona binerken kendisine de ozenecek, tam takım full koruma ve makinaya yakısır sekilde kusanıp, askla marsa basacak bir sahip arıyorum.

MOTORUMDAKI SIKINTILAR

1. Sadece bir kez sola yattım, bu yatma sonrasında vites kolu döküm oldugu için ucundan kırıldı, ali ustadan orjinal kol iki gunde geldi (sanırım 183tl vermistim) bende hemen taktım.
    Birde gidonun yukseltme parcasında bir catlak var, sanırım bu sola yatma yuzunden olmustur, cunku daha once fark etmemistim.

2. On amortisorler yag kacırıyordu, kecelerinin degismesi gerekiyor sanırım (eski sahibi ile benim aramda bi 60 kilo falan fark vardı heralde, belki o yuzdendir)

Bu iki problem dısında yuruyeninde yada herhangi baska hicbir yerinde hicbir sıkıntısı yoktur. Gel, gor, turla, dinle, oyle karar ver.

Su anda garajda akusu sokulu, deposu dolu sekilde kış modunda ve uyuyor.

Ona hak ettigi KM leri sevgiyle gördürecek bir sahip arıyorum,

İşte bunlar da fotografları (yaklasık 100küsür var detaylı sekilde, ben genel olarak koyuyorum);

diger butun RR lerden ayıran bazı özellikleri var, bunları motor basında gorurseniz daha iyi olur.

Batıkentte motoru gorebilirsiniz, genelde hic vakit bulamıyorum ancak gormek isteyen olursa kendimi ona gore ayarlamaya calısırım.
    Konu AHRAZ tarafından (24.Ocak.2014 Saat 03:09 ) değiştirilmiştir.
    "Lone Wolf...No Club..."

Mehmet.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmet m.
    kamu personeli
     Yamaha XVS 650 A Dragstar
     gaziantep
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hocam öyle içten yazmışsın ki ben okurken ben üzüldüm gerçekten. Allah can Sağlığı versin. Degerini bilecek birine Satar, sende imkanin oldugunda daha iyisini alırsın inşallah.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,793
    Berat Hayırlı satışlar işallah ileride daha iyilerini alırsın

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    tesekkurler, sahibinden.com vb gibi sitelere ilan vb vermeyecegim, satılacaksa buradan gitsin, ese dosta RR ailesine gitsin, yabancıya gitmesini istemiyorum.
    "Lone Wolf...No Club..."

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı AHRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkurler, sahibinden.com vb gibi sitelere ilan vb vermeyecegim, satılacaksa buradan gitsin, ese dosta RR ailesine gitsin, yabancıya gitmesini istemiyorum.
    Kardeşim Hayırlı satişlar bende sattım motorumu hiç bukarda üzülecegimi sanmamıstım motor sevdası baska, Şuan arkadaşımın motorunu kullanıyorum kendi motorum muşgibi vakıt buldukca ilgilenmeye calısıyorum inş. birgün yine kavusursun motoruna.

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı zafer46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Hayırlı satişlar bende sattım motorumu hiç bukarda üzülecegimi sanmamıstım motor sevdası baska, Şuan arkadaşımın motorunu kullanıyorum kendi motorum muşgibi vakıt buldukca ilgilenmeye calısıyorum inş. birgün yine kavusursun motoruna.
    Çok sağol, eksik olma
    "Lone Wolf...No Club..."

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Hayırlı satışlar kardeşim.

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

Bugra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buğra Karagönlü
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 350 Harley Davidson Sportster İron 883
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İyi satışlar abi, umarım alana da sana da hayırlı olur
    Gün gelecek sadece motorum ve ben çıkacağız yola nereye gittiğimizi bilmeden sadece gideceğiz..

veterinerhekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

değer taşçı
    öğrenci
     supershadow 250
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    valla bi yerden para bekliyorum gelirse ancak alabilirim inş :mrgreen:

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Arkadaslar gercekten cok sagolun guzel dilekleriniz icin. Bu arada benim makina balansörlü model değilmiş, eski kasa imiş, bu nedenle 500 tl daha düşüyorum, forum üyelerine 7500tl, veterinerhekim kardeşimize ise 7000tl...
    "Lone Wolf...No Club..."

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)