Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Onursolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur Solak
    Öğrenci
     Spyder 350
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Aksesuar Alınımı ve Takılması

Merhabalar
    Bendeniz Regal Raptor dünyasına yeni katılıyorum ve yeni katılmama rağmen bu kadar kardeş ve birlik beraberlik duygusu sinmiş bir grup olmayı başarmanız harika Allah devamını getirsin, kurulması zor bir bağ. Benim gibi yeni , azimli motorcular için abilik yapıyorsunuz eksik olmayın.
    Motorsikleti özel yapan bence üzerine bizim ter akıtarak emek vererek taktığımız parçalar eklemelerdir. Makinayı bir parçam gibi hissettiğim için her eklediğim parçayla dünyalar benim oluyor. Fakat bu chopper dünyasında yeni olduğum için çakal satıcılar tarafından kazıklanmadan nerden aksesuarları temin edebilirim? İlk alıp, eklemek istediğim parçalar tek kişilik sele, far ve yeni gidon. İstanbul da ( mümkünse avrupa yakasında ) bu parçaları kaliteli ve en az kazıklanarak nerden alabilirim tavsiyeniz var mı?

Şimdiden teşekkürler dostlar

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,651
    Beğenilmiş
    5,815
    Merhaba Onur Aramıza hoş geldin
    Yeni spyder in hayırlı olsun Allah kazasız belasız keyifle sürmek nasip etsin
    Güzel forum yorumun için teşekkürler
    Gerçektende makinaya takdığımız her parça bir vida bile bizimle motorun bütünleşmesini sağlıyor motora binmek dahada keyifli hale geliyor
    ama modifiye parçalar çok pahalı ebay de uygun bulunabiliyor ama oradada ölçülere ya ulaşamıyoruz yada emin olamıyoruz zor oluyor
    internette gezerken mecidiyeköy tarafında bir firma gördüm her bütçeye göre işlem yapılır yazıyor onlarla görüşülebilir altta linkini yapıştırıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3961850/detay/

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)