Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    infinite yalnız o vidalar senin sis bara göre ayarlanması gerekli ben benim sis barıda yükseltmiştim
    istersen ben sana metali kestirip büktürüp sana gönderim

sen bir araba döşemecisine döşettir, oturağında derisini aynı yaptır ki farklılık olmasın en azından
    birde kaplanan deride farkılıdır incesi var kalını var sert ,yumuşak, kırışık ton farkı falan ona artık orada deriyi görerek sen kendin karar verebilirsin hatta

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Abi, aslında bu dediğin daha mantıklı. Eğer kendim yaparsam motoruma 'kendi başıma' da bir şeyler yapabilmeye başlarım belki.
    İnanır mısın fuardan beri çantaları almaya çalışıyorum, bekliyorum biri elimden tutsun götürsün, takmama ve stopları geri almama yardım etsin

...ama bu yaz kopucam inşallah. En iyisi resimlerin çıktısını alayım, sen metaliyle falan da hiç uğraşma... gideyim bir yerlerde uğraşayım. Arada teknik destek isteyebilirim ama. Fan listesinden telefonunu da alıp rahatsız edebilirim arada kızmazsan.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    infinite
    abicim benim için saç kesimi ve bükümü önemli ondan sonra veriyorsun döşemeciye kaplıyor ben hatta resim vermiştim ama tabii 1 e 1 yapamadı ama işte bukadar elinden geliyordu zavallının yaptı.

dediğim gibi saç olayını hallederim ama iş deriye gelince işte kalite olayı başlıyor orada yapacak bir şey zevk olayına giriyor renk desen ve vinilmi olacak pahalı derimi olacak falan filan onun için o kısmını sana atıyorum yoksa herhangi bir şeyden kaçındığımdan kesinlikle değil nihatım dostum infinitem dreamim
    her türlüde teknik destek falan da tabii ki hazırım ne demek

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kino Hocam, sana ayrıntıları içeren bir özel mesaj attım. Müsait olduğunda cevabını bekliyorum.
    İlgine tekrardan teşekkür ederim.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Kino Nickli Üyeden Alıntı
    yaşar komutanım 2,5 veya 3 mm saç levhayı kesip yanlardan büktürüyorsun ben fazla büktürmedim içinde hapis kalınmasın diye
    sisbara denk gelecek yerlere saç üzerinde delik açıp tersten vida kaynatık saç vidası trapez vida ile daha sonradan ayar çekip takabilirsinde.

süngerleme yapıyorsun elyaf falan takviyesi ve göbekte gördüğün dikiş ayrımı saç levhadın arkasında delikler acarak telle veya kalın iple arkadan gerdiriyorsun ayrıca metalin kenarını da zamanla süngeri ve deriyi aşındırıp kesmesin diye şerit döndük cepecevre

arkasıda deri ile kaplayıp yapıtırılıyor

Kino baba bu resmen şaheser olmuş , Alkış smileyi olsa bir düzine koyacam ama yok :?
    Helal olsun valla ne desem boş..Bundan daha iyisi olamaz sanıyorum

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

kino baba süppppper olmuş ...

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)