Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

yeni oğlum XVS650 DRAGSTAR CLASSİC

Bu başlığı okadar uzun zamandan beri bekliyordum ki.
    neredeyse 1,5 yıllık motor hasretim, 3 gün önce Ankarada son buldu ve oğluşuma kavuştum.

Son haftalarda hep ilanlara bakıyordum ve aklımda sadece tek bir ilan vardı, dönüyorum dolaşıyorum hep o ilanda takılıp kalıyordum. Bütçe kısıtlı aslında bakmak istemiyorum ama gözüm hep takılıyor. neyse sonunda bütçeyi ayarladım ve plakasından sahibine ulaştık ( burada ağa devreye girdi sağolsun) telefon açtık pazarlık felan yapalım diye ama zor. Ankaradan Emrehan devreye girdi ve motoru galeride görmeye gitti fakat oda ne motoru sahibi gezmek için almış ama henüz getirmemiş. Daha fazla dayanamadım vemotorun sahibiyle konuşup pazar akşamı saat 01:00 ankaraya doğru yola koyuldum, sabah 7 de aştiye ulaştık. Ankarada motorun nerede olduğunu bilmeden ayaklarım beni kızılaya doğru çekiyordu, atladım metroyo doğru kızılay. tam metrodan indim pat mesaj "motoru bakmaya gelecekmisin" hemen aradım ve ankarayı tam bilmediğimi ve şuan kızılayda olduğumu söyledim, bekle geliyorum dedi. Gittim motorumu gördüm hayalimden bir kaç ayrıntı eksikti ama olsun öylece bana bakıyordu, sonra notere gittik ve 7 dk sonra o artık benimdi.
    Forum moderatörlerimizden Emrehanla ( Tanış) telefonlaştık ve yanına gittim. Böyle bir karşılama ilgi alaka olamaz kardeşim ya, biraz konuştuk ankaranın pachleri verdim, öğlen yemek yedik. otogardan bir otobüs ayarlamak için bir yere telefon açtı ve beni yönlendirdi sağolsun. Emrehanla vedalaşıp otogarın yolunu tuttum ve aştiye ulaştım ve alttaki tamircilerden birine gidip ön camı ve arka sisy barı söktük.Beklemeye başladım saat 1 den akşam 5 e kadar bekledim ama gelen Travegolarda öyle bir özellik varki; bagajı boş olanın içinde oturma yeri kalmamış, oturma yeri olandada bagajlar full yüklü. En son ulan dedim ben ne yollarda sürdüm şimdide giderim deyip saat 5 de tekrar tamircinin yanına gittim. Tak abi şu camı ben motorla istanbula gideceğim otobüs bulamadım dedim. oda bu havada gidilmez sen bekle ben sana otobüs ayarlarım dedi....... ve 5 dk geçmeden hadi gel kent turizm ile konuştum alacak seni dedi.Şöförle konuştuk 200 tl istedi cebime baktım son 170 tl param var dedim tamam dedi. motorun deposunu bile boşaltmadan otobüse geri geri soktuk sonra hafif çapraz çevirdik ve rahat bir şekilde sığdı. tam bağlayacaktım şöför perona gitmesi gerektiğini söyledip bağlamadan perona çıktı, bu arada motor (vites) boşta ve perona çıkana kadar aklım gitti. peronda yolcular bagaj koyarken kocaman motoru görünce OHAAA diyenler oldu. saat 17:30 da haraket ettik ve gece saat 00:00 da hareme ulaştık. ben motoru bağlayamadığımız için kesin bir yerlerinde kırık veya birşeyler olmuştur dedim en ufak bir yerinden kımıldama bile yapmamıştı. motoru indirdik ve son 35 km.lik yolum kalmıştı istabul BUZ gibi Boğaziçi köprüsünün üzerinde resmen buz olmuştu. sonunda göktürke ulaştım ama 35 kmlik yolda 4 defa mola vermek zorunda kaldım (ısınmak için) hemen işyerine gittim ve motoru garaja çektim. şuan hala orda hiç dokunmadım yoğunluktan ve yağmurdan dolayı.
    Başta EMREHAN olmak üzere Tüm dostlarıma ve Raptor Riders Aiesine iyi dilekleri ve destekleri için çok teşekkürler.

2005 model XVS650 Classic Dragstar.
    Adı: TOSUN

Motordaki ektralar :
    Gidon uzatma, Sis Farı, Amerikan Park, Sürücü ve Yolcu sissy bar, Aynalar, Elcikler, Ön cam, Ön Koruma Demiri, Geniş Ayak Pedi, en önemlisi Lastikleri yepyeni

chiave (20.Şubat.2017) Bunu beğendi.
    Konu Erkan 28 tarafından (29.Ocak.2014 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Kardeşim tekrar hayırlı uğurlu olsun. Çok yakıştı bu motor sana!

Yazın da motorunun üstünde gelirsin inşallah Ankara'ya.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Sonunda başlık açabildin
    Çok emek ve zaman ve para verdin ama çok güzel bir makinaya sahip oldun Allah kazasız belasız keyifle binmeyi nasip etsin

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Allah kazadan beladan Nazardan saklasın kardeşcağızım. Sonunda kavuştun tosuna.. :mrgreen: Yakışır bre
    "CaRPe DieM"

Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salih Özler
    Serbest
     Harley Davidson XL883L Superlow
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    19
    Erkan'cım tekrardan hayırlı olsun
    Emrehan'ın değerini kuyumculara sormak lazım :lol: Pırlanta gibi adam, Allah ondan da razı olsun

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Çok güzel maşallah, Allah kaza bela vermesin...
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Erkan Kardeşim Hayırlı olsun tekrardan Allah kazabele göstermesin

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Tekrar iyi dilekleriniz için sağolun Ailem. İyiki varsınız.

Aslında yazacak o kadar çok şey varki şu konuyu açmayı nasıl bekledim ballandıra ballandıra anlatayım ama iş durumumdan dolayı acele bir şekilde biteriyim dedim.
    Salih abininde dediği gibi Emrehanın değerini kuyumculara sormak lazım Allah razı olsun kardeşimden benim.

av. Cevdet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevdet Yılmaz
    Avukat
     Gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Erkan kardesim hayirli ugurlu olsun, Allah kaza bela vermesin, bu motoru nekadar cok istedigini, ne emekler verdigini en cok bizler biliyoruz, Allah keyfini surmeyide nasip etsin

Ömer Fazlıoğlu
    deri-saraciye
     Honda Shadow 750
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abi çok iyi ya maşallah senin adına çok sevindim allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin tekerin hep düz bassın güneş tependen eksik olmasın erkan abi

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)