Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    cemal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cemal buyuk
    operatör
     regalraptör dd 150e2
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Slm arkadaşlar bende düz rodaj yağını değiştirmek için Işıl a gittim gerçekten Sedat bey insan gb insan deli kanlı bir esnaf arkadaş güler yüzlü biri ustası pek suratsız ama Sedat beye diyecek yok

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cemal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar bende düz rodaj yağını değiştirmek için Işıl a gittim gerçekten Sedat bey insan gb insan deli kanlı bir esnaf arkadaş güler yüzlü biri ustası pek suratsız ama Sedat beye diyecek yok
    Keşke suratsız olsalarda adam gibi motorlarımıza çok iyi bakım yapsalar.

serkangungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Güngör
    Öğrenci
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cemal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 arkadas o usta yuzunden orayi terk ettik. Istedigimiz seyler yapilmadi.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre Eren
    Yönetici
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ankara ekibi şimdi nereye gidiyor? Ben Ulus'tan aldım motoru, ilgi ve alakadan da çok memnun kaldım ancak haftaya ilk bakım için 300km tamamlamış olmayı plabnlıyorum.

Bu arada ekipman için Ankara'da Yiba içinde Ulus Motor var, en çok çeşit onlarda. Mont olarak LS2, Prohel, Prosev, Armode, Revit, Kask için de LS2, Shoei, Caberg ve ucuz digger markalar mevcuttu. Eldiven, dizlik, bot vs. de çokça çeşit var. Fiyatlar liste üzerinden %10-15 indirimli (pazarlıkla tabi). Ben kaskı buradan aldım.

Bunun haricinde Ankara'da çeşit olan dükkan bulamadığım için kalan herşeyi internetten aldım, çok da memnunum (motosuperstore).

Serkan Güngör
    Öğrenci
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı eek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara ekibi şimdi nereye gidiyor? Ben Ulus'tan aldım motoru, ilgi ve alakadan da çok memnun kaldım ancak haftaya ilk bakım için 300km tamamlamış olmayı plabnlıyorum.

Bu arada ekipman için Ankara'da Yiba içinde Ulus Motor var, en çok çeşit onlarda. Mont olarak LS2, Prohel, Prosev, Armode, Revit, Kask için de LS2, Shoei, Caberg ve ucuz digger markalar mevcuttu. Eldiven, dizlik, bot vs. de çokça çeşit var. Fiyatlar liste üzerinden %10-15 indirimli (pazarlıkla tabi). Ben kaskı buradan aldım.

Bunun haricinde Ankara'da çeşit olan dükkan bulamadığım için kalan herşeyi internetten aldım, çok da memnunum (motosuperstore).
    Beden sorunu yoksa ekipmanı internetten tamamlamak en güzeli, üst segment markalar için Ulusan motor da yararlı bir seçenek olacaktır.

Ankara ekibi sadece yedek parça almak için bayilerle iletişime geçiyor, ustalık bizden sorulur

cagtili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cagatay
    memur
     dd150e2f
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Benim motorunda 300 500 bakimi geliyor ve ankaradayim , duran motoru bilen var mi Ostim de nasıl dır??

Yada isil motora mi gitsem yada kime gitsem ?? Bir tavsiye verebilir misiniz ?

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    [QUOTE=cagtili;160948]Benim motorunda 300 500 bakimi geliyor ve ankaradayim , duran motoru bilen var mi Ostim de nasıl dır??

Yada isil motora mi gitsem yada kime gitsem ?? Bir tavsiye verebilir misiniz

Ben duran motora götürüyorum oranın sahibi murat usta var o ilgilenirse çok iyidir.
    diğer ustasınında başında beklersen iyi olur.

Serkan Güngör
    Öğrenci
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar motorlarınız garantiliyse, rodaj bakımına aldıgınız yere gitmeniz daha uygun olacaktır, ilerleyen bakımlarda

yeni ustalar bulmanızda yardımcı olabilirim ama garantili ve rodaj bakımı yapılacak motorların alındıgı yere gitmesi

tavsiyemdir

cagtili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cagatay
    memur
     dd150e2f
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    [quote=Uğur Yalçın;160952]
    Alıntı cagtili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim motorunda 300 500 bakimi geliyor ve ankaradayim , duran motoru bilen var mi Ostim de nasıl dır??

Yada isil motora mi gitsem yada kime gitsem ?? Bir tavsiye verebilir misiniz

Ben duran motora götürüyorum oranın sahibi murat usta var o ilgilenirse çok iyidir.
    diğer ustasınında başında beklersen iyi olur.
    tesekkür ettim, murat usta iyiye benziyor ama çok regal göremedim orda o yüzden biraz çekindim.

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı cagtili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yada isil motora mi gitsem yada kime gitsem ?? Bir tavsiye verebilir misiniz ?
    Duran Motor'a 2 sene önce birkaç kere gittim. çok da memnun kalmadım ben açıkçası. Bizim motorlara Çinli diye kurye motoru muamelesi yapıyor gibi geldi. Yani "yürüsün yeter" mantığı. Takıntılı ve motorundan keyif almak isyteyen müşteri olduğumu izah edemeyince de vazgeçtim Duran Motor'dan. :|

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)