Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 123 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Töreni

Arkadaşlar diğer sitelerdende takip ediyorsanız 18 Mart pazar günü Çanakkale Şehitlerini Anma gününde çok güzel organizasyonlar hazırlanmakta. Bu özel günde Çanakkalede bulunmak boyun borcumuzdur. Asla hakkını ödeyemeyeceğimiz atalarımız için yola çıkmalıyız. Her sene Anzakları anma adına Avusturalyadan, Yeni Zelandadan ve daha birçok uzak ülkeden insanlar gelmektedir. Bizki çok büyük bir vatanın evlatlarıyız ve Atalarımıza boyun borcumuzu ödemeliyiz.
    Benim düşüncem mademki çok güzel ve çok özel bir gurubuz bu güne hepberaber gitmeliyiz. Herkez taşın altına elini koymalı organizasyon çerçevesinde buluşma, güzergah, gerekirse konaklama, yoldaki molalar ve daha akla gelecek her konuyu hep beraber halledelim. Kendi adıma ben o gün oradayım ve bu önemli güne tüm R&R cı dostlarımla katılmak isterim. Unutmayınki biz tüm dünyaya nam salmış bir vatanın evlatlarıyız, Türk Oğlu Türküz.

Ne Mutlu Türküm Diyene...

Haydi beyler liste uzasın admin nerdesin müslüm baba beyler kambersiz düğün olmaz hadi ama fazla nazlanmayalım
    1. ilkerkoparal
    2.Carvalho
    3.Çelebimurat
    4.Agresus
    5.Arslanburçlu + eşi
    6.Misafir bir dost (arslanburçlunun misafiri)
    7.Yasinsubay
    8. ???

Arkadaşlar 17 mart Cumartesi günü yola çıkılıp ortalama 320 km olan yolu aralarda uzun ve kısa molalarla 5 saatte alacağımızı planlıyorum. Ana buluşma noktamız Edirne otobanın Mahmutbey gişeleri olacak. Gişelerden geçince sağda büyük bir alan var. Sabah saat 07:00 da buluşularak en geç 07:30 da yola çıkılacak. Otobandan yolumuzu kınalı çıkışına kadar devam ederek, kınalı çıkışından çıkılacak ve Tekirdağ istikametinde devam edilecek. Otobanda takribi 100-120 km hızla seyredilirken, otoban çıkışından sonra 90-110 km arasında yolun durumuna göre devam edilecek. Takriben 08:30 civarı Tekirdağ’a varılıp ilk ana molamızı gerçekleştirilecek. Sabah saatine denk gelmesinden isteyen çorba isteyen Tekirdağ köfteleri afiyetle mideye indirilecek Takribi 30 dk.lık bir moladan sonra tekrar gaz açılacak. Tekirdağ’dan çıkınca dik bir rampa ve sonunda büyük bir benzin istasyonu var. Orada da motorlarımızın karnı doyurulup yola devam edilecek. Eğer çok zorda kalmazsak ikinci ana mola yerine kadar durmayıp 2. ana mola yeri olan Keşan kavşağındaki Migrosun gayet büyük olan otoparkında mola verilip gerek migrostan alışveriş gerek Burgerking’te atıştırma yapılıp bedenler ve motorlar dinlendirilecek. Belli bir süreden sonra yola devam edilip Gelibolu’ya kadar devam edilecek. Gelibolu’ya varınca konaklama işlerimizi halledeceğiz. Varış saatini ortalama 13-14 saatleri arası olarak düşünüyorum konaklama yerlerini halledip çevre gezisine çıkarız. Güzergahı haritadaki gibi belirledim.

Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    İlker kardeşim, seni alnından öpüyorum bu muhteşem fikir için...

Ben varım... Her türlü plana da açığım. O topraklara 1 kere gittim ve 1 hafta etkisinden kurtulamadım. Hele hele savaşta şehit düşen bir subayın (avukat) annesine yazdığı mektup var ki okuyup da ağlamayan yoktu...

Ben varım sevgili kardeşim organizasyonda.
    yol yapalım yol

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Murat kardesim, Çanakkale olayını bu topikten takip ediyoruz. Sen de geliyorsun gördüğüm kadarıyla. 3 olduk şimdilik...
    yol yapalım yol

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı carvalho Nickli Üyeden Alıntı
    Murat kardesim, Çanakkale olayını bu topikten takip ediyoruz. Sen de geliyorsun gördüğüm kadarıyla. 3 olduk şimdilik...
    Varım tabi hemde en önden ben sadece bizle kalmamalı ne kadar çok katılım olursa o kadar güzel olur ...Regalci arkadaşlarımız nerde olursa olsun bu manalı günde eğer şehitlerimizi yalnız bırakmayıp okuyacakları bir fatihayı çok görmez değilmi ?? ARKDAŞLARRRRRR....
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yahu yazmadık ismimizi diye gelmez mi sanırsınız bizi?.... beni de yazın çanlar ciğerler.. Güssel İnsanlar... Daha 1 ay olmadı geleli oralardan amma gidilir... yol ve rota biraz uzun ve zahmetlidir biline...

Diğer siteler hazırlıklarını bitirmiş bile bizde tık yok...

Haydi Raptorcular bi heves kalkalım ayağa... Bu gezi diğerlerinden daha bi farklı.. gidip şehitlerimizi analım... bi Fatiha okuyalım...
    SSUUUUuuu...!

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Dört kişi olduk yokmu başka alper yaşar abi müslüm baba yasin neredesiniz..Kararlaştıralım furadada iyice konuşuruzz..Olmazmı???
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya arkadaşlar ben 10 gün önce aidikurt' a fısıldadım .........club.com böyle bi işe girişti bizde bi ayar verelim dedim ama ses çıkmadı .

şimdi ben diyorumki madem öyle hadi bakalım 18 mart günü günü birlik çanakkale ye gelmiyenin motoru çatlasın tekeri patlasın .

bir ön açıklama takriben 350 km yol gideceğiz (istanbuldan gidecekler için 4,5- 5 saatlik bir yolculuk) istanbul-kınalı kavşağı-tekirdağ-malkara-ortaköy-gelibolu - ve zafer anıtı ve savaşılan bölgeler

eveeeeeet ben hazırım sabah- sabah 7 çıksak 12 de ordayız 6 saat orda gezeriz akşam 6 da geriye dönüş için yola çıkarız gece 11 veya 12 gibi döneriz tabi bu arada istanbul dışından gelecek arkadaşlarlada belirli noktalarda buluşma noktaları düzenliyebiliriz

arkadaşlar bu arada zaman kısıtlı yiyecek içecek olayınıda herkes yanına kumanya gibi bişeyler hazırlar hem gezer hem yer yan çantalar işe yarasın dimi ya mesela bir yan yiyecek bir yan içecek. olmayanlarda sırt çantası ayarlasın
    tabi bu defa yeme içme değil ziyarete gidiyoruz arkadaşlar ona göre

evet ben sıralamaya başlıyorum katılan herkes aynı sırayı kendi hanesine yazarak sonuna kendini eklesin

1- aslanburçlu ve eşi RR 9B
    2- aslanburçlunun arkadaşı + artcısı honda 125 cc
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadaşlar ben 10 gün önce aidikurt' a fısıldadım .........club.com böyle bi işe girişti bizde bi ayar verelim dedim ama ses çıkmadı .

şimdi ben diyorumki madem öyle hadi bakalım 18 mart günü günü birlik çanakkale ye gelmiyenin motoru çatlasın tekeri patlasın .

bir ön açıklama takriben 350 km yol gideceğiz (istanbuldan gidecekler için 4,5- 5 saatlik bir yolculuk) istanbul-kınalı kavşağı-tekirdağ-malkara-ortaköy-gelibolu - ve zafer anıtı ve savaşılan bölgeler

eveeeeeet ben hazırım sabah- sabah 7 çıksak 12 de ordayız 6 saat orda gezeriz akşam 6 da geriye dönüş için yola çıkarız gece 11 veya 12 gibi döneriz tabi bu arada istanbul dışından gelecek arkadaşlarlada belirli noktalarda buluşma noktaları düzenliyebiliriz
    bi teklifte benden olsun: Eğer ki yol uzun geldi, nası gidilirde aynı gün dönülür denir ise:

1. cumartesiden yola çıkılıp o gece malkara ve ya gelibolu ve ya çanakkalede bi otelde konaklanabilir... tabi boş yer bulunabilinirse?
    2. kamp kurulup bi gece çadır tulum kombinasyonuna girilebinir...

3- agresus
    SSUUUUuuu...!

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı

bi teklifte benden olsun: Eğer ki yol uzun geldi, nası gidilirde aynı gün dönülür denir ise:

1. cumartesiden yola çıkılıp o gece malkara ve ya gelibolu ve ya çanakkalede bi otelde konaklanabilir... tabi boş yer bulunabilinirse?
    2. kamp kurulup bi gece çadır tulum kombinasyonuna girilebinir...

3- agresus
    4- İlker Koparal
    5- Çelebi Mehmet
    6- Carvalho

Cumartesi gidiş opsiyonuna daha sıcağım ben...
    yol yapalım yol

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İştee buu yaaa oleyyyyy ne kadar sevindim bilemezsiniz ilk defa o topraklara gidicem allahtan bir keder gelmezse..Selametle.. yokmu başka gelennn EY TÜRK GENÇLİĞİİİİİİİİİİİ........

Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)