Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Intercom

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,791
    Alıntı Eray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben işimi garantiye alayım Başkanım.Marka gözetmeksizin tüm intercomlara bağlanabilen bir cihaza bakayım.Başkanım var mı bir tavsiyen marka ve model olarak ?
    Tanıtımında bağlanır yazar ama bağlanmaz ona fazla güvenme çinli uygun fiyat başka bildiğim yok marka olanlar çok pahalı
    Eray Aksoy (19.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıtımında bağlanır yazar ama bağlanmaz ona fazla güvenme çinli uygun fiyat başka bildiğim yok marka olanlar çok pahalı

Bir tane tanıtımlardan buldum.İnterphone Tour diye bir alet.1500 metre mesafe.Konuşma ve bekleme süresi de çok çok iyi.Şarj süresi 1 saat.Tüm diğer markalara da bağlanabiliyor.Evet fiyatı biraz pahalı ama özellikleri çok iyi.Uygun fiyatlı olanlarda karşı tarafın aynı marka interkom kullanması zor bir ihtimal.Sürüş esnasında birbirimizle konuşamadıktan sonra da pek bir anlamı kalmıyor.Bakalım hele.Şimdilik acelesi yok bunun.Motor ve ekipman işi bitince eldeki kalan paraya bakarım.Alabilirsem bunu,alamazsam da linkini paylaştığını alırım.
    CELİL (19.Mart.2019) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Bir tane tanıtımlardan buldum.İnterphone Tour diye bir alet.1500 metre mesafe.Konuşma ve bekleme süresi de çok çok iyi.Şarj süresi 1 saat.Tüm diğer markalara da bağlanabiliyor.Evet fiyatı biraz pahalı ama özellikleri çok iyi.Uygun fiyatlı olanlarda karşı tarafın aynı marka interkom kullanması zor bir ihtimal.Sürüş esnasında birbirimizle konuşamadıktan sonra da pek bir anlamı kalmıyor.Bakalım hele.Şimdilik acelesi yok bunun.Motor ve ekipman işi bitince eldeki kalan paraya bakarım.Alabilirsem bunu,alamazsam da linkini paylaştığını alırım.
    Eray sen şuanda orada teksin. Birilerine bağlanabilmek için bir dünya para veya bütçe ayırmaya çalışmak çok mantıklı değil.

İnterkomu sen telefonla konuşmak için, birilerinin sana ulaşması için ve müzik dinlemek için kullanacaksın.

Son olarak grup sürüşüne katılırsan grupta İnterkomu olan biri ile eleştirip kullanabileceksin.
    Ki bu ihtimal şuan çok uzakta olmasına ve en son ihtimal olmasına rağmen sen bunu kendine öncelikli hedef koymuşsun.
    Bu yanlış. Pahalı İnterkomu tavsiye etmem senelerdir ucuz Çin malı bir İnterkom ile gayet mutluyum. Çok para bağlanacak birşey değil o yüzden bu kadar yazdım. Parana yazık etme ihtimalini sanırım yok etmişimdir

Eşofmanlı hocaya bağlamadan vazgeç

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CELİL (19.Mart.2019), Eray Aksoy (19.Mart.2019), kurt (21.Mart.2019), mxsrn (20.Mart.2019), Zafer (20.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray sen şuanda orada teksin. Birilerine bağlanabilmek için bir dünya para veya bütçe ayırmaya çalışmak çok mantıklı değil.

İnterkomu sen telefonla konuşmak için, birilerinin sana ulaşması için ve müzik dinlemek için kullanacaksın.

Son olarak grup sürüşüne katılırsan grupta İnterkomu olan biri ile eleştirip kullanabileceksin.
    Ki bu ihtimal şuan çok uzakta olmasına ve en son ihtimal olmasına rağmen sen bunu kendine öncelikli hedef koymuşsun.
    Bu yanlış. Pahalı İnterkomu tavsiye etmem senelerdir ucuz Çin malı bir İnterkom ile gayet mutluyum. Çok para bağlanacak birşey değil o yüzden bu kadar yazdım. Parana yazık etme ihtimalini sanırım yok etmişimdir

Eşofmanlı hocaya bağlamadan vazgeç

Aman Şevket Hocama sevgi ve hürmetlerimi iletirim

Deminden beri bakıp inceliyorum.Bir an hevesle en iyisi olsun istedim.Sonra önceliklerimi ve gerçekten neye ihtiyacım olduğunu düşündüm ve o paraları vermenin gerçekten de ziyan olacağını gördüm.Tam bunu yazmak üzere başlığa girdiğimde senin de mesajını gördüm ve mutlu oldum.Kesinlikle doğru diyorsun.İlk kez bir motorum olacağı için her şeyin en iyisi,en kalitelisi olsun diyerek gereksiz abartılara giriyorum.Birden coşup maymun iştahlı oluyorum böyle konularda.Ee onca yıl bekledikten sonra kendini dizginlemesi de kolay olmuyor açıkçası.Celil Başkanın linkini verdiği alet yeter de artar bile.Haa ileride yetmeyecek olur,burada da kalabalıklaşırsak o zaman diğer ürünü düşünebilirim.Ama şimdilik ona vereceğim parayı ekipmana ekler daha kaliteli kask ve mont alırım.

İşte forumun güzelliği burada bana göre.Elime annemin kredi kartını alıp (kendim kullanmıyorum) neredeyse siparişi verecektim.Ama forumda yazılanlar,tavsiyeler falan okunup değerlendirilince hemen fren yapıp hataya düşmekten kurtuluyorsun.İyi ki sizleri tanımış ve bu güzel ailenin bir üyesi olmuşum.Allah hepinizden razı olsun
    kurt (21.Mart.2019), Ömer (19.Mart.2019), Zafer (20.Mart.2019) Bunu beğendi.

Ömer Yahşi
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Aman Şevket Hocama sevgi ve hürmetlerimi iletirim

Deminden beri bakıp inceliyorum.Bir an hevesle en iyisi olsun istedim.Sonra önceliklerimi ve gerçekten neye ihtiyacım olduğunu düşündüm ve o paraları vermenin gerçekten de ziyan olacağını gördüm.Tam bunu yazmak üzere başlığa girdiğimde senin de mesajını gördüm ve mutlu oldum.Kesinlikle doğru diyorsun.İlk kez bir motorum olacağı için her şeyin en iyisi,en kalitelisi olsun diyerek gereksiz abartılara giriyorum.Birden coşup maymun iştahlı oluyorum böyle konularda.Ee onca yıl bekledikten sonra kendini dizginlemesi de kolay olmuyor açıkçası.Celil Başkanın linkini verdiği alet yeter de artar bile.Haa ileride yetmeyecek olur,burada da kalabalıklaşırsak o zaman diğer ürünü düşünebilirim.Ama şimdilik ona vereceğim parayı ekipmana ekler daha kaliteli kask ve mont alırım.

İşte forumun güzelliği burada bana göre.Elime annemin kredi kartını alıp (kendim kullanmıyorum) neredeyse siparişi verecektim.Ama forumda yazılanlar,tavsiyeler falan okunup değerlendirilince hemen fren yapıp hataya düşmekten kurtuluyorsun.İyi ki sizleri tanımış ve bu güzel ailenin bir üyesi olmuşum.Allah hepinizden razı olsun
    O yüzden buradayız kardeşim. Zamanında bizde çok soru surup bazı yanlışlardan döndük

endroad (20.Mart.2019), Eray Aksoy (19.Mart.2019), Zafer (20.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Çok iyi bir şey olacağını sanmıyorum ama böyle bir olay da var mış mesela...Bedava İntercom

CELİL (27.Mart.2019), Ömer (27.Mart.2019) Bunu beğendi.

Ömer Yahşi
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Çok iyi bir şey olacağını sanmıyorum ama böyle bir olay da var mış mesela...Bedava İntercom

Eray bu tarz videolu anlatımlar ve paylaşımlar çok yapıldı ama tecrübe edip yolda nasıldır bir yorum yapan olmadı.

Bende olumlu olumsuz bir tecrübeye sahip olmadığım için yorum yapamayacağım. Ama deneyip görmek lazım.

Bu anlatım daha önce paylaşılanlara göre daha anlaşılır olmuş, öncekiler çok karmaşıktı. Paylaşım için teşekkürler.
    CELİL (27.Mart.2019), Eray Aksoy (27.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray bu tarz videolu anlatımlar ve paylaşımlar çok yapıldı ama tecrübe edip yolda nasıldır bir yorum yapan olmadı.

Bende olumlu olumsuz bir tecrübeye sahip olmadığım için yorum yapamayacağım. Ama deneyip görmek lazım.

Bu anlatım daha önce paylaşılanlara göre daha anlaşılır olmuş, öncekiler çok karmaşıktı. Paylaşım için teşekkürler.

Yani çok iyi olacağını düşünmüyorum.En büyük sıkıntı gelen bir arama sonrası intercom bağlantısının tekrar bağlanmakta bazen sıkıntı yaşıyor olmasıdır.Ancak uygulamanın bedava oluşu bir çok şeyi tolere edilebilir hale getiriyor.Deneyip görmek lazım.Şayet sizler deneyip de paylaşırsanız bir fikrimiz olabilir ?
    Ömer (28.Mart.2019), Zafer (27.Mart.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Celil Başkanım biliyorsun ikimizde de aynı kask var.Rica etsem şu intercom kulaklık bağlantısını nasıl yaptığını gösteren detaylı net bir foto atabilir misin lütfen ? Boş boş otururken o bağlantıyı yapayım istedim.Ama kulaklık için yer olmayınca nasıl yapacağız tam bilemedim ?
    Raci06 (13.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,791
    Celil Başkanım biliyorsun ikimizde de aynı kask var.Rica etsem şu intercom kulaklık bağlantısını nasıl yaptığını gösteren detaylı net bir foto atabilir misin lütfen ? Boş boş otururken o bağlantıyı yapayım istedim.Ama kulaklık için yer olmayınca nasıl yapacağız tam bilemedim ?
    Kaska intercomun hoparlör ve mikrofon tesisatın döşenmesinimi soruyorsun
    Yoksa telefonla intercom arasında bağlantı kurulmasınımı diyorsun
    Eray Aksoy (13.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)