Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 12 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 21011121314 SonuncuSonuncu
Toplam 139 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    beğendiğinize çok sevindim arkadaşlar. doğrusunu isterseniz yol ççizgileri olan ilk iki A1 ve A2 tasarımlarını bende tercih ediyorum. bakalım diğer üyelerimizden nasıl yorumlar gelecek.. bide görseler şu işleri ))))

_KARADUT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İSMAİL KORKUT
    işçi
     DD250 E-10
     KOCAELİ
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı av. Cevdet Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerine ve emegine saglık kardeşim.Slogan ve yol cızgıleri yaratıcı olmus ve cok yakısmısHepimizde olan klup yelegı hayalım var ona giden yolda her toplantımızda bu tshirtleri giyen bir kafilenin olması cok farklı bir hava katacaktır
    o hayal bende de var yeride buldum resimleride verdim adam 15 güne yaparım dedi o öyle deyince yelek bile aldım 2 ay oldu hala sallıyor beni sebepte bana söylemesede en sonunda anladım bir adet numune yaptırmak istediğim için. bu yaz böyle geçecek hayal işte eninde sonunda amacıma ulaşacağım bu arada hepsi güzel ama birinci resim hoşuma gitti bide beyaz t-shirt de bi düşünülemezmi hava sıcak, güneşli siyah yerine beyaz olsa daha iyi olmazmı kendi adıma konuşayım çok sık uzun yol yapan biri değilim şehir içinde yeri geliyor ışıkta yeri geliyor şehir trafiğinde duruyon her zamanda gölgeye denk gelemiyon
    41 PD 989
    0 (+)

demiratlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

halil altun
    amele
     rr dd250e9
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    a1 kral olmuş
    çapır çapır dolaşmadıkça yemişim istanbul'unu

Umut can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     YAMAHA DRAGSTAR XVS 650 A
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    merhabalar..tasarımlar güzel olmuş ama bir şey soracam.bunlar tshirtün sırtında mı olacak önünde mi...resimlerde pantolon önden görünüş tshirt sırt görünüş gibi geldi bana çünkü boyun kısmı ense gibi duruyor yukarı doğru yani ...bir de bunlar verktörel çalışma mı.

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    Alıntı Umut can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar..tasarımlar güzel olmuş ama bir şey soracam.bunlar tshirtün sırtında mı olacak önünde mi...resimlerde pantolon önden görünüş tshirt sırt görünüş gibi geldi bana çünkü boyun kısmı ense gibi duruyor yukarı doğru yani ...bir de bunlar verktörel çalışma mı.
    umutcan aslında t-shirt ve pantolon önden bir görüntüydü.. ben ön yakayı ense gibi çizim yapıp birleştirdim... pantolonun önden görünmesine takılma sen ) o mühim değil şuan için

görüntüler bu halleriyle vektörel değil... daha önce belirttim ama gözden kaçmış demekki. tasarımlarıdaki yazılarlogo ve tribal Regal Alevi hepsi vöktöreldir... fakat t-shirtün tasarımını kompozisyonunu oturtana kadar pixel tabanlı denemeler yapıyorum Photoshopta. son tasarıma karar kılındığında, Hazırda duran çizdiğim Vöktörleri yerine yerleştiricem... hepsi bu... vektörel olayını artık atlayalım bence ... Sen fikirver Umutcan, beğendiğin varmı?? yorumun nee? eleştiri iyi-kötü haydin bakalım )

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ehehe tamam anladım.

A1 modeli üzerinden şöyle değişiklikler yapsak? RAPTOR LOGO RIDERS aynı şekilde kalsın. Yol kesikli çizgilerinin yanına bir de düz çizgi çizsek yol olduğunu daha iyi belirtir. A3 modelinin DRIVE AGAINS THE STORM yazısını da yazım/renk ve şekliyle yazsak bence daha güzel olur. Bir denesek :mrgreen:

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    Ehehe tamam anladım.

A1 modeli üzerinden şöyle değişiklikler yapsak? RAPTOR LOGO RIDERS aynı şekilde kalsın. Yol kesikli çizgilerinin yanına bir de düz çizgi çizsek yol olduğunu daha iyi belirtir. A3 modelinin DRIVE AGAINS THE STORM yazısını da yazım/renk ve şekliyle yazsak bence daha güzel olur. Bir denesek :mrgreen:
    evet. güzel bir tavsiye fekaaaat;

A1 modeline dediğin yol kenarlarını gösteren çizgileri eklemiştim. fakat çok kalabalık ve itici bir kompozisyon oluyordu. malum zaten kıllı kanatlı bir logomuz, RaptorRıders'ımız ve bir Sloganımız. üstüne Tribal Alevimiz var. ciddi anlamda yanlara koyduğum çizgiler felaket bir kalabalık oluşturdu. tasarım bütünlüğünü bozdu.

Ammaaaaaa, dediğin 2. tespit uygulana bilir iyide olur. A3ün yazısını A1 e getirince daha iyi olacaktır ;)

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    belirttiğim düz yol çizgisi kesikli çizginin yanında olacak. sağ ve sol iki yanda yol çizgisi gibi değil.

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    belirttiğim düz yol çizgisi kesikli çizginin yanında olacak. sağ ve sol iki yanda yol çizgisi gibi değil.
    hmmmm SO l can do it evet olabilir. yaparız deneriz ederiz eyleriz

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     HATAY
    Beğenmiş
    300
    Beğenilmiş
    102
    umutcan. senin dediğin çizgiyide yaptım.. fakat tasarımı tamamen bozuyordu...
    son değişiklikleri yaptım... buna artık birşey eklenince çok kalabalık oluyor ve hiçbir estetiğide kalmıyor... galiba A5 bu son kompozisyon, en ideal ve en özgün hali

Sayfa 12 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 21011121314 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)