Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    eveeeeeeet edirneyi ve tanıyalımmmmmm

MAHMUTBEY GİŞELERİ TOPLNMA VE ÇIKIŞ........

evet delizabitin aynasından gidiş yol görüntüleri

evet ortalama 1,5 saatlik sürüş ve havsa yol kavşağına yanlışım yoksa 50 km.kala mola

mola bitti yola devam edirneye ortalama 75 km.var

edirne giriş bilet gişeleri çıkış

edirneye galdikmi ne yazılarını gördük ama haaaa bu arada hando havza kavşağında saat 10 da bizi karşılamadı bu arada rıza kardeş küplere biniyor asıyor kesiyor ve ben de kendi kendime gülüyorum uleeeen uyduk allahın kovboy delisine olacağı buydu diyorum içimden tabii bizden bi 5 dakka ilerde olan kubi ve deli zabit onlarda havza kavşağında hando yu görememişler ve öyle kızmışlarki dönmüşler havza istikametine handonun derisini yüzmeye ve handoyu bulmuşlar handoda gece sitede yazışmaktan ve arkadaşları karşılama heyacanı ile uyuya kalmış neyse handoyla buluşmuşlar tabii bizede bilgi verdiler handoyla selimiye camiinde buluşma kararı ile edirne içlerine sürmeye devam ettik.

evet edirneye doğu değil batı girişinden girdik

selimiye camii önü edirne toplanma merkezine ulaştık

tabii bu arada şunuda açıklayım edirneye TEM otoyolundan geldik yol boyunca tabitın bekçileri nerden anladıysa anlamış deli zabitinde geldiğini ve bu çocuk edirneyide karıştırır diye gerekli tedbirleri almışlar ve edirneye delizabit girene kadar her türlü saldırı planlarını denemişler ve sürüler halinde saldırmışlar ama nafile deli zabitte bu saldırıları geçerek edirneye girmiş bakın elinin yüzünün haline

şimdi edirnedeyiz ve dinlenme molası ve kahvaltırımtırak bişeyler edirne simiti, çay ve allah razı olsun rıza kardeşimizin kaşla göz arasında nerden aldıysa cıvık peynir yawwww ne bereketliymiş bitmek bilmedi ufacık kase sıran herkes bi simit batırıyo yaw o kase dönüyo dönüyo masada bitmiyo

EDİRNE GEZİSİ BAŞLIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRR

SELİMİYE CAMİİ VE BİZLER..((((( BU ARADA RR.LERİMİZİ SELİMİYE CAMİİ DUVARININ DİBİNDEKİ ÇAY BAHÇESİNİN İÇİNE BIRAKTIK GARSONLARA EMANET ETTİK---- ))))

HANDO , DELİZABİT VE BULUNDUĞU GARNİZONU TERK EDİP BU GEZİYE KATILAN ASLANBURCLUNUN OĞLU

EDİRNE İÇİNDE GÜZEL BİR PARK

EDİRNE İÇİ ÇARŞI PAZAR GEZMELERİ

EDİRNE KALESİNDEN KALINTI BİR YAPI AMA ETRAFI DİĞER YAPILARLA ÇEVRİLMİŞ (RESİMİ YAN ALABİLDİM SİZLERDE KOPYALARKEN RESMİ DÜZELTİN)

EDİRNE YAPI TARZI VE KORUMAYA ALINMIŞ ESKİ EDİRNE EVLERİ

ÇARŞI PAZAR GEZMEYE DEVAM

VALLA NE OLDUĞUNU ANLAMADIM AMA Bİ PATIRTI Bİ GÜRÜLTÜ HERKES NE OLUYO DİYE BAKIYO

EYVAHHHHH Kİ NE EYVAHHHHH BİZİM DELİ ZABİT HANDOJOE Yİ BOĞAZLIYOOOOO (HALA SEBEBİ NE ANLAMADIK)

YAWWW ÇOCUKMU NE BUNLAR HEM DÖVÜŞÜYO HEM BARIŞIYO NEYSE KARIŞMAYALIM DEDİK BUNLAR DELİDİR NE YAPSA YERİDİR HESABI

EVET GEZ DOLAŞ ACIKTIK ŞİMDİ SIRA MEŞHURRRRR EDİRNE CİĞERİNDE YİYELİM TADALIM DEDİK

O BU DEĞİLDE CİĞERİN YANINDA GELEN BİBERLER (3 ÇEŞİT ) BİR DEHŞETTİ(((ÇOK ACIYDI))) BIRAK YEMEYİ TADINA BAKAN YANDIM ALLAH DİYORDU....

CİĞER ZİYAFETİNDEN SONRA +++++ ORTAK SONUÇ GEZİYE DEVAM++++++AMA RR..LERLE

BU ARADA MAHALLİ BASIN İLE AYAK ÜSTÜ MEDYATİK OLAYLAR

BU ARADA kinobabanın cezeryelerini daha önceden abluke eden deli zabit yapacağını yaptı kaşla göz arasında nasıl olduysa atıvermiş bir edirneli kızımızı terkisine hepimiz donduk kaldık bir anda dehşet bir eksost sesi deli zabit kumandasında bizim RR ve arkasında güzel bir kız deli zabit kaçıyor hepimiz arkasından baktık donakaldık
    tabi bu esnada kızın kız kardeşi kardeşimi getir diye feryad etmiye başladı bunu duyan bizim delizabit hemen dönüp geri getirdi bide pişkin pişkin şaka yaptım demezmi neyse olay tatlıya bağlandı.
    geziye devammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
    bu arada hadi yunan sınırına gidelim dedik ((((birden allah allah sesleri gelmiye başladı ))))) evet istikamet TÜRK YUNAN sınırı ama ne olur ne olmaz RR.lere bi benzin koyalım dedik

istimet hudut RR,lerimiz akmaya başladı.

meriç taş köprü bakım ve onarıma alındığından hando bizi bayağı uzak başka bi köprüden geçirdi mericin öbür yakasına

ve sınır gözüktü (su deposunun altı)

evet sınırdayız arkamız sınır kapı
    şimdi biz sustuk RR,lerimiz konuşuyor bizde yardımcı oluyoruz ne mi yapıyoruz sanırsam yunanıstana gaz veriyoruz (valla bende ne dediğimi anlamadım) siz anlayın beyawww
    evet sınır kapıda asker abi foto çekmek yasak diyor bizde ne diyelim tamam asker abi diyoruz ve devam işte türk yunan sınırı ve bizim taraftan bazı görüntüler

bir RR.miz ve RAPTOR RİADERİMİZ sınır nöbetinde
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vay yaşar komutanım

sen bu kadar resimi nasıl yükledin yoksa yine yardımcın mı yapıyor senin adına.?

sen böyle sıkıntıya gelemezsin.. cezerye nasıldı bu sefer ki koni seklinde top mermi cekirdeği gibi öncekiler elbombası

hangisi sence. ?

inci alo de geleyim aslında ben gelene kadar zaten gereken halledilmiş olurda ben de eksik kalmayayım derim.
    bekliyoruz ona göre 22 sinde görev de yok

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    yaşar abi eline saglık.gelmeyenleri çattlattık
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet devam araya kino baba girdi resim yükleme kitlendi devammmmmm
    sinır nöbetcisi

evet arkadaşlar bizde baya abarttık işi şimdi rızam susadı ve hudut ihlali yapıp ortak bölgeden frişoplardan su almıya kalkıyo ve istiyo adamlar suya 50 sent diyo bizim kavuklu bozuluyo ne senti kardeşim 50 kuruştan fazla çalışmaz deyince bizim rızanın heybetinden tırsıp herhalde hepsine 509 krş.vermiştir bi torba suyla geliyo ha birde orda gümrükçü ayağına takılmazmı valla anlıyacağınız bayağı durumlar karıştı kimi yabancı diyo kimi turist kimi dışardan geliyo diyo ahanda ispatları

hayda bu arada bizim delizabit yine sapıttı ben gidiyom yunana şunlara bi ayar veriyim demezmi töbe töbe (( ah kinobaba ah senin şu cezeryeler başımızı yakacak yaw gidiyor oğlan elden

evet bu arada aslam yengem sayesinde rızayı kurtardıkmı ne yengemiz hemen rızaya sahip çıktı

baktıkki uluslar arası sıkandal çıkacak (yani sınırında içine ettik ) hemen raptor riaders leri toplayıp dönelim dedik ve hutuddan dönüş

sonra dedikki tarihi meriç taş köprüsünü göremedik bari hemen bi ayağına yakın bi çay bahçesinde oturup biraz dinlenelim yiyelim içelim dedik

biz bu arada dinlenirken anam benim tlf.çalmazmı açtım efendim dedim ahanda inci hocam demezmi komutanım bende geldim edirneye nerdesiniz demezmi yaw ben şakamı ediyo falan derken şoka girdim doğrumu yalanmı diye milletede yaw inci hoca tayıyla edirneye gelmiş bizi soruyo deyince herkes ufak bi şok sonra herkezde bir şaşkın sevinc inci hocanın tayıyla ve cesaretiyle ilk uzun yolu başarması herkesi sevindirdi hemen kowboy hando ben hocamı selimiye caminin önünden alayım geleyim dedi ve işte inci hoca...

EDİRNE MERİÇ (tarihi taş köprü)

MERİÇ NEHRİ

MERİÇ (TAŞ)KÖPRÜ BAKIM ONARIM FALİYETLERİ

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    evet devam araya kino baba girdi resim yükleme kitlendi devammmmmm
    sinır nöbetcisi

devamını bekleriz abicim
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yaw rızam öldüm ya bune be kaç saattir at at töbe yaw bida foto moto çekmem bide senaryo yazması allah allah

neyse devammmmmm

evet ilk uzun yol geliş sınavını başarı ile verip küçükken 100 lük sonra büyüyüp 200 lük olan tayımız ve riaders'i ve yedek deposu hangimizin var veya aklına geliyor böyle yedek tankla gezmek ihtiyat diye buna derim kardeşimmm.

artık meriç kıyı sefası bitti edirne merkeze yani görmediğimiz şükrü paşa anıtı ve savaş komuta merkezlerini görmek için dönüş

bu arada evsahibimiz bizi davet eden ve gerçekten uçuk kaçık kowboy meraklısı ama içi bir pılanta can olan güzel kardeşim hando
    (aslanburclu handoya sevgi gösterisinde bulunuyor hando anlasın+++ HANDOJOE (serkan) eşim seni clint estwood'a benzetiyo ve her şey için tşk.ediyor .

evet 22 merkeze dönüşe devam

evet arkadaşlar şimdi sırada osmanlı imp.zamanında bulgarlarla yapılan bir savaşta şükrü paşa komutasında bir komutan ve savaşın yönetildiği bir karargah görüntüleri burada zamanında aç tasır yani yiyecek ve giyecek ikmalinin yapılamadığı askerlerimizin çok zor koşullarda savaştığı bir komuta karargahının görüntüleri burada savaşan ve şehit olan veya gazi olan bu dünyadan göçen hepsinin ruhları şaad olsun

ŞÜKRÜ PAŞA ANITINDAN GÖRÜNTÜLER

DELİ ZABİT DÜŞMAN GÖSTERİYOOOOOOOOOOOOOOOOO

ASLANBURCLUNUN OĞLUDA ATIŞIN NASIL OLACAĞINI GÖSTERİYO
    (yaww bunlar dalga geçiyo bence)

DELİ ZABİT SAVAŞ PLANLARINDA HATA BULUYO :P :P

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    valla komtanım sunumu bu kadar iyi yaparsan bundan sona resimler sende toplanır
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    bende yenge hanıma çok saygı ve hürmetlerimi sunuyorum komutanım...

yolculuğun başlangıcında geç kalmakla bir eşşeklik ettim (mazereti bahanesi yok)

çok utandım özür diliyorum tekrar herkesten

saygılar sunar düşüncelerimi arz ederim komutanım...
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    bende yenge hanıma çok saygı ve hürmetlerimi sunuyorum komutanım...

yolculuğun başlangıcında geç kalmakla bir eşşeklik ettim (mazereti bahanesi yok)

çok utandım özür diliyorum tekrar herkesten

saygılar sunar düşüncelerimi arz ederim komutanım...
    EYVALLAH DERİM KOÇUM AMA HALA PEYNİR TATLISI BORCUN VAR HİÇ ANLAMAM :P :P :P

ASLANBURÇLU HANDOJOE 'İ ÇOK SEVDİ

ASLANBURÇLU YAZDI HANDO OKUYACAK (((((( HEH HEH HEEEEE İŞE BAK YAWWWW ULEEE HANDO ÇOK YAŞA SEN KARDEŞİM ALLAH BÜTÜN MURADINI VERSİN)))))

DEVAM RESİMLERE (yaw bu iş beni hiç sarmadı nerden bulaştım bu resim işine saat 7 başladık saat 11 oofff offff hadi bi gayret daha

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    İNŞALLAH KOMUTANIM CÜMLEMİZE MAAŞALLAH

hando hayır duaları etti... :D
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)