Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eczacı
     Uşak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar motorumu aynı problemden gene ötürü servise götürdüm.CDİ devresi sanırım(ustanın deyimiyle motoru açıp kapatan kırmızı buton)akım çektiği için değiştirildi ve 3 gündür aküm boşalmadı.Bakalım ne kadar devam edecek problemsizliği.5 gün kadar kullanmazsam akünün boşalabileceğini söylüyor usta ama bana inandırıcı gelmedi.İşyerinde kullanılan scooter 10 gün yatsa da problemsiz çalışıyor.
    RaptorRider Tolga...

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Geçmiş olsun dostum..

jashuaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar nolurr yardım edin. aynı sorundan muzdarip olduğumu geçen hafta yazmıştım. en son akü ve konjüktör değişti. motor 4 gün yattı bugun bastım çalışmıyor. ittirerek çalıştırdım baya bir yol gittim yine şarj etmedi. bu sorunun temel nedenini ve çözümünü bulan varya nolur yardım etsin. böle giderse bu sorundan motoru satıcam. yoğunluktan haftada bir iki gün motora binebiliyorum oda zehir oluyor. önerilerinizi bekliyorum.
    veysel

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    HAYIR BE DOSTUM BEN 2 HAFTA MARS YAPMADIM VE ILK MARSTA ALMDAI SESINDEDE BIR DEGISIKLIK OLMADI IKINCI BIR MARSTA ZINK CALISTI YANI HANI AKU BITIER TIKRT TIKIRT YAPARAK CALISMAYA CALISIR BOYLE BIR SES BILE GELMEDI AMA BU SOYLEDIGINDEN YAKINAN COK DOSTUM VAR UMARIM DUZELIR MOTORUN SAKIN OYLE 5 GUN CALISMAZSA AKUN BOSALIR DIYENLERE GITME ONLAR GERXCEKTEN BIRSEYDEN ANLAMAYAN BOS KONUSAN USTA TOPLULUGU NE O YAA HER HAFTA AKU ELIMDE MOTORCUYAMI GITCEN BARI GIT AKU DOLDUMA MAKINESI ALDA BISEYE BENZESIN DOSTUM UMARIM SORUNUN KALKAR CVP BEKLIYZ.......
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim şuan bastığımda akü tarafından nasıl tarif edicem bilmiom ama tttıııırrrrtttt diye bi ses geliyo ve çalışmıyo ittirmem gerekiyove artık lanet okumaya başladım.

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    OK DOSTUM BU AKUNUN BOSALDIGINDAN GELIR
    BENDE ONU ANLATMAK ISTEDIM YAA INAN BASINA GELDI DIYE UZULUYOM COK KOTU BIDE BUNUN TEDAVISINI YAPAMIYORLAR YA ANLAMIYORUM DOGRU GARANTIYE TUKETICI HAKLARINA GIT GEREKIRSE YENI SINI VERSINLER...
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    dostum aküyü kendi paramla aldım.
    sıfır akü bir haftada bitti. gittim garantili olduğu için yenisiyle değiştirdim. o da aynı şekilde. sonra konjüktürde sorun olduğuna karar verdik ve onuda değiştirdik. ama sonuç ortada. ya bu böyle satmaya kalksan satılmaz bile. bütün şevkim kaçtı. yamaha XT125 mi verip bunu aldıgıma ne kadar pişmanım anlatamam yaa. yamaha bütün kış yattıktan sonra bir basışta çalışıyodu. bu üç gün bekledimi tırt. bir dünya para ver bir dünya masraf yap sonra sorun çıkacak diye motora binmekten kork. ne anladım ben bu işten.

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    YAA DIYCEK BISEY BULAMIYORUM SANA AMA EMIN OL KENDIMI SENIN YERINE KOYUYORUMDA CILDIRMAMAK ICTEN DEGIL BIR YERDE KACAK VAR AMA ONU BULMAK GEREK BUNUDA BECERECEK BI ALLAHIN KULU YOKMU YAA ANLAMIYRMKI ELIMDEN BISEY GELSE YARDIM EDCEM HATTA IST OTURSAN
    BIZZAT YANINA GELIRIM DOSTUM BIRAZDAHA ARASTRALIM..OK

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ilgin için teşekkürler dostum. ben bir emrah komutanla konuşalım onun eskişehirde bilgiği iyi bir elektirikçi vardır belki. tüm tesisatı bir elden geçirteyim yine olmazsa götürüp motoru atayım sarıkayalar önüne başkada yapcak bişey kalmıyo en azından masraftan kurtuluruz.

Eczacı
     Uşak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı jashuaa Nickli Üyeden Alıntı
    ilgin için teşekkürler dostum. ben bir emrah komutanla konuşalım onun eskişehirde bilgiği iyi bir elektirikçi vardır belki. tüm tesisatı bir elden geçirteyim yine olmazsa götürüp motoru atayım sarıkayalar önüne başkada yapcak bişey kalmıyo en azından masraftan kurtuluruz.
    Dostum problemi çözersen bana da haber ver.Aynen anlattığın şeylerden ben de muzdaripim.Sarıkayalara mail attım adamlar cevap bile vermiyorlar.Uşaktaki servisin ustası da o bahsi geçen "5 gün kullanmazsan akü boşalır"diyen tiplerden.Başka tamircilere gösterdim orasında burasında kaçak bulduk düzelttik diye motoru elime tutuşturup 10 YTl parayı da ceplerine attılar.
    Olmadı Denizli"ye birlikte gidip gaz döküp yakarız motorları fabrika önünde.
    RaptorRider Tolga...

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)