Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Arkadaşlar takdir ettiğiniz konularda gerçekten çok haklısınız; takdire şayan şeyler yapıyorlar hakikaten.

Ama fazla da beklenti içine girmemek lazım diye düşünüyorum; açılan fabrikadan sonra TT'nin bize faydası en fazla fabrikadan önceki kadar olacaktır. Yani 0 (sıfır)

Mehmet.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmet m.
    kamu personeli
     Yamaha XVS 650 A Dragstar
     gaziantep
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı FistOfHeaven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence 8-10 bin lira orta sınıfın altında kalır.Kişiye özel ürettikleri motorlar Harley'den 2-3 kat daha pahallı.Seri üretimden sonraki fiyatlarda Harley'den aşağı kalmaz diye düşünüyorum.En kötü 30 bin lirayı bulur bence...
    Bunu yaparlarsa millet japon almaya, biz ve bizim gibilerde çinlilerle - kötülemek için söylemiyorum bindiğim makinayı, memnunum çok şükür - devam ederiz. 30 a sattığını düşün yaptığı makinayı. millet gene intruder alacak, kawasaki vulcan ya da yamaha dragstar, midnightstar ya da 2. el harley alacak. ne kadar Türk de olsa kalitesini kanıtlayıp piyasaya kendini kabul ettirmeden böyle bir satış politikasıyla çıkarlarsa bence bekledikleri ilgiyi görmezler. Şahsen benim motosiklete ayıracak bütçem 30.000 TL ise gidip tt nin yaptığı seri üretim motosikleti almam. gider babalar gibi sıfır vulcan a intruder a binerim.

Bakın regal raptor da bu stratejiyi izledi. Daha doğrusu Johnny Pag. Adam herkes cruiser a binme zevkini yaşayabilsin felsefesiyle piyasaya girdi. Amerika da ne kadar tuttu tartışılır çünkü amerika chopper kültürünün doğduğu yer. Ama Avrupa da, Güney Amerika da hatta Avustralya da bile tuttu. Neden? Fiyatlama sebebiyle insanları çektiler. Kalite de o fiyat segmentindeki muadil motosikletlere göre yüksek olunca 2. golü attılar. TT'de bence böyle davranmalı.

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Alıntı ghost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yaparlarsa millet japon almaya, biz ve bizim gibilerde çinlilerle - kötülemek için söylemiyorum bindiğim makinayı, memnunum çok şükür - devam ederiz. 30 a sattığını düşün yaptığı makinayı. millet gene intruder alacak, kawasaki vulcan ya da yamaha dragstar, midnightstar ya da 2. el harley alacak. ne kadar Türk de olsa kalitesini kanıtlayıp piyasaya kendini kabul ettirmeden böyle bir satış politikasıyla çıkarlarsa bence bekledikleri ilgiyi görmezler. Şahsen benim motosiklete ayıracak bütçem 30.000 TL ise gidip tt nin yaptığı seri üretim motosikleti almam. gider babalar gibi sıfır vulcan a intruder a binerim.

Bakın regal raptor da bu stratejiyi izledi. Daha doğrusu Johnny Pag. Adam herkes cruiser a binme zevkini yaşayabilsin felsefesiyle piyasaya girdi. Amerika da ne kadar tuttu tartışılır çünkü amerika chopper kültürünün doğduğu yer. Ama Avrupa da, Güney Amerika da hatta Avustralya da bile tuttu. Neden? Fiyatlama sebebiyle insanları çektiler. Kalite de o fiyat segmentindeki muadil motosikletlere göre yüksek olunca 2. golü attılar. TT'de bence böyle davranmalı.
    Evet satış stratejisi olarak o tarz birşey yapabilirler.Bende isterim aslında öyle yapmalarını.2015i bekleyelim ölmezsek ve dediğin gibi olursa 10 bin liraya alır bineriz TT motora şşş Celil abi duymasın:mrgreen:

mehmet m.
    kamu personeli
     gaziantep
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet satış stratejisi olarak o tarz birşey yapabilirler.Bende isterim aslında öyle yapmalarını.2015i bekleyelim ölmezsek ve dediğin gibi olursa 10 bin liraya alır bineriz TT motora şşş Celil abi duymasın:mrgreen:
    Belki celil abiye de alırız. hem toplu alırsak daha çok indirim yaparlar belki

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,564
    Beğenilmiş
    5,789
    Tamam tüm forum toplanıp bana TT alır bende sizle beraber TT ci olurum

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam tüm forum toplanıp bana TT alır bende sizle beraber TT ci olurum
    Gördünmü Mehmet abi?Celil abi de pahallı olacağını düşünüyor :D
    Bu arada belgesel bu: https://www.youtube.com/watch?v=DPSbgpcZgD0
    Konu Bahadır tarafından (02.Mayıs.2014 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

mehmet m.
    kamu personeli
     gaziantep
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Gördünmü Mehmet abi?Celil abi de pahallı olacağını düşünüyor :D
    Bu arada belgesel bu: https://www.youtube.com/watch?v=DPSbgpcZgD0
    Hehe:mrgreen: Öyle olursa o zaman Celil Abii'ye selam Regal e devam

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)