Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Erkan 28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent şimdiden hayırlı olsun Forumun ismini yakında değiştiriyoruz RaprtorStar :mrgreen::mrgreen:
    Çok teşekkür ederim kardeşim. İnşallah temiz bir tane bulabilirim.

Yeni isim de tam uymuş valla. RaptorStar

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    kapalı garajda yattıysa pek sorun olmamıştır bence

sercan.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan
    İşsiz
     DD250E-6C "FAK85"2014
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hocam bu motor size daha çok yakışır yarın bitirin bu işi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63038338/detay
    RR-ANKARA
    FAK85

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı End Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu motor size daha çok yakışır yarın bitirin bu işi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63038338/detay
    Niyeyse intruder hiç düşünmedim. Aklımda sadece Yamaha var.
    Ama suzuki tam bir heybet abidesi. Ne zaman VL 1500 görsem aklıma hep indian geliyor. Esasında paran olacak gözünü kırpmadan indian alacaksın.

luckily (02.Temmuz.2019) Bunu beğendi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,525
    Beğenilmiş
    5,772
    Levent hayırlısı olsun işallah Bizim korhan1100 dragstar aldı geçenletde komple bakıma soktu makinayı tanıyor haber vereyim konuya baksın

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent hayırlısı olsun işallah Bizim korhan1100 dragstar aldı geçenletde komple bakıma soktu makinayı tanıyor haber vereyim konuya baksın
    Celil abi harika olur. Kullanan biri eminim yardımcı olacaktır.

korhan_751 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet bende 2 3 ay önce bir dragstar aldım 2001 model. Bu makinelerde kronik sorun marş rublesi eğer kullanıcı düzgün kullanılırsa marş rublesi sıkıntı yaşatmıyor ama motor çalıştırılırken marşa geri tepme yaptırırsan dişlileri yiyor ve motor marşı boşuna basıyor. O yüzden ilk tavsiyem motor alırken Marş rublesini kontrol etmen. senin anlaman biraz zor olabilir o yüzden yamaha ustasına göstermen gerekli.

Bu motorlarda km hiç ama hiç önemli değil. motor ömrü çok uzun. Ama düşük km li bir makina alırsan ömürlük binersin 2 3 yıl sonra artık bu makineler classik olucak çünkü türkiyede çok az sayıda var. E bay üzerinden alışveriş yapabiliyorsan parça sıkıntın asla olmaz. ama Türkiyede parçaları pek bulunmuyor. O yüzden Tavsiyem üzerinde hiç oynanmamış egsozları bile orjinal olan bir 1100 dragstar almanız. Aksesuar Bol bir makina. Geçenlerde Bostancı dönüşünde rüzgarlı havada 160 170 yaptım ve dahada fazla yapabilirdim ama motora kendimi bağlamam gerekli o zaman ön cam olmadığı için motordan uçacaktım O hızlara çıkarken hiç zorlanmıyor. Biraz fazla ilgi isteyen bir motor. Eğer tamir işlerinden anlıyorsan yağ buji hava ve yağ filtresi gibi şeylerini kolaylıkla kendin yapabilirsin.

Youtube üzerinde Bu tip bakımlar için oldukça video var. Piyasada Temizini bulmak oldukça zor. Ayrıca Bir kere marşa bastıktan sonra tek seferde aralıksız 2000 km yapsan dahi motor tık demez. yeterki sen o marşa bas
    Konu korhan_751 tarafından (06.Mayıs.2014 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim servislerde en çok gördüğüm motorlar Suzikinin chopper modelleri (M800 hariç ) hepsine yeniden motor yapılıyor genelde.

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

bak bu resimde mesela 1100 dragstarın yanında ezilen bir shadow görüyorsun :D

resimdeki insanların gözlerine bak :D

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı korhan_751 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bende 2 3 ay önce bir dragstar aldım 2001 model 42.000 kmde. Bu makinelerde kronik sorun marş rublesi eğer kullanıcı düzgün kullanılırsa marş rublesi sıkıntı yaşatmıyor ama motor çalıştırılırken marşa geri tepme yaptırırsan dişlileri yiyor ve motor marşı boşuna basıyor. O yüzden ilk tavsiyem motor alırken Marş rublesini kontrol etmen. senin anlaman biraz zor olabilir o yüzden yamaha ustasına göstermen gerekli.

Bu motorlarda km hiç ama hiç önemli değil. motor ömrü çok uzun. Ama düşük km li bir makina alırsan ömürlük binersin 2 3 yıl sonra artık bu makineler classik olucak çünkü türkiyede çok az sayıda var. E bay üzerinden alışveriş yapabiliyorsan parça sıkıntın asla olmaz. ama Türkiyede parçaları pek bulunmuyor. O yüzden Tavsiyem üzerinde hiç oynanmamış egsozları bile orjinal olan bir 1100 dragstar almanız. Aksesuar Bol bir makina. Geçenlerde Bostancı dönüşünde rüzgarlı havada 160 170 yaptım ve dahada fazla yapabilirdim ama motora kendimi bağlamam gerekli o zaman ön cam olmadığı için motordan uçacaktım O hızlara çıkarken hiç zorlanmıyor. Biraz fazla ilgi isteyen bir motor. Eğer tamir işlerinden anlıyorsan yağ buji hava ve yağ filtresi gibi şeylerini kolaylıkla kendin yapabilirsin.

Youtube üzerinde Bu tip bakımlar için oldukça video var. Piyasada Temizini bulmak oldukça zor. Ayrıca Bir kere marşa bastıktan sonra tek seferde aralıksız 2000 km yapsan dahi motor tık demez. yeterki sen o marşa bas
    Korhan çok teşekkür ederim. Bilgiler çok değerli.
    Uzun yıllar yatmış olan motora ne dersin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60182895/detay

benim servislerde en çok gördüğüm motorlar Suzikinin chopper modelleri (M800 hariç ) hepsine yeniden motor yapılıyor genelde.
    Suzuki hiç düşünmedim. Aklımda hep Yamaha var. Param olsa Midnight star alacağım ama fiyatlar çok yüksek.

bak bu resimde mesela 1100 dragstarın yanında ezilen bir shadow görüyorsun :D

resimdeki insanların gözlerine bak :D
    Asaleti yeter be.

Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)