Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

korhan_751 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    O linkteki motor benim rüyalarıma girdi. senin dediğin gibi korozyona uğramış olabilir. ama tanıdık ustamız var. herşeyine bakar. aklında bir soru işareti kalmazsa kesinlikle alınacak motor budur. oda km için demiyorum üstündeki parçalar hepsi orjinal ön camını almaya kalksan 700 800 liranın üzerinde.

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı korhan_751 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O linkteki motor benim rüyalarıma girdi. senin dediğin gibi korozyona uğramış olabilir. ama tanıdık ustamız var. herşeyine bakar. aklında bir soru işareti kalmazsa kesinlikle alınacak motor budur. oda km için demiyorum üstündeki parçalar hepsi orjinal ön camını almaya kalksan 700 800 liranın üzerinde.

Tamamdır kardeşim. Şu işi kesinleştireyim ilk bakacağımız bu olsun. Tabiki senin yardımlarınla.
    İstanbul'da tanıdığım bir usta yok. İstanbul'a geldiğimde fırsatın olur da yardımcı olursan çok sevinirim.

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Bir de sadece dış görünüşteki pas vs değil acaba motorla ilgili bir sıkıntı olur mu? Sonuçta yıllardır yatıyor bu motor.

SERDAR KAYACIK
    EKLEKTRONİK
     XVS-650 DRAGSTAR
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ben bana mantıklı geliyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27361116/detay

En kısa zamanda kavuşman dileği ile şimdiden hayırlı olsun.Eğer mutlaka Yamaha servisi olsun dersen Maltepe Yamaha servisin de expertiz yaptırabiliriz..

Herhangibir motorlu taşıt alırken dikkat edilmesi gereken hususlar..
    *Tüv türk muayenelerini mutlaka araştırın.Eksik muayene varmı?hangi tarihte kaç KM de muayeneye girmiş?KM ler tutarlımı?Herzaman mesajla doğru bilgi gelmeyebiliyor..
    *İyi bir sigortacıda ayrı ayrı şase,motor ve plaka sorgusu yaptırın.Her sene sigorta yapılmışmı ve kaç kullanıcı değişmiş..Şasede gözüken hasar bazen motor numarasında veya plakada gözükmeyebiliyor.Veya tersi olabiliyor..Plaka değişmiş ise önceki plakalar Tüv türk veya sigortadan görülebiliyor.Pert araçları bir numara eksik şase veya motor no ile sigorta yapabiliyor bazı zatlar.Bu şekilde sistem sigortaya izin veriyor ama hasar anında merkez ödeme yapmıyor...
    *Çekme belgesi olayında yakın zamanda değişiklik oldu.Eskiden plaka iptal olmuyor ruhsat yaprağının birisine çekme belgeli damgası vuruluyordu.Şimdi direkt plaka iptal oluyor ve yeniden trafiğe çıkarılacağı zaman yeni bir plaka veriliyor.Buda pert araç satan üçkağıtçıların işine geliyor çünkü pert kaydı merkezde bazen uzun süre düşmeyebiliyor.Siz sorgulattığınız zaman gözükmeyen hasar kaydı 4-5 ay sonra karşınıza çıkabiliyor.Şuan bu ciddi şekilde dolandırıcılığa sebep olmakta..aklıma gelenler..
    Konu UCANLAZ tarafından (06.Mayıs.2014 Saat 19:23 ) değiştirilmiştir.

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı UCANLAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bana mantıklı geliyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27361116/detay

En kısa zamanda kavuşman dileği ile şimdiden hayırlı olsun.Eğer mutlaka Yamaha servisi olsun dersen Maltepe Yamaha servisin de expertiz yaptırabiliriz..

Herhangibir motorlu taşıt alırken dikkat edilmesi gereken hususlar..
    *Tüv türk muayenelerini mutlaka araştırın.Eksik muayene varmı?hangi tarihte kaç KM de muayeneye girmiş?KM ler tutarlımı?Herzaman mesajla doğru bilgi gelmeyebiliyor..
    *İyi bir sigortacıda ayrı ayrı şase,motor ve plaka sorgusu yaptırın.Her sene sigorta yapılmışmı ve kaç kullanıcı değişmiş..Şasede gözüken hasar bazen motor numarasında veya plakada gözükmeyebiliyor.Veya tersi olabiliyor..Plaka değişmiş ise önceki plakalar Tüv türk veya sigortadan görülebiliyor.Pert araçları bir numara eksik şase veya motor no ile sigorta yapabiliyor bazı zatlar.Bu şekilde sistem sigortaya izin veriyor ama hasar anında merkez ödeme yapmıyor...
    *Çekme belgesi olayında yakın zamanda değişiklik oldu.Eskiden plaka iptal olmuyor ruhsat yaprağının birisine çekme belgeli damgası vuruluyordu.Şimdi direkt plaka iptal oluyor ve yeniden trafiğe çıkarılacağı zaman yeni bir plaka veriliyor.Buda pert araç satan üçkağıtçıların işine geliyor çünkü pert kaydı merkezde bazen uzun süre düşmeyebiliyor.Siz sorgulattığınız zaman gözükmeyen hasar kaydı 4-5 ay sonra karşınıza çıkabiliyor.Şuan bu ciddi şekilde dolandırıcılığa sebep olmakta..aklıma gelenler..
    Kardeşim kesinlikle haklısın. Bu yüzden 2. El bende tedirginlik yaratıyor. Peki biz direkt tuv istasyonuna gidip bu bilgileri talep edebiliyor muyuz? Yoksa uymamiz gereken bir prosedür var mı?

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre Eren
    Yönetici
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Siyah olmak durumunda mı? Nadir bulunan bir bordo & krem kombinasyonuna şans eseri (motor bakarken bir dükkanın garajında, takas ile geçen hafta gelmiş)vdenk geldim. 2007 model, 9000km'de, sissy bar, koruma demiri, ön cam, krom far kaşı, sis farı, çanta hazırlığı vs. mevcut ve motor Ankara'da. Sahibi ile henüz görüşemedik, ilan da yok ama motor kesinlikle satılık. Benim bütçemi büyük ihtimalle aşacak, bu nedenle renk sorun olmaz derseniz ayrıntıları öğrenince size haber verebilirim.. Ben bu motora hasta oldum, 1-2 seneye de çok değerleneceğini düşündüğüm için düşük km bir tane alarak saklamak istiyorum, kullanabileceğimden değil

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı eek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah olmak durumunda mı? Nadir bulunan bir bordo & krem kombinasyonuna şans eseri (motor bakarken bir dükkanın garajında, takas ile geçen hafta gelmiş)vdenk geldim. 2007 model, 9000km'de, sissy bar, koruma demiri, ön cam, krom far kaşı, sis farı, çanta hazırlığı vs. mevcut ve motor Ankara'da. Sahibi ile henüz görüşemedik, ilan da yok ama motor kesinlikle satılık. Benim bütçemi büyük ihtimalle aşacak, bu nedenle renk sorun olmaz derseniz ayrıntıları öğrenince size haber verebilirim.. Ben bu motora hasta oldum, 1-2 seneye de çok değerleneceğini düşündüğüm için düşük km bir tane alarak saklamak istiyorum, kullanabileceğimden değil
    Kardeşim beni bilgilendirirsen çok sevinirim. Eğer fiyatı uygun ve temizse kesinlikle düşünürüm.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre Eren
    Yönetici
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı lakiska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim beni bilgilendirirsen çok sevinirim. Eğer fiyatı uygun ve temizse kesinlikle düşünürüm.
    Benim gördüğüm eksikler çantaların askısı var ama kendisi yok, bir de sissy bar yastığı yok (demiri var).

Motorun model yılı tam nedir, muayene ne durumda, yedek ve immobiliser anahtarları var mı gibi soruların cevabını bile alamadım. İlgili arkadaş lastik alman ve komple bakım yapman lazım, 1500TL masraflı düşün dedi. Biraz gizliden içeri sızdığım için yer ismi veremiyorum, bilgiler kesinleşince sorup yeri de size söylerim kendiniz incelersiniz (ben pek anlamadığım için hepsi super gözüküyor )

resat algun
    turızm
     regal raptor 350cc spyder
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı End Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu motor size daha çok yakışır yarın bitirin bu işi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63038338/detay
    Bencede buuuuuuuuuuuu

Gezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğuş ay
    Diş hekimi
     Honda Shadow 750c
     Kırklareli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Lakiska abi,
    Senin dediğin 263 km lik motor burgaz da mı?
    Öyleyse burda yaşayan bir kaç abime sordum pek yanaşma dediler
    Eğer ilgiliysen daha detaylı araştırayım

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)