Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83093074/detay

Doğuş senin dediğin bu zannediyorum. Adam hayal dunyasinda yasiyor galiba. 30000 tl istiyor.

Gezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğuş ay
    Diş hekimi
     Honda Shadow 750c
     Kırklareli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet abi,çok uçmuş,sıfır intruder parası istiyor adam
    Ben burgazdayım ama istersen gidip görebilirim de,gösterebilirim de

SERDAR KAYACIK
    EKLEKTRONİK
     XVS-650 DRAGSTAR
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı lakiska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kesinlikle haklısın. Bu yüzden 2. El bende tedirginlik yaratıyor. Peki biz direkt tuv istasyonuna gidip bu bilgileri talep edebiliyor muyuz? Yoksa uymamiz gereken bir prosedür var mı?
    Merkez call center bilgi veririmi bilmiyorum ama herhangibir istasyonu arayıp "0" tuşlarsan genelde açarlar telefonu,rica edersen ve müsaitlerse bakacaklardr.Şaseden de bakabiliyorlar.Plaka değişmiş ise bu daha sağlıklı.İstasyon telefonları mevcut bende..Ulaşamazsan görüşelim..

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Gezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet abi,çok uçmuş,sıfır intruder parası istiyor adam:D
    Ben burgazdayım ama istersen gidip görebilirim de,gösterebilirim de
    Doğuş kardeşim ilgine çok teşekkür ederim. 30000 TL bütçemi aşıyor.

Alıntı UCANLAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merkez call center bilgi veririmi bilmiyorum ama herhangibir istasyonu arayıp "0" tuşlarsan genelde açarlar telefonu,rica edersen ve müsaitlerse bakacaklardr.Şaseden de bakabiliyorlar.Plaka değişmiş ise bu daha sağlıklı.İstasyon telefonları mevcut bende..Ulaşamazsan görüşelim..
    Serdar çok teşekkürler. Eğer bir sonuç alamazsam seni rahatsız ederim.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre Eren
    Yönetici
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bugün bahsettiğim motordan haber geldi. Fiyat çok uygun (17.500TL), 1500TL masrafla 19.000'e gayet iyi olur diye ümitlendim ve almak üzereydim. Ancak satıcı bugün olmazsa bi daha uğraşamam dediği için alamadım, haber zaten akşam 6 gibi geldi. Ayrıca muayenesi var mı, yedek anahtarları duruyor mu gibi gayet normal olduğunu düşündüğüm sorularıma da cevap alamadım..

Bu arada genel olarak bu tür motorları satan arkadaşlar biraz kıl oluyor sanırım İki soru sorsam telefon yüzüme kapanıyor, sadece bilgisi olanların aramasını istiyorlar, çekindiğim için mesaj atayım diyorum ona cevap veren zaten yok. Şeytan milletin eskisini alacağına 250 Daytona ya da GV250 al sıfır bin diyor

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı eek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bahsettiğim motordan haber geldi. Fiyat çok uygun (17.500TL), 1500TL masrafla 19.000'e gayet iyi olur diye ümitlendim ve almak üzereydim. Ancak satıcı bugün olmazsa bi daha uğraşamam dediği için alamadım, haber zaten akşam 6 gibi geldi. Ayrıca muayenesi var mı, yedek anahtarları duruyor mu gibi gayet normal olduğunu düşündüğüm sorularıma da cevap alamadım..

Bu arada genel olarak bu tür motorları satan arkadaşlar biraz kıl oluyor sanırım İki soru sorsam telefon yüzüme kapanıyor, sadece bilgisi olanların aramasını istiyorlar, çekindiğim için mesaj atayım diyorum ona cevap veren zaten yok. Şeytan milletin eskisini alacağına 250 Daytona ya da GV250 al sıfır bin diyor
    Canım kardeşim sorduklarin ve ogrenmek istediklerin gayet normal. Bu sorulara cevap alamiyorsan vardir bir bit Yeniği. İyiki olmamış. Sıkma canını.
    Sonuçta bedava almiyorsun.

Emre Eren
    Yönetici
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Böyle böyle motor alamayacağım

KamilErgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamil Ergün
    emekli
     Hyosung GV 250
     kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hayırlısı olsun kardeşim vardır iyi bir kısmetin. Çok acele etmemeni öneririm. Heleki almaya niyetlendiğin bir şeyi satıcı acele ettiriyorsa mutlaka bir pislik vardır gözden kaçırman için acele ettiriyordur. Bu yaşa kadar yediğim kazıkların bileşkesi tecrübeyle sabittir.

SERDAR KAYACIK
    EKLEKTRONİK
     XVS-650 DRAGSTAR
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bu ülkede bir motosiklete 17.500 gibi bir rakkam verip almayı düşenebilecek hatta sadece TR de çok az bulunan bir modeli almayı düşünebilecek 80 milyon nüfustan muhtemelen 8-10 kişi arasındaki birine bu muameleyi yapıyorsa arkadaşların dediği gibi uzak dur dostum..Ben herzaman 3 kuruş fazla verir kafamı ağartmayacak araba veya motor alırım.Öncesinde tecrübe kazandığım durum oldu..Ne satıcı ile ne tamirci ile uğraşmayı sevmem.Ona gücüm yetmiyor ise bir alt donanım veya modeli tercih ederim..Mesela yazdıkların yerine 650 V-star tercih edebilrsin 1100 yerine..

Emre Eren
    Yönetici
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı UCANLAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede bir motosiklete 17.500 gibi bir rakkam verip almayı düşenebilecek hatta sadece TR de çok az bulunan bir modeli almayı düşünebilecek 80 milyon nüfustan muhtemelen 8-10 kişi arasındaki birine bu muameleyi yapıyorsa arkadaşların dediği gibi uzak dur dostum..Ben herzaman 3 kuruş fazla verir kafamı ağartmayacak araba veya motor alırım.Öncesinde tecrübe kazandığım durum oldu..Ne satıcı ile ne tamirci ile uğraşmayı sevmem.Ona gücüm yetmiyor ise bir alt donanım veya modeli tercih ederim..Mesela yazdıkların yerine 650 V-star tercih edebilrsin 1100 yerine..
    Aynen öyle, bir önceki hobim Land Rover idi, en son geçtiğimiz ay 4.6 Range Rover satarak bu sevdadan vazgeçtim. Malum Land Rover, hele ki Range Rover sanayisiz yapamaz Alacağım motorun kesinlikle sorunsuz olması lazım, sorunla uğraşmaya doydum zaten

Ankara ikinci el motor konusunda çok kötü, seçenek çok az. Bulduğum iki Dragstar da olmadı.. Şehirdışından almaya da güvenemiyorum..

Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)