Kullanýcý Adý: Þifre: - Þifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Deðil misiniz? Lütfen Kayýt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

DenizT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Burak Deniz Türkoðlu
    Ýnternet Cafe
     DD250E-9B 2011
     Muðla - Milas
    Beðenmiþ
    16
    Beðenilmiþ
    61
    ben her gece üst konþumuzun çocuðu evin içinde koþuþturmasýný dinliyorum ki bu herkesde olan bir sýkýntý seninde bir tanecik motorun ses yapmýþ onuda çok fazla görmesinler

Göksel Özünver
    Satýþ
     Regal Raptor DD 350 E-6
     Ýzmir - Bornova
    Beðenmiþ
    473
    Beðenilmiþ
    352
    ben de bu konudan dertliydim ancak sonradan düþündüm ki;

-sabah akþam "haþlamaya, kýzartmaya sarý soðan patateeeeeeessssssss" diye baðýran satýcýlar,
    -7/24 karþýdan "deniiiiiiiiz, deniiiiiiiiiiiiiz, ya deniz diyorum" diye baðýran deniz anasý,
    -yaz aylarý hemen her gün "çiçekçi kýýýýýz baaaaaak banaaaaaa" diye son inleyen kýna geceleri,
    -karþý balkondaki kýza hava atmak için son ses demet akalýn açan komþu,
    -"hanýmlarýn dikkatine, overlok makinesi ayaðýnýza geldi. halý, kilim, yolluk kenarýna......." diye devam eden overlokçu,
    -köþe baþýnda gördüðü kýz için yavaþlayýp aniden kalkarak lastik yakan ve bu þekilde kýzýn kendisine aþýk olduðunu zanneden apaçi

blablabla varken günde sabah ve akþam en fazla 30 saniye süren eksoz sesinden dolayý rahatsýz olan insanlar aðaç evde yaþayýp, sabah kuþ cývýltýlarýyla uyansýnlar dedim. sökme kararý almýþtým eksozlarý, sökmedim.

Hikmet Þenay
    Reklam - Medya Planlama
     BMW R1100RT
     Karþýyaka/Ýzmir
    Beðenmiþ
    803
    Beðenilmiþ
    200
    Önceki motorumda yarým boþaltýlmýþ tüplerle geziyordum. Þimdikinde ise stok egzoz var. Trafikte farkedilirliðim açýsýndan ciddi fark hissediyorum. Bir de bu açýdan bakmak lazým.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beðenmiþ
    90
    Beðenilmiþ
    79
    Alýntý gabriel cash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

-sabah akþam "haþlamaya, kýzartmaya sarý soðan patateeeeeeessssssss" diye baðýran satýcýlar,
    -7/24 karþýdan "deniiiiiiiiz, deniiiiiiiiiiiiiz, ya deniz diyorum" diye baðýran deniz anasý,
    -yaz aylarý hemen her gün "çiçekçi kýýýýýz baaaaaak banaaaaaa" diye son inleyen kýna geceleri,
    -"hanýmlarýn dikkatine, overlok makinesi ayaðýnýza geldi. halý, kilim, yolluk kenarýna......." diye devam eden overlokçu,
    -köþe baþýnda gördüðü kýz için yavaþlayýp aniden kalkarak lastik yakan ve bu þekilde kýzýn kendisine aþýk olduðunu zanneden apaçi

blablabla varken günde sabah ve akþam en fazla 30 saniye süren eksoz sesinden dolayý rahatsýz olan insanlar aðaç evde yaþayýp, sabah kuþ cývýltýlarýyla uyansýnlar dedim. sökme kararý almýþtým eksozlarý, sökmedim.
    Valla abi olurda sökücek olursan talibim egzozlarýna haberin olsun 😂😂😂 saygýlar sevgiler yaþasýn boþ egzoz 😎

FatalSarac
    Raptor Riders DENÝZLÝ
    Love & Respect

Barýþ Oral
    Finans
     Daytona DD250
     Ýzmir / Göztepe
    Beðenmiþ
    0
    Beðenilmiþ
    13
    Alýntý gabriel cash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ah o örnekler, o örnekler abi hepsi bizim buralarda da mevcut. Biliyorsunuz benim egzozlarda üþengeç motor ustasý iþi 4' er tane delik mevcut. Ona raðmen ben Hikmet' in dediði tarzda bir egzoz olayýna girmek istiyorum. Neden derseniz egzoz olayý cidden trafikteki farkedilirlik konusuna ciddi bir katkýda bulunuyor.

Tamam, açýk egzozdan çok ses çýkýyor diyelim, bir de þunu düþünün. Yarýn öbür gün motoru büyüttünüz oldu 650...850 vs....

Napýcaz abi mahalleden çýkana kadar çorap mý geçiricez egzozlarýn ucuna )

Açýk egzoz iyidir, motorcu komþu candýr

MUSTAFA48 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (þuan ANKARA )
    Beðenmiþ
    58
    Beðenilmiþ
    38
    rahatsýz olan kulaklýk taksýn kardesým devam et boyle ben cogu mahallelýyle papazým ama sorun yok gýdýp sýkayette bulunabýlýrler .
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEÞEKKÜR EDERÝM.

Cenk KARACA
    Yazýlým Uzmaný
     Regal Raptor - DD 250E-6C
     Ýzmir/Göztepe
    Beðenmiþ
    153
    Beðenilmiþ
    40
    Hiç deðiþtirme mahalleye girince biraz dikkat eder geçersin, bir süre sonra alýþýrlar (bana alýþtýlar ) Kulaklarý aðýr iþiten teyzenin bile kulaklarý açýlmýþ bu sayede duyuyor ;) Beni geçen bir araba far ve sislere çemkirdi, demek ki arabalar motorlarý görebiliyormuþ ne mutlu dedim ;)
    Motorunun tadýný çýkarmaya bak, boþ ver kim ne derse desin.

Tugay GÃœREÅžEN
    Teknik Destek
     Honda Shadow VT750C
     Ä°zmir-Bornova
    Beðenmiþ
    247
    Beðenilmiþ
    174
    bencede hiç takýlma komþulara benim motor 150 olmasa bende açýcam ama açýlmýþ video gördüm cg lerden farký yok sesin Þuan en dýþ susturucu sökülmüþ þekilde 150 ye göre gayet tatmin edici bir ses veriyor özellikle apartman giriþi içerde biraz oraya girince yanký yapýyor ben motoru çýkarana kadar sokaktan geçen kim varsa "o motor ne yahu" gibisinde bana bakýyorlar benimde hoþuma gidiyor

Siyah Adam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Ömer Arslan
    Öðrenci
     Regal Raptor Spyder 250-E10
     Ýstanbul - Burhaniye (Anadolu Yakasý)
    Beðenmiþ
    28
    Beðenilmiþ
    49
    Bencede hiç deðiþtirme. Millet bulaþcak yer arýyo chopper bu arkadaþ de geç.
    RaptorRiders - Bodrum üye ⭐
    Highway To Hell
    Dünyanýn bizim yolumuzda döndüðünü diretiyoruz.

Erdinç yerinde
    Ýþyeri sahibi
     Mondial 150 sentor
     Muðla-bodrum
    Beðenmiþ
    3
    Beðenilmiþ
    23
    Kesinlikle deðiþtirme bence

TURKCELL T60 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)