Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    kadiragir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadir ağır
    gezgin
     250 e9
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cool İşteee..... Rr 250 9b :) bakım fotoları ve son hali

merhaba arkadaşlar paylaşmak istedim. motorumu gecen haftalarda acil olarak satmaya çalıştım. bir arkadaş aradı baktı ve önceden anlaştığı belli olduğu üçkâğıtçı motorcuya götürdü boş vitese zor geçiyor ve ac kapa düğmesi arada bir takılıyor diye üçkağatcı bu motorcu 1000 liraya anca yürür hale gelir bu dedi. istediğim fiyattan düşmek için beni ikna etmeye çalıştılar ve sinir o sinir kolları sıvadım. :evil:

bakım:
    ön dişli, arka dişli, zincir değişti. balata hava filtresi değişti. bujiler değişti. yağ değişti. Baski balata balata saclari debriyaj teli degistirildi. 26.04.2014

aksesuar:
    HighwayHawk marka Harley Davidston FLSTN modeli için üretilmiş KROM egzost seti amerikadan getirilip 1. sınıf işcilikle takıldı.Egzostun daha sıcak çalısıp son hızı arttırmak, sesi dolgunlastırmak, en önemlisi kaynak yerlerini kapatmak için 1. kalite manifold sargısıyla yarıya kadar sarıldı. (09.05.2014) egzost uygulaması sonrasında, yokuş yukarı çekişte %10 civarında düşüş fakat düz yol hızlanmada 10-15 km hız civarında artış görüldü. motorda fark edilebilir düzeyde titreşimde azalma görüldü.

app plaka yan şekilde takıldı ışıklandırması ayarlandı, arka çamurluk iptal edildi. usb telefon şarz soketi yapıldı. gidon bağlantılı telefon tutucu takıldı. 15.05.2014

pasta cila krom parlatıcı alındı uygulama yapıldı , aynalar kaliteli krom oval tip takıldı, sinyaller kaliteli led üçgen lambalarda değiştirildi, rahat ele oturan elcikler seçilip takıldı, kaliteli xenon far takıldı, depo üstü cepli deri kaplama takıldı 02.05.2014

motorun daha soguk calısması için fanlar iptal edildi ve sürekli çalışır hale getirildi 01.02.2014

koltuklar yeniden kaplanıp rahat olması için dolgunlaştırıldı 03.05.2014

bitmiş halide bu

Konu kadiragir tarafından (15.Mayıs.2014 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)