Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artan Piyasa

tunahan ersöz
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Unhappy Artan Piyasa

aslında bi duyuru bi haber falan vermicem ama bunu birileriyle paylaşmam gerek daytona almak istiyorum 2 yıldır 4-5 bin tl ye bulabiliyordum iki yıl önce şuan sa 250 liğini 2013 modeli sahibindende 9000 tl ye kadar gördüm ciğerim soldu üniversite öğrencisiyim kendi paramla almak istiyordum ama yüce devletimiz sağolsun heralde motor kullanmamızı istemiyorlar başka bi açıklaması yok motorların %50 si otv kdv cart curt a gidiyor 3-4 bin tl lik motrolar 9-10 bin tl oluyor içim acıyor duygularımı paylaşmak istemiştim teşekkürler okuyanlar için bakalım belki bu yaz alabilirim

serkangungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Güngör
    Öğrenci
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tuna3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bi duyuru bi haber falan vermicem ama bunu birileriyle paylaşmam gerek daytona almak istiyorum 2 yıldır 4-5 bin tl ye bulabiliyordum iki yıl önce şuan sa 250 liğini 2013 modeli sahibindende 9000 tl ye kadar gördüm ciğerim soldu üniversite öğrencisiyim kendi paramla almak istiyordum ama yüce devletimiz sağolsun heralde motor kullanmamızı istemiyorlar başka bi açıklaması yok motorların %50 si otv kdv cart curt a gidiyor 3-4 bin tl lik motrolar 9-10 bin tl oluyor içim acıyor duygularımı paylaşmak istemiştim teşekkürler okuyanlar için bakalım belki bu yaz alabilirim
    Piyasa fiyatlarının yükseldiği doğrudur fakat daytona hiç bir zaman 4 - 5 bin Tl'ye satılmadı. 4 - 5 bin e satılan model classic modelidir.

raptors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Avsr
    SERBEST
     DD250E6C daytona 2013
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    4-5 bine cok zor kis aylarinda belki 2011 modelini 6 civarina alabilirsin simdi sezon fiyatlar yuksek.

KnnTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kenan Tekin
    Öğretmen
     Honda Shadow vt 750c
     Nevşehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tuna3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kardeşim yaz aylarının gelmesiyle 2. el piyasası arttı haklısın . 0'ı plaka ruhsat derken 9 binleri bulan motosikletide şimdi 4-5 arasına bulmak zor o bulunanda ne kadar temiz olur şüpheli.

2006 senesinde bende ilk motosikletimi öğrenciyken çalışarak almıştım 3.350 liraya sıfır mct 250 hayallerin için part time bir işe bak bence aldıgın motosiklet sana dünyanın en güzel motosikleti gelecektir.

tunahan ersöz
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    4-5 i 5-6 yazıcaktım :D

Mesut82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mesut altay
    Bilgi işlem
     regal raptor spyder 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İnşaallahrahman gönlünden geçen motora sahip olabilirsin ama 5-6 bine daytona heleki bu aylarda çok zor ama Allah'dan ümit kesilmez bakmaya devam et

sercan.m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan
    İşsiz
     DD250E-6C "FAK85"2014
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    5- 6 bine bende alırım

Güncel
    RR-ANKARA
    FAK85

tunahan ersöz
    Öğrenci
     YOK
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yok yok 5-6 ya görüyordum ondan bahsediyorum :D 5-6 ya hayallerin ötesinde rüyaların köşesinde zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)