Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 49 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 3947484950 SonuncuSonuncu
Toplam 497 adet sonuctan sayfa basi 481 ile 490 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
     İstanbul - Yeşilköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Okudum abim onları kesinlik netlik yok cümlede 3 mü olsa 5 mi olsa var şaibeyle organizasyon yapılamaz, neyse başka sefere artık

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    İyi akşamlar arkadaşlar;Toplantı ve organızasyonlarımızın daha sağlıklı etkin profosyonel olması ve herhangi bir karmaşaya mahal vermemesi açısından Raptor Riders Grubu adına yapılacak bütün toplantı buluşma sürüş etkinlikleri,gezi organizasyon ekibi tarafından planlanıp özelden (ÖNCELİKLE FORUM ÖZELDEN, whatsap,facebook,tlf.vs.vs) den Raptor Riders Eş Başkanlarına (aidikurt,celil) teklif edecek olup yönetim kurulu kararıyla yine aynı kişiler (sadece yönetim kurulu ) tarafından başlık açılacaktır.
    Ani buluşma dahil hiç kimsenin bu konularda başlık açmaması rica olunur.
    Raptor Riders Yönetim Kurulu

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Arkadaslar karmasaya mahal vermemesi acisindan bu yazilanlar cok onemli olup gereken özeni ve dikkati gosterelim lutfen
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

dragendo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

engin tuna
    inşaat mühendisi
     Yamaha dragstar
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Başkan ve Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın dediklerine katılıyorum. Gezi ve organizasyonlarımızda gereken dikkat gösterilmektedir. Ama başlığa dikkat edicek olursak bu İstanbul Ani buluşmasıdır. İstanbul ani buluşma başlığı altında yazılan mesajlarla arkadaşlarımızın planlı yada plansız bir araya getirme buluşma olayıdır. İstanbul Ani buluşmalarında herhangi bir gezi aktivite planlı olarak yapılmadığından Başkan ve Yönetim kurulu üyelerimize bildirilme zorunluluğu yoktur. Teşekkürler.

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Alıntı dragendo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan ve Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın dediklerine katılıyorum. Gezi ve organizasyonlarımızda gereken dikkat gösterilmektedir. Ama başlığa dikkat edicek olursak bu İstanbul Ani buluşmasıdır. İstanbul ani buluşma başlığı altında yazılan mesajlarla arkadaşlarımızın planlı yada plansız bir araya getirme buluşma olayıdır. İstanbul Ani buluşmalarında herhangi bir gezi aktivite planlı olarak yapılmadığından Başkan ve Yönetim kurulu üyelerimize bildirilme zorunluluğu yoktur. Teşekkürler.
    Raptor Riders grubu adına yazılan çizilen yapılan herşeyden Başkan ve Yön.Kur haberdar edilip onay alınmak zorundadır.Bireysel buluşmalar ve görüşmeler forum üzerinden yapılamaz(zira ani buluşma başlığı kaldırılacaktır) engin.

Ömer Fazlıoğlu
    deri-saraciye
     Honda Shadow 750
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bu duruma ben katilmiyorum abiler yanlis anlamayin biz buraya 1 gin evvelindede cok yazdik kimse cvp dahi atmadi bu sabahki organizasyonun sabah belli olmasi gayet normal cunku hava sartlarini kontrol ediyor cikiyoruz rastgele is
    Yapmiyoruz elbette herkez gelebilsin istiyoruz birbirimizi gormedogimiz zaman ozluyoruz ama ani bulusma adi altindan yuruyip 2 saate 10 kisi oluyorsak bu bizim zayifligimizi degil gucumuzi gosterir benim sahsi fikrim budur bu baslikta yanlis bir durum yok

dragendo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

engin tuna
    inşaat mühendisi
     Yamaha dragstar
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bakın olayın özünü kaçırıyoruz bence . Biz motorcuyuz ,neden motorcuyuz özgür olmayı sevdiğimiz için. Neden buradayız bizim gibi düşünen hisseden yaşayan arkadaşlarımız olduğu için. Çok güzel hazırlanmış kurallarımız var ve bunlara zaten kulüp olarak uyuyoruz. Gezi ve etkinliklerimizle diğer kulüplerden çok farklı ve öndeyiz. Ama tekrar ediyorum biz bugünlere geldiysek içimizdeki özgürlük ,macera arayışımızı takip ederek geldik. Bu kulüpteki bütün arkadaşlarımız nerede nasıl davranacağını çok iyi biliyor. Lütfen özgürlüğümüzü kurallarla sınırlandırmayalım

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Burada kimsenin ne özgürlüğü kısıtlanıyor nede başka birşey yapılıyor. Konu asıl böyle yanlış yere kaydırılmış oluyor.
    Zaten anlık buluşmaları online geyik üzerinden yapıyorduk. Bu başlık ilk başlarda faydalı gibi görünmüştü ama eski ve yeni üyeler ani buluşmayla organizasyon yapmayı biribirine karıştırmaya başladı.
    Birisi Salacak'a gitmiştir çay içiyordur arkadaşlar ben burdayım vakti olan veya yakın olan gelsin demek ani buluşmadır. Ama yarın ... yerde buluşuyoruz bu planlı bir buluşmadır.
    Ayrıca, forumda sadece buluşmaları takip edip diğer konularda pasif olan arkadaşlar bu sayede hem forumu takip edecekler hemde daha aktif olarak forumun gelişmesine katkı sağlayacaklardır.

decimate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emir Tanrıverdi
    işletmeci
     DD-250E
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ani buluşmaları engellemek ya da kurallarla sağlamak grup aktivasyonuna eksi yönde etki edecektir kafasına esen oraya hadi gelin demeyecek demediği için oraya ilk kez gelen kardeşim o sıcaklığı hissedemeyecek ve bu soğuk zincir böyle devam edeceği düşüncesindeyim
    CELIL Abi degilimki bileyim...

At first it was until it rains, after a while it came to until it snows, and now its until we die

Falan filan Juventus Milan Ishhhhh ;)

KamilErgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamil Ergün
    emekli
     Hyosung GV 250
     kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Benim fikrimi soran olmadı ama mademki sorunumuzu ve neşemizi paylaşıyoruz bu konuda fikrimide yazmak isterim. Bu forum mademki regalraptor ve chopper kullanıcılarına ait o zaman ulusal bir yapısı olmalı. İnsanlar buluşmalarını ve o buluşmadaki yaşadıklarını burada paylaşabilmeli bence. Yoksa insanlar bu foruma sadece sorunları olduğunda gireceklerdir. Sözün özü forumu genelleştirip herkesin kullanımına açmak yerine dar bir lokasyona hapsediyorsunuz gibi geliyor bana.

Sayfa 49 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 3947484950 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)