Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ümit turgay
    petrol müh.
     regal raptor 150
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

deri mont hakkında görüş

Arkadaslar merhaba,

Motor yeni yeni başladığımdan bu sorum garip gelirse arkadaşlara kusuruma bakmayın. Daha önceden mont ve içlik ile ilgili görüş rica etmiştim ama pek kimse ilgilenmedi. Bende genelde herkesin sabahın köründe değil de havaların ısındığı saatlerde motora bindiğini düşünmüştüm Ankara' da özellikle sabah 6-7 gibi motora bindiğinizde hava bayağı serin oluyor en azından bana göre... Gecen yıl yazlık bir mont almıştım. O yetmediğinden içine içlik aldım işin gerçeği oda yetmedi. Ya içlikten ya benden. Hatta 42 yaşından sonra içime atlet bile giymeye başladım. Bazı arkadaşlar deri olmazsa mutlaka rüzgar-soğuk geçireceğini söylemişti. Sabah donarken aksam yanıyorum tabi ankara da... Aşağıda bulduğum bir mont var...Bu mont veya başka bir mont kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim...

Herkese kazasız, mutlu sürüşler dilerim...

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...eri-Ceket.html

EMRE TUNA
    kamu yöneticisi
     regal raptor 250 spider
     tekirdağ çorlu
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    üstat çekete baktım da bu da sıcak cıktıgında terletır

raptors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Avsr
    SERBEST
     DD250E6C daytona 2013
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2204 bunun havalandırmalarıda var fiyat en son indirimdeydi 350 tl mağzadan alırsan.

EMRE TUNA
    kamu yöneticisi
     regal raptor 250 spider
     tekirdağ çorlu
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hemen hemen aynı gıbı fıyatta uygun olanını tercıh et derım usta yada daha da arastırmanı onerırım bol havalandırması olmasına dıkkat etmek gerek :d

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan Tonyalı
    Öğrenci
     Regal Raptor DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Merhabalar. Verdiğiniz linkteki ceket rüzgar geçirmez, zaten deri mont hic bi şekilde rüzgar geçirmez. Boyununuzu iyi kapatırsanız ve genelde el ve bileklerden rüzgar girer oralarıda sıkı kapatırsanız soğuk hissetmezsiniz. Montun içine giren ufacık hava bile bütün vucudu dolanıyor ve bu üşümek için gayet yeterli :mrgreen: sıcaklar için havalandırma yerleri açılıp kapanan ceketlerden tercih ederseniz havanlandırmaları açmak sizi serinletecektir.

Eyüp Becerir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eyüp Becerir
    Yönetici
     Yamaha MT 07 ABS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    merhaba arkadaşlar,
    Deri mont gayet sağlam ve güzeldir , rüzgar geçirmez ama soğuk ve sıcak geçirir.
    yani rüzgarı kesinlikle geçirmez ama dışarısı soğuk ise içerisi de soğuktur dışarısı sıcaksa içerisi de sıcak olur.
    Böyle bir sıkıntısı olur deri ceketin

EMRE TUNA
    kamu yöneticisi
     regal raptor 250 spider
     tekirdağ çorlu
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet katılıyorum

ümit turgay
    petrol müh.
     regal raptor 150
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tüm yorumlara teşekkür ederim...İsin gerçeği sabahki soğuklar son iki aydır beni bezdirdi... Kat kat giyinmek de istemiyorum...Arastırmaya devam ediyorum...Peki aramızda hiç motorunu sabah kullanan yada soğuk havalarda kullanan yok mu? Yada uzun yola gidiyorsunuz ne yapıyorsunuz? Her türlü hava ile karşılaşmak mümkün... Yazın birtek deri yelekden bahseden arkadaşlar var...Biz Turkler her ne kadar emniyeti düşünmeyen bir sey olmaz diyen insanlar olsak da arabalar tarafından sıkıştırılma veya bir anlık dalginlik cok buyuk seylere -özellikle motorsiklet de- neden olmazmi? Kazakistan'da yıllarca kalmis biri olarak emniyet kemeri zorunluluğu getirilir getirilmez 1-2 hafta içinde herkesin uyduğunu gördüm. Hatta soforlerin nasil birbirini uyardigini. Bir yandan emniyet diğer yandan agirlik hissi, özgürlük hissi. Sokak arası motorsiklet kullanmak ile trafik biraz farkli gorunuyor bana. Bu yorumlarımi yeni başlayan birisi olarak alıp yanlıslarimi düzeltirseniz sevinirim.

Opie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tarık akar
    Emniyet Mensubu
     Regal Raptor Daytona 250
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Dediğiniz e katılıyorum , sadece yelekle bu iş olmaz kesinlikle korumalı bir mont gerekiyor görüntü olarak da deri mont tavsiye ederim , ben motomaxdan aldım korumalari var havalandirma kanallari var ve içligi var dolayısıyla sabahlari 7 gibi ise giderken kullandığım zaman sadece bileklerden giren hava usutuyor onun disinda bir sikinti yasamadim gövdemin üst tarafiyla ilgili olarak
    " a man who never does a mistake is the man who never does anything "
    RR-ANKARA
    GARAGE MEMBER

Eyüp Becerir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eyüp Becerir
    Yönetici
     Yamaha MT 07 ABS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ганник Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm yorumlara teşekkür ederim...İsin gerçeği sabahki soğuklar son iki aydır beni bezdirdi... Kat kat giyinmek de istemiyorum...Arastırmaya devam ediyorum...Peki aramızda hiç motorunu sabah kullanan yada soğuk havalarda kullanan yok mu? Yada uzun yola gidiyorsunuz ne yapıyorsunuz? Her türlü hava ile karşılaşmak mümkün... Yazın birtek deri yelekden bahseden arkadaşlar var...Biz Turkler her ne kadar emniyeti düşünmeyen bir sey olmaz diyen insanlar olsak da arabalar tarafından sıkıştırılma veya bir anlık dalginlik cok buyuk seylere -özellikle motorsiklet de- neden olmazmi? Kazakistan'da yıllarca kalmis biri olarak emniyet kemeri zorunluluğu getirilir getirilmez 1-2 hafta içinde herkesin uyduğunu gördüm. Hatta soforlerin nasil birbirini uyardigini. Bir yandan emniyet diğer yandan agirlik hissi, özgürlük hissi. Sokak arası motorsiklet kullanmak ile trafik biraz farkli gorunuyor bana. Bu yorumlarımi yeni başlayan birisi olarak alıp yanlıslarimi düzeltirseniz sevinirim.
    Ben soğuk havalar için Revit Enegry montunu kullanıyorum. özellikle içliğini giydiğim zaman üst tarafımda herhangi üşüme olmuyor.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)