Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ömer Fazlıoğlu
    deri-saraciye
     Honda Shadow 750
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Post RR Aile Ve Arıza..

Merhabalar saygıdeğer abilerim ve kardeşlerim bildiğiniz üzere eskişehir festival dönüşü motor arıza yaptı difrensiyal dişlisi sıyırdı çok şükür ki okadar yol yaptıktan sonra servise 100 metre mesafede kaldım bu konuda gerçekten çok şanslıyım. motor servise girdi hasar tespit yapıldı ve 2.500 lira sadece parca fiyatı verildi işçilikle beraber 3.000 lira oldu ve BÜYÜK AİLEM RR ile bunu paylaştım sezonu kapattığımı artık birdahaki sezonda buluşmalara katılcağımı söyledim ne olduysa ondan sonra oldu arayanlar soranlar mesaj atanlar geçmiş olsun dileklerini ileten abilerim kardeşlerim gerçekten sayısı belirsiz. söyledikleri şey canını sıkma halledilir ve başladık parca araştırmaya bütün abilerim kardeşlerim yardımcı oldu sağolsun parcacıları aradık fiyat aldık hatta celil abim fiyat aldığımız parcacının akrabasını devreye sokup birdaha fiyat aldı velasıl parcayı mecidiyeköyde bulduk özgür kardeşim evinden kalkıp beni iş yerinden alıp parcayı almaya götürdü ve iş yerime geri getirdi teşekkür ettiğimde ne teşekkürü HERZAMAN biz kardeşiz dedi. ertesi gün parcayı atilla kardeşim ile ustaya gönderdik ahmet usta isyan etti bir motor için 5 kişi geldi 10 kişi aradı dedi atilla kardeşimin cevabı bizim ailemiz büyük abi dedi.ahmet ustam beni yalova festivaline yetiştirmek için çok büyük bir özenle ve mesai harcayarak çabaladı ve sağolsun bir aksilik olmazsa yarın bende yalovada olacağım motoru taş gibi teslim etti aslında çok çok daha uzun yazabilirdim okadar çok detay okadar çok yardımcı olan varki saymayla bitmez bu kısa kesmiş halim ben burdan teker teker herkeze teşekkürü bir borç bilirim. ben motoru küçüktüm sevdim büyüdüm RR AİLEMe girdim aşık oldum iyiki bu güzel iyi niyetli insanların yanınıdayım arasındayım allahın izniyle bu insanlarla ömür boyu teker çevircez ve hepberaber olucaz o patch sırtımdan hiç çıkmıcak hep sizinle beraber terlicek tekrardan herkesten allah razı olsun iyiki varsın RR AİLEM...

sirinbaba can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Can Ayaz
    Satış Uzmannı
     Hyosung GV 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hani okurken gözlerim yaşardı dersin ya Ömer işte öyle oldu , Geçmiş olsun tabi ki ALLAH CİDDİ KAZA ,BELA VERMESİN......

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    En son böyle bir yazı yazmaya başladıktan sonra sonunu motoru satıyorumla bitirmiştin. Dedim inşallah böyle bir yazı değildir gerçektende değilmiş
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

Özgür Bayram
    Muhasebeci
     RR DAYTONA 350 SİYAH
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    Kardeşim benim motosikletin yapıldı inan ki ben senden daha mutluyum şu an.Biliyorum ki aynı sıkıntı benim veya bir başkasının başına gelse gruptan herkez yine elinden geleni yapacaktır bundan adım gibi eminim.Hadi Ömerim şimdi hazırlan yalovaya gitme zamanı umarım bundan sonraki tüm festivallere tekerimiz hep birlikte döner

dragendo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

engin tuna
    inşaat mühendisi
     Yamaha dragstar
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ömer çok güzel bir yazı olmuş. Bende bunu seviyorum herkes karşılık beklemeksizin yardımsever, saygılı , sevecen, içten.. Bu duygular kan bağı olan yakın aile üyeleri arasında olabilecekken biz RR ailesi olarak paylaşıyoruz zaten. Yaşasın RR Yaşasın MOTOR KARDEŞLİĞİ

Atilla Harun YILDIRIM
    Ayakkabi
     DD 250E-6C
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Daha öncede dediğimiz gibi biz KARDEŞİZ;)

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,687
    Beğenilmiş
    5,824
    Ömer geçmiş olsun Bizim sözde değil özde bir Aile olduğumuzu senin vasıtanla bir kez daha ıspatladık makinada taş gibi oldu maşallah henüz sezonu kapatmıcaz keyfini çıkarıcaz daha tekirdağa köfte yemeye gidicez

teyteysoppi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fadime dinç
    işsizlik
     DD-250E-9B
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ayyy çok duygulandım çok güzel bi yazı olmuş ömer çok içten yazına sağlık...

Ömer Fazlıoğlu
    deri-saraciye
     Honda Shadow 750
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    RR ailem iyi mutlu ve huzurluyum beraber yaptığımız herşeyden keyif alıyorum iyi ve geçmiş olsun dilekleriniz için teker teker teşekkür ediyorumm iyiki varsınız ya

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Kardeşim geçmiş olsun . Hiçbirseye kafanı takma bu Aile sadece güzel günde değil her daim yanındadır. Allah yardımcı olan herkesten razı olsun iyiki varsınız dostlar.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)