Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    wind_surfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ali ihsan altan
    İŞÇ
     hyosung gtr250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

merhabalar raptor ridersl'ar

Şuan hyo gt250r kullanıcısıyım satıp rr350 cc almayı düşünüyorum ancak aklımda bazı sorular var her hafta sonu toplamda 750 km yol yapıyorum hyoyla bu yol çok yorucu olduığundan rr350 almayı düşünüyorum hemde cc büyütmüş olurum ama pek bilgi bulamadım forumlarda da eski koularda pek bilgi yok 2012 model üstü düşünüyorum acaba hafta sonu 750 km gibi yolda ne kadar yakıt yakarım ve çekişi nasıl acaba ben 100 kiloyum artçı olarakta 70-80 kilo taşır mı?Çekişi nasıl sollamalarda problem olur mu ve hiç durmadan 300 km yol yapabilir miyim?

Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum ben de raptor riders ailesine katılmaktan mutluluk duyacağım...

sirinbaba can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Can Ayaz
    Satış Uzmannı
     Hyosung GV 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Merhaba Ali İhsan,

Bende gv 250 kullancısıyım,forumda bir çok arkadaşımızla gezilere katıldım ve hepsindede regal var 350 daytona ve spyder modelleri gayet sağlam ve konforlu uzun yolda yormuyor,şekli şemali şase uzunluğu çok tatlı ...Yakıt tüketimi konusunda kullanan dostlarım cevap vereceklerdir.Gönlüne göre bir motosiklet sahibi olman dileğiyle tekrar hoşgeldin....

Samet AKTEPE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samet AKTEPE
    IT
     Artık yok :(
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben 250 cc ile 650 km yolu 190 tl ye toplamda ben + artçım 155 kg dık hiç durmadan 200 km yol yaptım hız da düşme motorda yorulma yaşamadım sollamalarda atiklik konusunda sorun yaşamazsın ben yaşamadım sen de bu deneyimimden yola çıkarak az çok sorularına cevap çıkart benim de niyetim ileride bi 350 cc daytona dır çok güzel bir motor eyw
    ride to live live to ride

Yaşamak için sür, Sürmek için yaşa

Ali ÜNVERDİ
    Bankacı
     Ulutay - KaWaSaki VN900B - 2012
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,250
    Beğenilmiş
    780
    ben dd 350 E6 kullanıcısıyım yakıt olarak ana depo ile 200 km yol yapıyorum.Çekiş mükemmel artçı ile kullanmadım fakat ben 90 kiloyum sorun olacağını zannetmiyorum. 350 regali öneririm.

uni88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evren GÜN
    İç Dış Mimari CG
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ataklık konusunda enjektörlü GTR250 ile aldığın ivmelenmeyi karbüratörlü 350 RR ile düşündüğün kadar net alamayabilirirsin yani aşırı hissedilecek bir fark bekleme bence... Ama %100 emin olabilirsinki RR ile uzun yol daha az yorucu ve daha keyifli olacaktır.

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Yakıt tüketimi uzun yolda 100 km hızın üstüne çıkmadığın takdirde 100 kmde 4 litre falan yakar.Yani bugünün benzin fiyatlarında 20 kuruşa denk gelir.Ben artçıyla beraber 150-160 kiloya kadar çıktım sorun olmadı.Ama teknik özelliklerinde max 150 kg yazar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)