Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 85 arasi kadar sonuc gösteriliyor

MuratGokturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Göktürk
    Yazılım
     Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    9
    Tek kelimeyle, mükemmel bir yolculuktu ve çok güzel anılarla tamamladık. Her kmsi bir başka güzeldi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Hoş Geldiniz
    Yarın akşam motogarajda maceralarınızı dinlemeyi bekliyoruz

Ömer Fazlıoğlu
    deri-saraciye
     Honda Shadow 750
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Harikkaaa mukemmel otesi bir tatil oldu emegi gecen gelen gelemeyen bizi yolcu eden yardimci olan herkeze sonsuz tesekkurler buyuk tecrube oldu bizim icin ilk defa bukadar km bu kadar kisa surede yaptim ve bunun sizinle olmasi anlatilamaz birsey boyle planlar icin bir sonraki sezonu iple cekiyorum nice kmler yapalim insallah boyle kazasiz
    Belasiz ve sag salim iyiki varsin RR AİLEM...

decimate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emir Tanrıverdi
    işletmeci
     DD-250E
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Basta iinsan korkuyor ulan gider mi makina sorun çıkarır mı vs dualarla başladım. Ekip çok iyiydi hakikaten yolda gerek fermuar düzeni olsun gerekse sollama sistemi ve motorlar arası mesafe çok iyiydi. Yıllar önce biri bu forumda ismi çok bilinen ama selamsizlar bandosunda bulunan bir kulübün yolda göç eden kuşlar gibi düzenli gittiklerini ve buna ozendiklerini yazmıştı. Eskişehir Yalova Fest suruslerini bilmiyorum ama bu sürüş hakikaten öyleydi hepimiz disiplinli ve sorumluluk sahibiydik. Gittiğimiz yerlerde kaliteli durduk patchlerimizi onurlandirdik. Gezi fikrini ortaya atan gezisi düzenleyen geziye gelen güzel arkadaşlara sonsuz teşekkürler. gelmeyenleride andik ve umarım hep beraber de gideriz. Herkes bilsin ki Raptor Riders ailesinin genç kadrosu yolda kuşlar gibi düzenli ve nizamiydi, bizi görenler imerenerek bakti ve bakmaya da devam edecekler. Şu anda bilecikteyim en erken yarın istanbuldayim. Herkese sevgiler saygılar.

Not: Festival suruslerini bilmiyorum derken katılmadığım için bilmiyorum eminim o suruslerde çok düzenliydi çamur attığım falan dusunulmesin
    Konu decimate tarafından (07.Ekim.2014 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.
    CELIL Abi degilimki bileyim...

At first it was until it rains, after a while it came to until it snows, and now its until we die

Falan filan Juventus Milan Ishhhhh ;)

Atilla Harun YILDIRIM
    Ayakkabi
     DD 250E-6C
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Her ani her dakikasi cok guzel bir geziydi gelen arkadaslara cok tesekkurler okadar cok gulduk ki bi 4 gunde inanin oturdugum yerlerimden cok cenem agridi okadar eglenceliydi.. Yolda emir'in motoru kirbaclamasi olsun. Yunus emre'nin konvoyu durdurup gozluk takicam demesi olsun heee birde ozgur'un dedigi gibi uri var ispanyali adam olay yaa ya superdi yaa super baska soylenicel bisi yok biraz vucut agrilarimiz olsada motorlardan kaynakli ama olsun 2 gunde gecer ama anilar benim icin 4 gunun olayi Murat abi ve kapi hahahahaha

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)