Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CoMProG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samet Kurtuluş
    Bilgisayar Programcılığı
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben motoru almadım ama bu konuyu da bir yandan düşünüyorum. Binamızın otoparkı olmasına rağmen güvenmiyorum, aklımın bir köşesini kemirip duruyor bu soru nereye koyucam önceden böyle şeyler bulmuştum, link vereceğim ama kesinlikle bu linkle bir alakam yoktur, yerini bile bilmem. Sadece bilgi amaçlı paylaşıyorum, http://www.novagaraj.com/index.html

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Ben 7/24 güvenlikli,kapalı devre kamera sistemi olan bi sitede oturuyorum.Ama dışarda biryere gittiğimde kalın zincir bi kilidim var onu kullanıyorum.Birde alarm sistemi var az da olsa caydırıcı olur herhalde:|

Volkan Yalın
    Muhasebe/Finans
     RR Spyder 250
     İstanbul-Sultangazi
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı CoMProG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben motoru almadım ama bu konuyu da bir yandan düşünüyorum. Binamızın otoparkı olmasına rağmen güvenmiyorum, aklımın bir köşesini kemirip duruyor bu soru nereye koyucam önceden böyle şeyler bulmuştum, link vereceğim ama kesinlikle bu linkle bir alakam yoktur, yerini bile bilmem. Sadece bilgi amaçlı paylaşıyorum, http://www.novagaraj.com/index.html
    Sahibin de eski bir ilanları var yaklaşık 4.000 tl gibi bir fiyatı var neredeyse bir motor parası.:(

CoMProG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samet Kurtuluş
    Bilgisayar Programcılığı
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı volkanyalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibin de eski bir ilanları var yaklaşık 4.000 tl gibi bir fiyatı var neredeyse bir motor parası.:(
    hımm.. yüksekmiş fiyatı. Ciddi düşünüldüğü takdirde pazarlık yapılır herhalde. Kendimce düşündüğüm zaman çok artıları var, bir kereye mahsus olduğunu düşünürsek verilebilir. birde iki üç kişi toplanıp alınırsa yarı yarıya bile gelebilir.

eizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erdinç İZER
    otelci
     YOK
     ISTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Saniyorum bu zamana kadar motor sahibi olamamamin en buyuk etkenlerinden biri. Sokak arasinda bir apartmanda oturuyorum ve yasadigim muhit sokak ortasinda birakabilecegim bir ortam degil.

Oncelikle konu bayaga eskiymis, yenisini acmayip sizlerin araclarinizi nasil muhafaza ettiginizi ogrenmek istedim.

Bir de apartmanin girisinde resimlerle anlatmaya calistigim bir bosluk var ve buraya 15 basamaklik bir merdivenle iniliyor. Sizce asagi yukari 200 kiloluk motor ordan iner cikar mi. Fikir verebilirseniz cok mutlu olurum

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    iner ama çıkmaz

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Bence motoru oraya indirmenin tek yolu alttan bakınca merdivenin sol tarafındaki ufak boşluğu büyütüp oraya rampa yaparak motoru oradan aşağı indirmek

Ekrem Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekrem ÖZDEMİR
    Mühendis
     Yamaha XVS 950A
     İstanbul - Çekmeköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    48
    Almadan önce benimde aklımı kurcalayan konulardan biriydi. Etrafında kapalı otopark. Yada güvenebilceğin bir oto yıkamacı yok mu ?
    alternatif çözüm ; Kalın bir zincir 110 desibelli alarmlı disk kilidii olmadı öne ve arkaya takarsın. biri motoru salladığında mahalle ayağa kalkar.
    Bazı şeyleri satın alamazsın; Uğruna savaşıp kazanmak gerekir

eizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erdinç İZER
    otelci
     YOK
     ISTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence motoru oraya indirmenin tek yolu alttan bakınca merdivenin sol tarafındaki ufak boşluğu büyütüp oraya rampa yaparak motoru oradan aşağı indirmek
    Celil Bey öncelikle tavsiye için teşekkür ederim,

Benim de aklıma ilk o geldi ancak sanıyorum hem apartmandan izin almam lazım hem de oraya cimento mermer falan derken bana bayaga maliyeti olur diye dusunuyorum. ama kaldırım üstünde kalmasından iyidir. Aklıma en yatkın fikir bu yönde.

Alıntı Eecho89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almadan önce benimde aklımı kurcalayan konulardan biriydi. Etrafında kapalı otopark. Yada güvenebilceğin bir oto yıkamacı yok mu ?
    alternatif çözüm ; Kalın bir zincir 110 desibelli alarmlı disk kilidi olmadı öne ve arkaya takarsın. biri motoru salladığında mahalle ayağa kalkar.
    Ne yazik ki birakabilecegim bi yer yok. Aslında öyle bi yer yok. Baska bir arkadasım da civarda otoparkı olan site falan yok mu gerekirse 10 15 dakka yürü güvenlikli bir siteye bırak kafan rahat olsun demişti ama o bile yok Ücretli otopark da yok acayip bir yer bura.

Zaten bu rampa işi olmazsa mecbur dediginiz gibi saglam bir disk kilidi alırım gibi görünüyor. iyi bir zincirle de agaca direge falan baglarım artık allaha emanet yatarım.

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    iki tane brandam var, biri ince, onu gezmeye de götürüyorum, diğeri epey kalın, moto çadırdan bozma, ön ve arka diskte alarmlı disk kilidi ve bir zincir var, sık kullanmadığım için bazen motor ön ve arka sehpa üzerinde oluyor, hırsıza kilit dayanmaz derler, maksat başka motorlara gitsin, uğraştıracağını bilsin

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)