Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    muratnat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tahtacı
    teknisyen
     150 dd 2e
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Insallah kısa zamanda duzelir sahsen tanisamadik ama ehliyet alırken cok yardimlari oldu bana şu an 2 haftaligina izmirde oldugum icin gelemiycem toplanti veya ziyarete giden arkadaslar selamlarimizi iletirlerse seviniriz...

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Alıntı Aygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaziosmanpaşa veya bayrampaşadan giden var mı ? Yolu bilen özellikle?
    Ben G.Osman Paşada oturuyom ama bugün Üsküdardan geçebilirim kafeye yada başkanı ziyarete gidebiliriz.

Alıntı Serkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Alper (AİDİKURT) yaya iken kaza geçirmiş yarın (çarşamba) ameliyatı var.sabah hastaneye uğrayıp bilgi alıcam eğer uygun olursa akşamki toplantıyı ziyaret şeklinde değiştirebiliriz.en geç öğleye kadar net karar vericez.herkese iyi geceler
    Abi haber bekliyorum.Üsküdardan direk oraya geçerim

Muhammet Fatih
    Yok
     Moniald MG Superboy
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı CaNeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi aksilik çıkmazsa bende geleceğim fakat bakırköyde neresi ben kartaldan gelicem eğer ayarlayabilirsem
    haliç köprüsünden geçeceksen devamında beraber gidebiliriz.

Volkan Yalın
    Muhasebe/Finans
     RR Spyder 250
     İstanbul-Sultangazi
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Arkadaşlar Alper (AİDİKURT) yaya iken kaza geçirmiş yarın (çarşamba) ameliyatı var.sabah hastaneye uğrayıp bilgi alıcam eğer uygun olursa akşamki toplantıyı ziyaret şeklinde değiştirebiliriz.en geç öğleye kadar net karar vericez.herkese iyi geceler
    Abi ben Leventteyim alınan karara göre bakırköy yada karşıya geçicem iş çıkışı haberlerinizi bekliyorum

fatih ekren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ekren
    işçi
     kawasaki vulcan s
     İistanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    32
    Beğenilmiş
    19
    bu akşamki toplantıya motorum garajda olduğu için arabayla gelmeyi planlıyordum eğer hastaneye gidilecekse b.çekmeceden 7-7:30 gibi çıkacagım gelecek arkadaşları yol üzerinden alabilirim...

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
     İstanbul - Yeşilköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Günaydın... Sabah Alper in yanına uğradım durumu iyi sayılır en azından hayati tehlike yok, kalıcı hasar yok. Bir kaç ay içinde tekrar motor tepesinde görücez inşallah. Akşamki toplantıyı ziyarete çeviriyoruz, Moral motivasyon önemli. Kozyatağı acıbadem Hastanesinde yatıyor Saat 22.00 kadar Ziyaretçi kabul ediliyor Gün içinde, Gezi organizasyon ekibi saat 20.00 da harem(karşıdan gelecekler sirkeci-harem kolay olur) de buluşacak şekilde detaylandırıp programı güncelleyeceklerdir.müsait olan herkes katılsın arkadaşlar.
    Konu Serkan tarafından (22.Ekim.2014 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.

Ferhat Bastem
    Bankacı
     Yamaha XVS 950 Midnightstar
     İstanbul - İçerenköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    232
    Beğenilmiş
    88
    Günaydın... Sabah Alper in yanına uğradım durumu iyi sayılır en azından hayati tehlike yok, kalıcı hasar yok. Bir kaç ay içinde tekrar motor tepesinde görücez inşallah. Akşamki toplantıyı ziyarete çeviriyoruz, Moral motivasyon önemli. Kozyatağı acıbadem Hastanesinde yatıyor Saat 22.00 kadar Ziyaretçi kabul ediliyor Gün içinde Gezi organizasyon ekibi detaylandırıp programı güncelleyeceklerdir.müsait olan herkes katılsın arkadaşlar.
    abi bence de ziyaret mantıklı. morali pek iyi değil çünkü. benden önce sanırım sen gitmişsin yanına zaten. sabah e-5 yan yolda gördüğüm sendin demek ki.

Psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Metehan Yıldırım
    Ispark
     Spyder 350
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Günaydın... Sabah Alper in yanına uğradım durumu iyi sayılır en azından hayati tehlike yok, kalıcı hasar yok. Bir kaç ay içinde tekrar motor tepesinde görücez inşallah. Akşamki toplantıyı ziyarete çeviriyoruz, Moral motivasyon önemli. Kozyatağı acıbadem Hastanesinde yatıyor Saat 22.00 kadar Ziyaretçi kabul ediliyor Gün içinde, Gezi organizasyon ekibi saat 20.00 da harem(karşıdan gelecekler sirkeci-harem kolay olur) de buluşacak şekilde detaylandırıp programı güncelleyeceklerdir.müsait olan herkes katılsın arkadaşlar.
    Ya benim evim cok ters ve sabahlari 6 da kalkiyorym ztn bi tanisikligimz yok ama gelmek isterdim bendende gecmis olsun dersiniz allah kimseye kaza bela vermesin

Caner Gül
    Mekanik Proje Tasarım
     Yamaha XVS950 A Midnight Star
     Ä°stanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    1,074
    Beğenilmiş
    898
    Alıntı CHEV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haliç köprüsünden geçeceksen devamında beraber gidebiliriz.
    Akşam hastahaneye geçicem büyük ihtimal orda diğer arkadaşlarla bi araya geliriz gidilirse. karşıda buluşma olursa bugün gelmem zor

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    8 de haremdeyim abi.Daha erkende olabilirim isterseniz

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)