Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    HANGOWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ulas deviren
    bilisim
     regalraptor dd250e10
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

spyder ayaklık ve pedallar

selamlar,

2013 spyder model motosikletim için sol ayaklık ve debriyaj pedalı ile sağ ayaklık ve arka fren pedalına ihtiyacım var.2.el olarak aldım ve satan arkadaş bunları değiştirmiş.Orjinalinden çok daha genişler ve bende sağ sola çarparak kırdım aralardan geçerken vs.

custom olabilir ya da sizin beğendiğiniz parçalar olabilir.İllaki daha önce bu parçaları değiştiren arkadaşlarım olmuştur diye düşünüyorum. Ucuz ve kullanışlı birşeyler arıyorum(orjinali 500 600 tl civarı sanırım) ve nereden temin edebileceğim konusundada yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımı dokunan herkese şimdiden teşekkürler.

ahmet ateşler
    nc operatör
     spyder250e 10 2014
     bornova/İZMİR
    Beğenmiş
    259
    Beğenilmiş
    98
    yetkili servis ve yedek parça Demirtaş motosiklet var yukarda reklamı bulunan (Ali usta)lakin şu an linki çalışmıyor ama telefonu vereyim yarın bi ara görüş Ali abi yardımcı olur sana 02123277283 dükkanın numarası

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,719
    Beğenilmiş
    5,839
    Merhaba ulaş geçmiş olsun yan ayaklıklar pek çoğumuzda kırıldı en ucuz çözüm kaynak yaptırmak oto sanayilerde tutya kaynağı yapan yerler parça başı 20-30 tl ye kaynatıyorlar sağlam oluyor
    ayakların tanesi 60 tl fren ve vites ayakları 120 şer tl servislerden temin edebilirsin
    ayaklılar yerine farklı modeller uyabilir ama hepsi yüksek rakamlar vites ve fren ayaklarının alternatifi yok malesef kolay gelsin

HANGOWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ulas deviren
    bilisim
     regalraptor dd250e10
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ali ustayı aramak şart öyle ise.Vites pedalı duruyor zaten. 2 yan ayakla fren pedalının orjinallerini serviste taktırmak en mantıklısı olacak sanırım.(fren tarafı iskelete bağlantıdan göbekten kırıldı ve otobanda olduğum için durup almadım.üzerinde yağ göstergesi olan kutu duruyo sadece,oda hidrolik sanırım bilmiyorum)Zaten garaj zamanıda geldi bakımını yaptırıp bi süre dinlendiririm

Bilgiler için çok teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)