Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ozaman kendi aküsünü devre dışı bırak ama yerinde dursun takacağın büyük aküyü iki kalıncık kabloyla bağla büyük aküyüde dengeni bozmıyacak şekilde ayarla onu kullan elk.kanunu belli ne çekersen gücü kadar verir nasıl olsa 12.v. bişey olmaz derim bende öyle düşünüyorum ama denge durumunu düşünmek lazım
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Doktor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: Bu sis lambasını deneyen var mı?

Alıntı shiga Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı shiga Nickli Üyeden Alıntı
    Selam arkadaşlar, sis farı takacağım, resimdeki far güzel görünüyor, internette her sitede satılan bu ürün.
    ModaCar DLAA Projektör MOTORSİKLET Sis Lambası 491126
    Fiyatı 25 YTL uygun geldi, benzerlerine 50 ytl fiyat çekiyorlar, acaba bu ürünü deneyen var mı, varsa -mümkünse fotoğrafıyla- kullanan arkadaşın düşüncelerini almak isterim

En sonunda bu ürünün krom olanını sipariş ettim. Krom olan burada, Krom olmayıp kolormatik olan burada, her ikisi de aynı fiyat: 24,28 YT...
    Motora takınca resim atarım.
    ereyon.com diye izmirde biryere sipariş etmiştim, 10 gün beklettiler, sonra da yok dediler, kaza yapınca iptal etmiştim. Yerimde duramadığım için bugün weblebi.com a sipariş ettim. monte edince resim atarım.
    [left:19caaba12b]http://www.weblebi.com/pOKgCCro1xEARlsvQmvALw.wth[/left:19caaba12b]

bu arada, kolumu kırdığım gün müslüm baba'nın(Regal Raptor Yançanta Işığı Ledli -Müslüm Babadan alıntı) ledli yan çanta ışığını yapmak üzere ledler almıştım, bugün çantalarıma ledleri taktım baya iyi oldu, ledler müslüm baba'nınki gibi her iki tarafta 6 şarlı 3 sıra oldukça parlak. ben birini park, ikisini fren olarak bağlayacağım.

bugün koltukları, aküyü, hava filtresini falan söktüm elektrik tesisatını tanıdım biraz. yan ayak açıkken motoru çalıştırabilmek için yan ayaktaki anahtarı devre dışı bıraktım. bunun için ayağa giden kablonun, koltuğun altındaki fişini çıkarmak yeterli oldu, gerektiğinde de devreye sokmak oldukça kolay...
    Bir musibet, bin nasihate bedeldir.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    ozaman kendi aküsünü devre dışı bırak ama yerinde dursun takacağın büyük aküyü iki kalıncık kabloyla bağla büyük aküyüde dengeni bozmıyacak şekilde ayarla onu kullan elk.kanunu belli ne çekersen gücü kadar verir nasıl olsa 12.v. bişey olmaz derim bende öyle düşünüyorum ama denge durumunu düşünmek lazım
    komtanım büyük akü deelki normal küçük akü takacam.... 2 tane olacak akü adedi.. birisi sadece lambalara bağlı olacak .. seyyar.. bitince söküp şarj cihazına bağlıyacam... olmazmı bölle...yoksam benmi anlamadım demek istediğinizi... :(
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    komtanım büyük akü deelki normal küçük akü takacam.... 2 tane olacak akü adedi.. birisi sadece lambalara bağlı olacak .. seyyar.. bitince söküp şarj cihazına bağlıyacam... olmazmı bölle...yoksam benmi anlamadım demek istediğinizi... :(
    Okan'îm, çekilir eziyet mi o ya, tak çıkar, şarza bağla. Bırak bu işleri, iki sis yeter işte :D

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    hafatada bir gomtanım yaa .. bişi olmaz .. aşk bu aşk.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    sizin nöbetlerden bilem daha seyrek yani... :mrgreen: :mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Doktor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bahsettiğim sis lambasının ve yeni sinyallerimin fotosu

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    hafatada bir gomtanım yaa .. bişi olmaz .. aşk bu aşk.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    sizin nöbetlerden bilem daha seyrek yani... :mrgreen: :mrgreen:
    Benim nöbetim yok kardesim, Komutanım ben

Eczacı
     Uşak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hepsiburada'da satılan Angeleye farlardan ben de aldım.2*55w fazla gelebilir diye korkuyorum ve takmadım henüz motora.Zaten habire aküm bitip duruyor.Ne dersiniz takıp deneyeyim mi?
    RaptorRider Tolga...

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    takma kardeşim 55 lik ampullar aküyü bitiriyo.. süs olarak bağla dursun....şekil a daki gibi....

OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Doktor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

55w yerine 5w

Selamlar,

Ben yukarıdaki bahsettiğim sis lambalarını aldım ve içindeki 55 w ampulleri çıkarıp yerine duyuyla birlikte 5w ampuller taktım. Bunları park lambasına bağladım. Gündüz kısa far yerine parkları kullanıyorum, gayet iyi oldu.

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)