Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Alıntı polo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 adet bayrak siparişi verdim, yeni fotolarla konuyu değiştiririz hemen, canın sağolsun
    nerden nasıl bayrak siparişi verdiniz bende arıyorumda

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    bayraklar gitti gidiyor, akrep tuning'den oldu, 2 adet alınca ücretsiz kargoda anlaştık, daha fazla indirmediler, krom paslanmaz süslü bir şey gittigidiyor da bayrak direği olarak aratın bulursunuz, tanesi 39,5 tl olması lazım...

modifiye işlemlerim devam ediyor

denso marka ecu gelmişti, şimdi de ngk 90o buji ucu, kn 62-1515 kendinden korumalı açık hava filitresi, emgo 14-20900 krank filitresi aldım, bunların hepsini amazondan sipariş ettim, bizim motora en uygun kn 62-1515'miş, emgo ile beraber alıyorlar, çok olumlu yorumlar okudum, enjeksiyon eskilerde olmadığı için enjektörü büyütmenin peşine düşmüşler, ben de gerek olacağını sanmıyorum, rapor edilmese de bana göre tek korkutucu problem krank havalandırma filitresinden yağ kaybı çok olacak mı görücez...

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    motorun rüzgarla ilgili problemi çözüldü, öne 110 90 16 yerine 120 80 16, arkaya 120 90 16 yerine 140 70 16 michelin city grip takıldı ve ağır abi tank gibi otobanlarda artık gidiyor eskiden yelkenli gibiydi mübarek

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    pek yakında aşağıdaki sinyal ve stoplarım geliyor, sonrasında sıra muhtemelen beğenmediğim depoya gelecek rengini bir şekilde siyah yapmam lazım...

4x-Metal-Bullet-Bulb-Motorcycle-Turn-signal-Indicator-light-For-Custom-Chopper

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    ses sistemim geldi, henüz takamadım, evdeki hali

motorun üzerindeki görüntüsü aşağıdaki gibi olabilir

51 mm dijital devir ve hız göstergeleri aparatlarıyla da var, onları da takınca bağım göğe erecek dermişim

bu arada bu motora önerilen kn hava filitresi taktım, gaz tepkisi arttı, yakıtı bilmiyorum, son hızı kontrol edemedim, son hıza olumsuz bir etkisi yoksa, yakıtı coşturmuyorsa kalacak ...

bir de modifiyeli ecu getirmiştim ama keeway landcruiser çıktı, bizimkisi enjeksiyonlu olunca olmadı, chip tuning+hava filitresi uygulaması kulağa hoş gelecekti

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Ses sistemi güzel duruyor ama su geçirmiyordur umarım

Tuğrul Baylan
    Piping Designer
     Kawasaki Vulcan 800/Vn800
     İstanbul - Kartal (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    Waterproof(Suya dayanıklı) ise nereden ve ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim bende? Gayet hoş duruyor

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    ses sistemi iki çeşit oluyor, bir orijinal diğeri çakmaları, öncelikle bunu bilmek lazım
    orijinal olanların markası kickstart, bunların 2. sürümleri var, biraz daha güçlüler.
    kopyalar tıpatıp aynılar, bluetooth, (suya dayanıklılık bazılarında yazıyor, demek ki dayanıklı değil, öyle kabul etmek lazım) vs onlarda da var

KICKSTART BLUETOOTH MOTORCYCLE STEREO SPEAKER ATV HARLEY HONDA YAMAHA KAWASAKI
    http://www.ebay.com/itm/201393118783...S2.M716.R2.TR3

aşağıdakinde suya dayanıklı yazmışlar çakması 40 usd, orjinali en az 65 usd (o da 1. sürüm mü 2. sürüm mü bakmak lazım)
    Familyus New Style Waterproof Bluetooth Motorcycle Scooter Bike ATV Jet Ski Stereo Sound System Radio Remote Alarm Speaker FM Radio MP3 Player
    http://www.amazon.com/Familyus-Water...e+sound+system

alternatif olarak aşağıdakinden çok kişi memnun
    Noam Nmc4 - 4 Channels Motorcycle / UTV / ATV Speakers Waterproof w/ Bluetooth Streaming AUX & RCA input
    http://www.amazon.com/Noam-Nmc4-Moto...e+sound+system
    Konu polo34 tarafından (20.Ekim.2015 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.

ahmet selim dalkılıç
    Akademisyen
     RKS Cruiser 250
     Türkiye
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9
    Amazon'da bir sürü kullanıcı yorumu var, youtube da videolar var, yazdığım iki marka öne çıkıyor...

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı ekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha bir de internette izlediğim bi videoda spyder 250 için ''daha çok 125lik gibi gidiyor'' dendiğini duymuştum. o videoda da max 120 falan yapmıştı. eğer bu konuda bilginiz varsa bu gerçekten böyle midir, böyleyse daytona için de aynı durum geçerli midir çünkü kilo farkı var diye biliyorum
    Merhaba ekrem kardeş. Hoşgeldin.
    Öncelikle heveslerinle aklını ortak kullan. Ona göre bi makinada karar kıl. Zevkler hiçbir zaman tartışılmaz. 120 yapan spyderi merak etmeden önce acaba ben acemiliğimlle 120 yapabilirmiyim diye kendine sor. Çünkü 120 km motor sırtında ciddi tehlikler doğuracak bir hız.
    Sana tavsiyem çok kişinin sölediğiyle aynı zaten. Sadece özgüvenini kolaylaştırmak. Almadan önce kafanda bi makina belirle. Ve git alabileceğin yerlere üzerinne otur test et. Rahatmı değilmi bak. Herşeyden önce arızaları önce bi kenara bırak. İlk ve ilk başta rahatlığını düşün. Baktın kafana yattı ondan sonra artı eksilerini araştır. Olmadı o modeli çıkart başka modele bak. Bu işlemleri sıraylA uygularsan herşey kolaylaşır. 5 parmağın 5i bir değil. Herkes bişe söler. Kafan allak bullak olur.
    Butarz makinalarda zaten en zevkli hızlardır 80 ile 120 arası. Zevk ve gezi amaçlıdır. Yanından geçen 1000lik bi makinaya değişmicen bi tattır chopper.
    Şimdiden hayırlı olsun. İnşallah gönlünden geçene kavuşursun.
    Önce can sonra mal.

Hızmış beyinmiş kaburatörmüş enjeksiyonmuş boş. Zevkin iyisi kötüsü olmaz. Her güzelinde bi huyu vardır. Gülü sevende dikene katlanır.

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)