Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Yan çantalarda yırtılma

Motoru aldığım dada çantalarını şaseye değen kısımları yırtılmıştı ve aldığım eleman oraları cır cır kelepçe ile bağlamış. Yalnız bu gün dikkat ettim şaseye sürtundugu ve çarptığı için yeniden açılmış kelepçeler kopmuş o derece .bu konu hakkında bir öneriniz varmı?
    Şaseyle çanta arasına bir parça koyup Çantaları da şaseye kelepcelemeyi düşünüyorum daha az bir sürtünme olması için. Farklı fikirlere ihtiyacım var

Birkan Bozkuş
    Teknik Ressam
     Suzuki C800 İntruder
     İstanbul-Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,242
    Beğenilmiş
    700
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motoru aldığım dada çantalarını şaseye değen kısımları yırtılmıştı ve aldığım eleman oraları cır cır kelepçe ile bağlamış. Yalnız bu gün dikkat ettim şaseye sürtundugu ve çarptığı için yeniden açılmış kelepçeler kopmuş o derece .bu konu hakkında bir öneriniz varmı?
    Şaseyle çanta arasına bir parça koyup Çantaları da şaseye kelepcelemeyi düşünüyorum daha az bir sürtünme olması için. Farklı fikirlere ihtiyacım var
    ben motoru aldığımda benimde çantalarla ilgili aynı problemim vardı cır cır kelepçeyle bağlanmıştı çantaları baya haşat etti en son çantanın kancalarını koparınca çıkarttım çantasız kullanıyorum (daha hoşuma gitti çantasız hali) bence en sağlıklısı çanta demiri hem nizami durur hem kesin çözüm olur diye düşünüyorum

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Çanta demiri ne kadara mal olur ki?

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Demirci seni düdüklemezse 50-100 arası bir fiyata yapar çiftini

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    En ucuzu inşaat çubuk demirini kıvırın takın

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Ben bi binanın deposuna iniyim ordan bi ayar veririm ordanda demirciye

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Çantaların ölçüsüne ve şekline göre Alüminyum kompozit diye adlandırılan, cephe yapımı için kullanılan malzemeden kestirip, ucunu da 2-3 mm kıvırıp yada katlayıp çanta ile motor gövdesi arasına koyabilirsin. Böyle olur ise Çantalar sağa sola sürtmeyecektir. Çantaları da Alüminyum kompozit levhaya sabitleyebilirsin. Ben olsam böyle bir şeyi yapmayı düşünürdüm. Alüminyum kompozit levhayı metrekare olarak satarlar. sana 30x30 cm ölçülerinde 2 parça yetecektir. Cephe kaplama işi yapan yada levhaları alacağın yerde çantanın ölçülerine göre kestirebilirsin.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı BLUEBORAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çantaların ölçüsüne ve şekline göre Alüminyum kompozit diye adlandırılan, cephe yapımı için kullanılan malzemeden kestirip, ucunu da 2-3 mm kıvırıp yada katlayıp çanta ile motor gövdesi arasına koyabilirsin. Böyle olur ise Çantalar sağa sola sürtmeyecektir. Çantaları da Alüminyum kompozit levhaya sabitleyebilirsin. Ben olsam böyle bir şeyi yapmayı düşünürdüm. Alüminyum kompozit levhayı metrekare olarak satarlar. sana 30x30 cm ölçülerinde 2 parça yetecektir. Cephe kaplama işi yapan yada levhaları alacağın yerde çantanın ölçülerine göre kestirebilirsin.

Abi L seklinde iki parçayı çantalarını şaseye gelen kısmına alt köşeye takmayı düşünüyorum. O yüzden söktüm çantaları vaktim olmadı yapmak için en yakın zamanda yapıcam. Yardımın ve ilgin için çok teşekkür ederim

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Ben tabela isleride kovaliyorum kompozit panel güzel fikir fakat satın almaya kalksan böyle parça parça saymazlar.. Bu yüzden herhangi bir tabela işleri yapan vatandaştan rica et siyah kompozit panel hem keserde istediğin ölçüde para bile almaz o Ebatlar çöpe gidiyor genelde : ) güzel fikir bu arada

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tabela isleride kovaliyorum kompozit panel güzel fikir fakat satın almaya kalksan böyle parça parça saymazlar.. Bu yüzden herhangi bir tabela işleri yapan vatandaştan rica et siyah kompozit panel hem keserde istediğin ölçüde para bile almaz o Ebatlar çöpe gidiyor genelde : ) güzel fikir bu arada
    Abi çalıştığım avm yeni bitti az ilerisinde demir yığını var ordan komple bir motor çıkar bunu değerlendirmeyi düşünüyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)