Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tanışma

terapi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Doğan
    Esnaf
     Mondial Vulture 150Mr
     Samsun - İlkadım
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Tanışma

öncelikle merhaba arkadaslar ...
    en başta bu foruma ilkkez giriyor ve ilkkez bir başlık açıyorum.umarım yanlış birşey yapmıyorumdur eğer yapıyorsamda hepinizden özürdilerim....
    Arkadaşlar ben samsum ilkadımda yaşıyorum 39 yaşında evli ve 2 çocuk babası motor sevdalısı biriyim,kendi çapımda boş günlerimde motorumla geziyorum bu arada motorum mondial vulture mr 150 chopper değil ama choppere giden yolda ilk basamak diyebirim..
    Geçtiğimiz 19 mayısta düzenlenen istiklal sürüşüne eşimle katıldık,o kortejden aldığımız haz bizi fazlasıyla memnun etti ancak orada motosiklet kulüplerinin arasında kendimizi biraz öksüz gibi hissettikben aslında uzun zamandan beri kulüpleri ve faaliyetlerini araştırıyordum forumlara girip bakıyordum bu kortejde tanıştığım arkadaşım realferman55 ve coni-blaze55 kardesşimin sayesinde raptorriders ailesini daha yakından tanıma fırsatım oldu çok teşekkür ediyorum kendilerine.
    İmkanlarımız ölçüsünde bende bu ailede görev almak,yardımcı olmak,gezmek,eğlenmek hepsinden önemlisi paylaşmak isterim ,eğer beni ve şimdilik chopper olmayan motorumu aranıza alırsanız şimdiden çok teşekkür ederim........

M.T.
    SS
     Harley D.
     Ötüken
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı terapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en başta bu foruma ilkkez giriyor ve ilkkez bir başlık açıyorum.umarım yanlış birşey yapmıyorumdur eğer yapıyorsamda hepinizden özürdilerim....
    Arkadaşlar ben samsum ilkadımda yaşıyorum 39 yaşında evli ve 2 çocuk babası motor sevdalısı biriyim,kendi çapımda boş günlerimde motorumla geziyorum bu arada motorum mondial vulture mr 150 chopper değil ama choppere giden yolda ilk basamak diyebirim..
    Geçtiğimiz 19 mayısta düzenlenen istiklal sürüşüne eşimle katıldık,o kortejden aldığımız haz bizi fazlasıyla memnun etti ancak orada motosiklet kulüplerinin arasında kendimizi biraz öksüz gibi hissettikben aslında uzun zamandan beri kulüpleri ve faaliyetlerini araştırıyordum forumlara girip bakıyordum bu kortejde tanıştığım arkadaşım realferman55 ve coni-blaze55 kardesşimin sayesinde raptorriders ailesini daha yakından tanıma fırsatım oldu çok teşekkür ediyorum kendilerine.
    İmkanlarımız ölçüsünde bende bu ailede görev almak,yardımcı olmak,gezmek,eğlenmek hepsinden önemlisi paylaşmak isterim ,eğer beni ve şimdilik chopper olmayan motorumu aranıza alırsanız şimdiden çok teşekkür ederim........
    Serkan hocam aramıza hoş geldiniz, Samsun'da çok sağlam bir ekibimiz var. Burak sizden bahsetti. Bildiğim kadarıyla sizle bizler farklı insanlar değiliz, Samsun ekibinde mutlu olacağınızdan hiç şüphem yok. Haftaya çarşamba günü buluşmamız var, kaçırmayın lütfen.

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Serkan abicim hoşgeldin RR forumlarina Samsun çok güzel bir oluşum içinde ve arkadaşlarımız çok yardimseverler.. eminim buluşma ve etkinliklerde fotoğraflarda sizleride görürüz herdaim.. işallah güzel bir makineye de geçiş yaparsın. . Saygılar. .

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
     İstanbul - Sultangazi - (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Hoşgeldin Serkan abi. Forumda ve yollarda aktif olMan dileğiyle. Samsun'à selamlar

terapi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Doğan
    Esnaf
     Mondial Vulture 150Mr
     Samsun - İlkadım
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar çok teşekkür ederim...inşallah toplantılarda olacağım....

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Merhaba Serkan Samsun'dan aramıza hoş geldin

arda murat zorlu
    Öğrenci
     Spyder
     İzmir/Narlıdere-Güzelbahçe
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    100
    Hos geldiniz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizintruder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DENİZ DEMİRKAHYALILAR
    Öğrenci
     Suzuki C800 Intruder
     Ankara/Altındağ
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Serkan abi aramıza hoşgeldin dogru yerdesin

İskender Özçelik
    Memur
     Regal Raptor Daytona 350
     İzmir-Menderes
    Beğenmiş
    289
    Beğenilmiş
    73
    Serkan abi aramıza hoşgeldin.Farın açık yolun daim olsun inşallah.

coni-blaze55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fırat Karga
    Müzisyen-Öğrenci
     Yok- Yakinda..
     Samsun - İlkadım
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Tanışma

Alıntı terapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ooo serkan abi hoş geldin aramıza , motorunu beğen miyosunda yolda şaha kalkıyodun önümüzde rüzgarı hissettiren 2 tekerli herşey güzeldir abi çarşamba günü bekiyoruz mutlaka ailenin geri kalanıyla da tanışalım hatta buluşma başlığınada ismini ekle abi
    *Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir.

RAPTOR RİDERS SAMSUN

coni-blaze55 (Fırat KARGA)

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)