Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Halil Serkan Anafarta
    SMMM
     RR CAFE RACER
     Ankara
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    16
    Selam, kaç kişi var Ankara da RR kullanan, hem tanışmak hem bilgi paylaşmak isterim...
    Guven (19.Ağustos.2016) Bunu beğendi.

MUSTAFA48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (şuan ANKARA )
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    38
    ankara ekıbı selamlar bodrumdan ankaraya gelmış bulunmaktayım bır gun ayarlayıp oturup bulusmak ısterım yaklasık 1 sene kadar buralardayım herkesin bılgısıne sunarım selamlar
    spue (23.Eylül.2016) Bunu beğendi.
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEŞEKKÜR EDERİM.

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    Arkadaşlar merhaba ...
    Aranıza yeni katıldım . Ankara teşkilatıyla tanışmak isterim .bir buluşma veya gezi programınız olursa(şehir içi , dışı fark etmez) bende aranızda olmaktan mutluluk duyarım.

Sevgiler ...
    CELİL (14.Kasım.2016) Bunu beğendi.

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tınaz
    biyolog
     regal raptor spyder 350
     ankara
    Beğenmiş
    243
    Beğenilmiş
    210
    Sevgili Ankara RR teşkilatı anladığım kadarıyla Ankara ekibinde bir dağılma ve küskünlük olmuş ... Gördüğüm kadarıyla yeni gelen arkadaşlar var ... Eğer RR yönetimimiz de uygun görürse bir tanışma toplantısı duzenleyelim . Ben elimden geldiğince bu konuda elimi taşın altına koymak istiyorum. Ankara sorumlumuz da destek verdiği takdirde bu buluşmayı gerçekleştirebiliriz 😀 . Önümüz bahar , Ankara çevresinde gezilecek görülecek ve sürüş keyfini çıkaracak coook yer var. 23 NİSAN 19 MAYİS KORTEJİ YAPALİM.HADİ ANKARA TEŞKİLATI TOPLANALIM ... TOPARLANALİM

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bronks (16.Şubat.2017), Bypale (16.Şubat.2017), CELİL (16.Şubat.2017), FouL (17.Şubat.2017), gabriel cash (16.Şubat.2017) Bunu beğendi.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Arkadaslar suleyman abi hakli hatirliyorumda forum ilk kuruldu ve tek uye olarak ben vardim.hatta dedim ulen iyi hos forumu actikta benn kimle konusucam demistim baya bir gulmustum konu yok paylasim yok mesaj yok dusun artik foruma giriyon bombos ☺ millet nasil gelecek nasil buyuyucez uye olacalar diye baya bir dusundum sonra bulusma basligi actim 2 kisi uye oldu geldiler sonra her hafta actik bir baska uyelerde geldi bunu hic moralimiz bozulmadan yilmadan tekrarladik bazen tek basima gittim kimse gelmedi yolda onume gelen tum motorculari durdurdum sitenin adresini verdim sonra emeklerim meyvesini vermeye basladi ve bu guzel aile ortami olustu yilmayin bir de bakmissiniz cig gibi buyumussunuz o yuzden biri mekan saat ve tarih belirlesin ordan baslayalim inanin siz bile anlamayacasiniz nasil oldu diye birde bakmissiniz bir suru kardes bulmussunuz . Hersey sizin elinizde yeterki steyin fitili atesleyin bakin millet nasil geliyor
    acryvz (16.Şubat.2017), aycanblmts (16.Şubat.2017), bronks (16.Şubat.2017), burock (16.Şubat.2017), Bypale (16.Şubat.2017), CELİL (16.Şubat.2017), emreozkok (16.Şubat.2017), Eray Gürman (16.Şubat.2017), FouL (17.Şubat.2017), Kerem Düzgün (16.Şubat.2017), Murat Kemah (16.Şubat.2017), nedemek (16.Şubat.2017), umut. (16.Şubat.2017) Bunu beğendi.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)