Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Disk kilit

Mehmet DAĞLI
    Kamu Personeli
     Regal Raptor 250 Daytona
     Balıkesir
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    15

Disk kilit

Arkadaşlar disk kilit almayı düşünüyorum ama çok aşırı pahalı olmayan işini görebileceğim bir kilit tavsiye eder misiniz?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Hepsiburada.comda spada marka var. 23.90 fiyatı. Ona benzer bişey almıştım daha önce. Kullanıyorum. Sıkıntı yok. Ama motorsikletini dışarda bırakıyosan daha kaliteli ve fonksiyonlu güvenlik aparatları kullanmanı öneririm
    badboy (11.Eylül.2016) Bunu beğendi.

Mehmet DAĞLI
    Kamu Personeli
     Regal Raptor 250 Daytona
     Balıkesir
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    15
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsiburada.comda spada marka var. 23.90 fiyatı. Ona benzer bişey almıştım daha önce. Kullanıyorum. Sıkıntı yok. Ama motorsikletini dışarda bırakıyosan daha kaliteli ve fonksiyonlu güvenlik aparatları kullanmanı öneririm
    Balıkesirde yaşıyorum ama ailemin yanına istanbula geldiğimde tedirgin oluyorum adamlar kamyonete atıp gidiyorlar cümlesini duyunca Şok oldum tabi. Nette araştırdığım kadarıyla urban/ xena / Abus markalı ürünler var ama hangisinden karar veremedim kullanan varsa eğrr gerçekten bu çok iyi diye düşünmeden alacağım

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    En iyi yol 2 yönlü alarm taktirmak ve disk kilidi yerine kaliteli bir U kilit almak. Abus en iyi markalardan biridir. Yada benim gibi işin ucuzuna! kaçıp kaliteli bir zincir +kilit seti yapmak ancak toplam 9-10 kiloluk bir ağırlığa sahip olunca çok pratik değil ama kafam rahat.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet DAĞLI
    Kamu Personeli
     Regal Raptor 250 Daytona
     Balıkesir
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    15
    Alıntı alibaba07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyi yol 2 yönlü alarm taktirmak ve disk kilidi yerine kaliteli bir U kilit almak. Abus en iyi markalardan biridir. Yada benim gibi işin ucuzuna! kaçıp kaliteli bir zincir +kilit seti yapmak ancak toplam 9-10 kiloluk bir ağırlığa sahip olunca çok pratik değil ama kafam rahat.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O da çok ağırmış üstat ya ses duysam yeter hırsızlar gerçi ona da çare bulmuşlardır ama. Zinciri bağlayacak yer olmayabiliyor o yüzden ondan vazgeçtim

Cem Tecimer
    Gayrimenkul Danışmanı RE/MAX Yıldız
     Regal Raptor DD250-E9
     İstanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    180
    Beğenilmiş
    294
    2 ay evvel Urban 982k10 aldım . 100tl fiyatı var . Ama çok hassas ve çok yüksek db bi sesi var. Motorum yan komşumun kapalı garajında duruyor ona rağmen çocuklar kurcalamaya çalıştığında evin içinden duyuyorum sesini. Kesinlikle çok memnunum tavsiye ederim

Özgür yaşa, mutlu yaşlan..

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Hırsıza kilit dayanmaz sözü devreye giriyor burada. en kaliteli olarak bilinen abus granit serisi bile saniyeler içinde etkisiz hale getirilebiliyor. internet üzerinde videoları mevcut. fakat güvenlik önlemleri ne kadar üst düzeyde yada uğraştırıcı olursa o kadar zaman kaybettirir. yani eşeği sağlam kazığa bağlayıp sonra allaha emanet etmek gerekli.

disk kilidinin alarmlı modellerinden olmasına dikkat et. ekstra bir halat kilit de almanı tavsiye ederim. bunların yanı sıra motora alarm bağlatmak da bir seçenek. bir zincir yardımıyla sabit bir yere de kilitlenebilir bence
    badboy (12.Eylül.2016), FouL (12.Eylül.2016) Bunu beğendi.

Mehmet DAĞLI
    Kamu Personeli
     Regal Raptor 250 Daytona
     Balıkesir
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    15
    Herkese çok tşk ederim arkadaşlar söylerinize dikkate alıp bir kilit alacağım sonrası allaha emanet artık

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Bende Abus 7000 detecto ve Masterlock 8292 vardı. Abus -ki orta segmentin en kalitelilerinden biridir- alarmlı olduğu için yırttım. Masterlock u halletmişler. Hakan'ın da dediği gibi kilitleri motorun çalınmasını engellemek için değil olası bir çalınma teşebbüsünde uğraşı sürelerini maksimuma çıkarmak için kullanıyoruz. Onlar kilitleri marka marka biliyor, burada da kilidin marka ve kalitesi devreye giriyor. Ben ikisine toplam 600 lira vermiştim.
    badboy (14.Eylül.2016), Peder (26.Eylül.2016) Bunu beğendi.

megisback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

M. Enes Görgülü
    Grafiker
     Regal Raptor - Daytona 250
     İstanbul - Ataşehir ( Anadolu Yakası )
    Beğenmiş
    20
    Beğenilmiş
    43
    Alıntı badboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar disk kilit almayı düşünüyorum ama çok aşırı pahalı olmayan işini görebileceğim bir kilit tavsiye eder misiniz?

Öncelikle merhaba. Disk klisi konusunda coğu arkadaş müzdarip. Çok para verip istediğini alamayanlar az para verip boşuna para verdiğini düşünen arkadaşlarım çok etrafımda. Bende 160 liralık bi disk klidi var oldukça ağır. Sesi gür, ve metal cisimle yaklaştıgında falan ötüyor gayet. Ben memnunum kadıköyde çok insanı uzaklaştırdıgını gördüm gözümle. Zaten disk klidinin mantıgı hırsızsavar diyebiliriz. O yüzden disk kilidine güvenipte için çok rahat olmamalı. İşin özü sesi gür çok kalitesiz birşey alma seni idare eder diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    badboy (15.Eylül.2016) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)