Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

MUSTAFA48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (şuan ANKARA )
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    38

arkadaslarım abılerım bır konuda yardımıza ıhtıyacım var

öncelıkle herkese selamlar. bu seferkı yardım amacım motorsıklet hakkında olmuyacak fakat aılemınde bu konu hakkında bılgısı vardır mutlaka diyerek yazdım mevcut kendım rent a carda 1 sene bır satış danısmanlıgı yaptım ama akıl akıldan ustundur bu yuzden de sızın yardımınızada ıhtıyacım var 35.000 - 40.000 bır butcem mevcut ve bunu araba alarak degerlendırmek ıstıyorum en ıyı kullanıslı az yakan bırseyler arıyorum modelınınde yuksek olmasını istiyorum ve aracım otomatık vıtes olmasını ıstıyorum bu butcelerde alanabılecek 2. el km düşük hangi araçlara bakmalıyım marka model benım ıcın onemlı sımdıden teşekkur ederım.
    Aybars (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEŞEKKÜR EDERİM.

Ümit Ergen
    Mermer ustası
     Yamaha Vırago 1100
     İzmir - Çiğli
    Beğenmiş
    626
    Beğenilmiş
    297
    merhaba ıyı günler yerınde olsam honda cıvıc bakardım onlarım otomatık şanzımanları gayet kullanışlı dıye bılıyorum bır kac arkadaşımda var hem serı hemde az yakıyor ;) tavsıye ederım... Üstelik honda adı var hem parça olsun hem sağlamlık olsun...
    MUSTAFA48 (03.Ekim.2016) Bunu beğendi.

anilsedali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ANIL SEDALI
    İletişim Uzmanı / Satış Yöneticisi
     Regal Raptor DD150-2F 2012 /2014 Çıkışlı RKS Cruiser 250 V Twin - EFI
     Antalya
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    68
    aradığın yalnızca bunlarsa ikinci el fluance bulursun diye düşünüyorum.
    Güvenlik paketi, hız sabitleyici, yokuş klakış esp vs işine girersen de clio 4'ü tek geçerim. Ama otomatik clioyu bu bütçeyle alamazsın.
    1.2 joy 2013 vitesli 30 bin km ye kadar kazasız 38-40 kazalı 35'e bulabilirsin.
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine; bu davet bizim!

Antalya - Merkez

camura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat
    Gazeteci
     RR Daytona 250e 6c
     istanbul
    Beğenmiş
    20
    Beğenilmiş
    8
    2. El alimlarda otomotik vites tercih etmeyin derim. Ileride onemli sorunlara sebep yasatabilir. 35-35bin arasi ford ve opel tavsiye ederim. Ozellikle satis sonrasinda en az sikinti yasatacak ve bakim ucretleri uygun arac forddur. Ayrica hyundai ve renaultlar gibi kisa omurlu araclar degildir. Cogu insan kazali diye araca bakmaktan kacinir. Oysaki cogu kazali arac kazasizlardan iyidir. Motor ve tururde sikinti yok ise parca degisimi bir kazanimdir. Hava yastigi acilmamis ve denge kaybi yasatmamis kazalari gormezden gel derim.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    hem az yaksın,hem konfor ve güvenlik olsun dersen 1.2 TDİ Polo bluemotion öneririm dostum,bu ikisini bu fiyata bu yakıtla hayatta bulamazsın,şehir ici 20 kuruş ve fazlasını istesende yaktıramazsın uzun yolda 15 kuruş yaktırdım ben bu arabaya ve 1.000 km yolu 11 saatte giderek. 150 tl 1000 km şehir içi 200 tl 1000 km

MUSTAFA48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Özkaya
    Enterprise Asistan Managger
     2007
     Milas (şuan ANKARA )
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    38
    düşüncelerınız için teşekkur ederım 35.000-40.000 nakıt butcem suanda olmazsa 5 mılyarda kredıde cekmeyı dusundum bugun bende baya arastırdım ama bu kafayla gıdersem herhalde woswagen grubu bır arac alacagım gıbı gorunuyor hersey ıcın tesekkurler iskender 1.2 polonun gıdısı nasıl hızlanması yokus cekısı herhangı bır dusus oluyormu klıma acıkken ve yokuşa cıkarken herhangı bır düşme oluyormu cekısten bunlar hakkındada bılgı verırsen sevınırım tesekkurler
    "My rope and belt my cock and balls "

48 U 9289
    48 LU 528

Mustafa
    ÖZKAYA

TEŞEKKÜR EDERİM.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    Alıntı MUSTAFA48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düşüncelerınız için teşekkur ederım 35.000-40.000 nakıt butcem suanda olmazsa 5 mılyarda kredıde cekmeyı dusundum bugun bende baya arastırdım ama bu kafayla gıdersem herhalde woswagen grubu bır arac alacagım gıbı gorunuyor hersey ıcın tesekkurler iskender 1.2 polonun gıdısı nasıl hızlanması yokus cekısı herhangı bır dusus oluyormu klıma acıkken ve yokuşa cıkarken herhangı bır düşme oluyormu cekısten bunlar hakkındada bılgı verırsen sevınırım tesekkurler
    bak 2 kişi klima açık 180 gördüm ki yol olsa giderdi diye düşünüyorum gayet atik bir araba yokuş yukarı uzun yolda bayılmalar oluyor 1.2 tdi yani oda doğal ama öyle bayılma dediysemde 120 sabit gidiyosan gaza basarsan bayılmaz sabit çıkarsın, polo kategorisindeki en iyi en rahat en güvenli araba yakıt konusu zaten mükemmel alabiliyorsan temiz bul ve düşünme al derim
    MUSTAFA48 (05.Ekim.2016) Bunu beğendi.

Göksel Özünver
    Satış
     Regal Raptor DD 350 E-6
     İzmir - Bornova
    Beğenmiş
    473
    Beğenilmiş
    352
    ikinci ellerde otomatik araç almak biraz riskli oluyor, o yüzden hangi marka ya da model olursa olsun mutlaka ama mutlaka expertize sokmandır.

marka ve model önerisine gelince fluence'ler az yakar, 1.5 motorlarını tavsiye ederim. (dizel otomatik vites seçeneği var diye biliyorum)
    onun dışında performans, güç beklentin varsa kesinlikle japonları öneririm, başını da honda çeker.

Eğer ki Renault almak gibi bir düşüncen varsa da Bodrum sanayisinde Ceylan Çavuşoğlu var. Aracı ona götür, selamımı söyle

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Alıntı Rednexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak 2 kişi klima açık 180 gördüm ki yol olsa giderdi diye düşünüyorum gayet atik bir araba yokuş yukarı uzun yolda bayılmalar oluyor 1.2 tdi yani oda doğal ama öyle bayılma dediysemde 120 sabit gidiyosan gaza basarsan bayılmaz sabit çıkarsın, polo kategorisindeki en iyi en rahat en güvenli araba yakıt konusu zaten mükemmel alabiliyorsan temiz bul ve düşünme al derim
    bende tdi bluemotion olanıydı sanırım kiralamıştım. 1.2 motordan bu performansı beklemiyordum açıkçası. tek eksisi içi dar baya. arkadakilerin bacakları sığmamıştı. fluence de çok rahat ve kullanışlı bir araç ama arada kalsam fordu tercih ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)