Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    borabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27

Tanışma -En Yeni.

Degerli forum uyeleri,

Ben Bora. Istanbul'da yasiyorum. Son 2 yildir motosiklet merakimi ve ilgimi gectigimiz gunlerde "ehliyet" ile taclandirirken motosiklete dair bir kac reel adim daha atmak cesaretini de kendimde buldum. Motosikletler hakkinda cokca okumuslugum ve bir o kadar da biseler izlemisligim vardir. Fakat sizleri takip ettikce daha cok yolum oldugu dusuncemi zihnimde percinliyorum.

Bu mesaj basligina uygun olmadigini tahmin ederek ama ilk mesajim olmasi hasabiyle anlayisiniza siginarak kafamdaki kozmetik ile alakali sorularimi cevaplamanizi rica ediyorum.

- Regal Raptor 250 daytona ve beraberinde getirdigi baslica sorum.. 1.65 cm boy ile bu makinenin pedallarina erisim konusunda sikinti yasar miyim?

- Regal Raptor ozelinde memnun olanlarin yaninda memnun olmayanlar da var. Regal Raptor demek tamirhane kapilarina asina olmak mi demek?

Yonlendirmenize ve "aile" olarak tanimladiginiz toplulugunuza dair her turlu bilgi ve destegi beklerim.

Iyi gunler dilerim.
    acryvz (06.Aralık.2016), Aybars (07.Aralık.2016), CELİL (06.Aralık.2016), FouL (06.Aralık.2016), Kerem Düzgün (07.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Öncelikle aramıza hoşgeldin .... Sorularına grubumuzdan daha deneyimli olanlar mutlaka cevap yazacaktır .... ben kendi fikirlerimi söyliyeyim

boyun yeterli ben 1.70 boyundayım ve spider kullanıyorum ... hiç sorun yaşamadım ... grupta olupta senin boyunda olanlardan da hiç şikayet duymadım .....

regal demek tamirci demek asla değil fiyat - performans düşünürsen en ideal seçim ... biraz titreşime bağlı vida düşmeleri yaşarsın ... onlarıda sıkınca bir sorun olmaz ... bir kaç kronik rahatsızlığı var ama çok uygum bütçeyle hemen gideririsin ... onlarda motorla ilgili değil ... hortum falan basit şeyler ....

saygılar
    borabora (06.Aralık.2016), Bugra35 (06.Aralık.2016), Kerem Düzgün (07.Aralık.2016) Bunu beğendi.

gorkemYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görkem Yılmaz
    Öğrenci
     Regal Raptor DD125-E
     Antalya
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    411
    Rr ailesine hos geldin
    Boy konusunda bisey soyleyemem ben classic model kullanıyorum tamirci olayi aslinda alinan motorun durumunada bagli sifir ise bir sorun olacagini dusunmuyorum ama ikinci el alinirken çok iyi bakilmali
    Tekrar hos geldin kisa surede motoruna kavusup bulusmalarada katilman dilegiyle

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    borabora (06.Aralık.2016) Bunu beğendi.

gorkemYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görkem Yılmaz
    Öğrenci
     Regal Raptor DD125-E
     Antalya
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    411
    Alıntı gorkemYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rr ailesine hos geldin
    Boy konusunda bisey soyleyemem ben classic model kullanıyorum tamirci olayi aslinda alinan motorun durumunada bagli sifir ise bir sorun olacagini dusunmuyorum ama ikinci el alinirken çok iyi bakilmali
    Tekrar hos geldin kisa zamanda motoruna kavusman dilegiyle

anilsedali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ANIL SEDALI
    İletişim Uzmanı / Satış Yöneticisi
     Regal Raptor DD150-2F 2012 /2014 Çıkışlı RKS Cruiser 250 V Twin - EFI
     Antalya
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    68
    Hoşgeldin aramıza selamlar

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine; bu davet bizim!

Antalya - Merkez

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Bora ,
    aramız hoş geldin. İstanbul'da avrupa ve anadolu yakasındaki arkadaşlarımız çarşamba ve perşembe günleri buluşurlar. Katılım sağlama imkanın var ise tanışıp daha detaylı sohbet etme imkanı bulursun.
    *Benim boy da o civarda ve ben spyder kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmedim. Sen de çekmezsin, makineye bindiğinde bu gibi çekinceleri at bir kenara gitsin.
    * İlk makinem 250 klasik tipi idi. şimdiki spyder.. iki makinede beni üzmekten çok, mutlu saatler geçirmemin en büyük sebepleridir. Diğeri de RR gurubudur.
    Bu bedeller ile alınabilecek (bana göre) en iyi makinelerdir. Makinelerin yapıları gereği hep bir değişiklik, görüntüsel farklılık yaratma isteği veren bir durumları var.
    Onun için egzoz, gidon, far, sinyal derken makine ile bütünleşmeye başlarsın...Tabii ki gönlümüzde yatan yüksek CC, güçlü makineler var, ulaşabilen arkadaşlarımız bu değişikliği yapıyorlar.
    *Mutlaka sorun yaşayacaksın, yaşayacağın sorunun büyüklüğü, küçüklüğü senin onunla ilgilenme ve bakımınla orantılıdır.
    Gönlündeki makineye kavuşup, güzel rotalarda yine gönlünce, zevkli sürüşler dilerim.
    acryvz (06.Aralık.2016), aycanblmts (06.Aralık.2016), borabora (06.Aralık.2016) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Bora öncelikle hoş geldin, sadece daytona için değil tüm makinalar için makinana bakman lazım, bakmazsan hepsi üzer Regal Raptor makinalarda vida sorunları gibi basit sorunlar oluyor maalesef o yüzden ufak bir takımın yanında olmasında ya da sık sık evin önünde kontrol etmende fayda olacaktır. problem yaşasan bile parça fiyatları uygun olduğu için ve tabiki Ahmet abi bize çok çok yardımcı olduğu için yaşadığın sorunlarda da maaşını bırakmazsın Boy konusunda problem yaşayacağını düşünmüyorum düşündüğün kadar iri makinalar değil her boyda kullanan var ve arkadaşların da söylediği gibi buluşmalara gelirsen şöyle bir oturur nasıl hissettiğine bakarsın makinalarda.

tekrar hoş geldin ve tekerin hep düz bassın
    borabora (06.Aralık.2016), Kerem Düzgün (07.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Aramıza hoşgeldin. Temiz bir makine bulursan tamirci ile akraba olmana gerek kalmaz. Boy zaten sorun değil makine yere yakın.
    İnşallah kısa sürede aradığın motora sahip olursun.

aycanblmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aycan Balımtaş
    Muhasebe+Sigorta
     Hyosung GV250
     İstanbul - Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    3,291
    Beğenilmiş
    1,012
    hoş geldin hayırlı olsun.
    Konu aycanblmts tarafından (06.Aralık.2016 Saat 18:30 ) değiştirilmiştir.
    No medicine like the ride.

borabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bora Duman
    Öğrenci
     YOK
     Bursa
    Beğenmiş
    76
    Beğenilmiş
    27
    Selam verme nezaketini gosterip bir de ustune vakit ayirarak degerli paylasimda bulundugunuz icin tesekkur ederim. Gorusmek dilegiyle
    CELİL (06.Aralık.2016) Bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)